Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy

Bylinný sirup Italka 500 ml

• jedinečný
Glenmark Magnesium B-komplex 120 tablet

Glenmark Magnesium B-komplex 120 tablet

Přidáno: 16. března 2024

(naposledy upraveno 16. března 2024)

• Je tam i kdejaké béčko a taky zinek
  • Asi to moc nefunguje

Předtím jsem bral hořčík s B12 od Livsane (Benu) a ušetřil jsem si spoustu problémů s regenerací po zátěži.
Teď jsem zkusil tyhle, asi 4x větší pilule a už podruhé jsem den po zátěži dostal svou oblíbenou křeč do chodidla.
To se mi s předchozím přípravkem, během 3 balení, nikdy nestalo.
Asi je něco špatně.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Účinek
  • Špatně se polyká

Kapsle jsou bez chuti i vůně , takže pro mě vyhovující. Účinek si v tomto období dovoluji potvrdit, dvouletý synek byl 14 dní nemocný a na "klasické" předávání nemoci nedošlo. Zřejmě pořídíme i verzi pro děti. Lehké kapsličky se v mém případě při dávkování 2 cps. x 2 denně rády zaseknou někde v trubici ústní :-D tak přihodím pár sklenic a je to tam i s pitným režimem ;-)

WoldoHealth MSM s Vitamínem C 180 kapslí

WoldoHealth MSM s Vitamínem C 180 kapslí

Ověřený zákazník Puravia.cz Jana

Zakoupeno v Puravia.cz

• mám jej poprvé na doporučení

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• vhodné již od 3 let
  • podpora imunity přirozenou cestou
  • bez vůně a chuti
  • dlouhá trvanlivost
  • cena - avšak v porovnání s obdobnými produkty je cena odpovídající
  • doporučeny 4 kapsle denně, což je větší množství

Kapsle nemají žádnou chuť a vůni, dobře se zapíjejí. Během měsíce jejich užívání jsem ani jednou nebyla nachlazená, či nemocná, takže opravdu mají dobrý efekt na podporu imunitního systému. Jedinou nevýhodou je vyšší cena, která ovšem není vyšší v porovnání s obdobnými produkty. Za mě určitě doporučuji.

MedPharma Omega 3 rybí olej Forte 67 kapslí

MedPharma Omega 3 rybí olej Forte 67 kapslí

9463582 9463582

Přidáno: 15. března 2024

Velmi dobré hodnocení v testu.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Prakticke balení
  • Malé kapsle
  • Kapsle nemají žádný zápach a ani pachuť

Kozí kolostrum jsem začala užívat po návratu z