Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

Přidáno: 2. března 2024

• Rychlost úlevy
  • Chuť
  • Na suchý i vlhký kašel
  • Pro děti i pro dospělé
  • Tekutá forma
  • Krátká trvanlivost po otevření

Sirup má příjemnou chuť i konzistenci. Je vhodný jak pro děti od jednoho roku, tak pro dospělé, takže ho mohou naráz užívat všichni nemocní členi a není nutné mít více produktů na kašel. Tento sirup je skvělý, že je jak na suchý, tak na vlhký kašel. Po užití a pár hodinách se kašel zklidnil a druhá polovina noci byla "tichá" ? stačilo pár dnů a bylo po kašli. Určitě doporučuji, jen je potřeba si pohlídat to, že se může užívat jen měsíc po otevření, což vidím jako jediné mínus ? ale opravdu chválím to, že je na oba typy kašle a že opravdu ten kašel zklidnil. ?

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

Přidáno: 2. března 2024

• Chuť a vůně
  • Účinek

Sirup nám velice pomohl, má příjemnou chuť bylinek, a není přeslazený, což mi vyhovuje. Rychlost úlevy nastala pozvolna přibližně do hodiny. Za pár dnů bylo po kašli. Pro děti je také ideální, chutnal jim a přírodní složení je velké plus. Je fajn, že je na všechny druhy kašle. Velice doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Ladislav

• Obal
  • Rychlá úleva
  • Produkt nemá podle mě žádné zápory

Úleva se dostavila velmi rychle, nemůžu si produkt vynachválit. Jeho účinnost mě velmi překvapila, kašel se mi opravdu rychle ztlumil a spánek jsem měl po sirupu úžasný a bezproblémový. Tento produkt doporučuji všem, kteří trpí jakýmkoliv kašlem a hledají konečně něco účinného.

Karel Kolínek Včelí mateří kašička 20 g 2x kůra

• Chutný sirup
  • Utlumení kašle
  • Redukce chrapotu
  • Pro někoho vyšší cena

Pro zklidnění dráždivého kašle a chrápání jsem se rozhodl pro Tussirex noční sirup, který má jednoduché dávkování a zajímavou chuť, neobsahuje žádné cukry, alkohol ani laktózu. Využívá přitom jako léčebnou složku lišejník Pukléřka islandská. Účinky se dostavily zhruba po týdnu užívání, kdy pozoruji naprostý ústup kašle a výrazně nižší čas chrápáni během noci, což mi hlídají hodinky. Takže mohu doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Lukáš

• Účinnost
  • Jednoduché podání
  • Balení
  • Chuť

Jako jeden z mála sirupů, ktery ma opravdový a rychlý účinek a pomáhá. Chuť je nic moc, ale když to pomůže a můžete se vyspat, jde to stranou. Účinek se dostaví do půl hodiny a vydrží opravdu dlouho. Skvěle působí i na dospělé a uz jsme rozhodnutí, že nadále při obtížích jen tussirex

Sanct Bernhard Červený jetel Isoflavon 90 kapslí

Sanct Bernhard Červený jetel Isoflavon 90 kapslí

Gabriela Gabriela

Přidáno: 28. února 2024

• UČINĚNÝ ZÁZRAK! Pomohl mi s dlouhodobou hormonální nerovnováhou (silné pocení, bolestivá menstruace). Po cca 14 dnech pocení zcela vymizelo, menstruace je o dost méně bolestivá, celkově se cítím mnohem lépe i po psychické stránce (vyrovnanost, lepší spánek). Nadto jsem bez jakéhokoliv přičinění zhubla od Vánoc 4 kg. Zkoušela jsem i jiné přípravky - Gynex, Sarapis, kotvičník, drmek, ale bez účinku.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Rychlost úlevy

Každý den po dávce sirupu se úleva projevila téměř okamžitě. Vzhledem k tomu, že jsem nebyla nemocná sama ocenila bych větší balení. Jako velikou výhodu beru hlavně to, že je na oba kašle. Sama dost často nevím, co si na jaký kašel vzít. Teď jsem tenhle problém nemusela řešit.

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

Přidáno: 27. února 2024

• Konzistence

Velmi kladně hodnotím rychlost účinku, do půl hodiny se mi ulevilo. Dále mi vyhovuje kompaktní balení, snadné dávkování. Složení bez laktózy, cukru, lepku a alkoholu je super, například já mám laktózovou intoleranci, takže složení je pro mě skvělé a nedráždivé. Doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

Přidáno: 25. února 2024

• Účinek
  • ..

Dceru v zimním období trápí velmi často kašel, tudíž jsem z pomoc sirupu byla vděčná. Po pár dnech užívání se kašel zlepsil a dcera bez problému usnula.
Sirup má medovou chuť, tudíž ho dcerka užívala bez problému. Oceňuji přírodní složení, bez alkoholu, bez cukru.

Ověřený zákazník Testuj.to Eduard

Přidáno: 25. února 2024

• Rychle zabírá
  • OK chuť
  • Složení

Noční kašel mě trápí hlavně během zimy, kdy je doma vlhko. TUSSIREX sirup je pro tyto problémy skvělým řešením, které mohu jednoznačně doporučit. Zabral pro mě velmi rychle. Navíc je bez cukru, což je pro mě důležité. Chuť není úplně nejlepší, ale rozhodně není nepříjemná. Celkově je poměr cena-výkon skvělý.

Ověřený zákazník Testuj.to Natálie

Přidáno: 24. února 2024

• Složení
  • Velikost

Tussirex Noční sirup moc doporučuji. Chutná výborně a to si potrpím na vytříbenou chuť :). V noci se mi dobře spalo, nebudila jsem se dusivým kašlem. Sirup zabral během několika hodin a to se mi doposud nepovedlo s žádným jiným produktem. Stojí za to!

Ověřený zákazník Testuj.to Martin

Přidáno: 23. února 2024

• Zklidňující účinek
  • Bez alkoholu
  • Velikost balení - cca na týden

Sirup je vhodný používat před spaním , to doporučuji i já , kdy jsem úlevu pozoroval hned první den sice nepatrnou ale přece. V dalších dávkách se kašel během noci zlepšil, u suchého kašle způsobeného virovým onemocnění je to samozřejmě jen doplněk, který aspoň trochu pomůže během spánku. Výhodou je, že je bez cukru bez alkoholu a mohou tak i děti od 1 roku , naopak nevýhoda je velikost 130ml , brzo je sirup pryč .

GymBeam Premium Omega 3 citrus 250 ml

GymBeam Premium Omega 3 citrus 250 ml

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 22. února 2024

• S jinými produkty GymBeam zatím spokojenost.
  • Chutná to jak rozteklá cukrová vata z pouti. Tohle by značka pro sportovce neměla prodávat. Když kupuju rybí olej, očekávám, že to jako rybí olej bude alespoň částečně chutnat.

Pro děti do pěti let.

Reflex Nutrition Nexgen 60 kapslí

Reflex Nutrition Nexgen 60 kapslí

Ověřený zákazník Explomax Shop Petr N.

Přidáno: 20. února 2024

(naposledy upraveno 20. února 2024)

Zakoupeno v Explomax Shop

ověrěná kvalita..jeden z nejlepších na trhu..

Kratom World Kapsle BIO MORINGA 250 ks

Kratom World Kapsle BIO MORINGA 250 ks

Přidáno: 16. února 2024

• dodá telu potřebné vitamíny na nechty a pokožku

četl jsem o moringe, že je vhodná na podporu pokožky a bežné krémy mi nepomáhali, tak jsem chtěl zkusit něco jiného a opravdu přišlo k zlepšení

Kratom World Acai prášek 100 g

Kratom World Acai prášek 100 g

Přidáno: 16. února 2024

• moc mi chutná jako přísada do jogurtů nebo kaší

Kratom World Kapsle Turmeric Kurkuma 50 ks

Kratom World Kapsle Turmeric Kurkuma 50 ks

Přidáno: 16. února 2024

• koření které je pro vaše zdraví

Přidávám do vaření, ale ne vždy mám na to chut. Tak raději suplementuji i jako doplněk ve formě kapslí

Kratom World Kapsle Guarana 250 ks

Kratom World Kapsle Guarana 250 ks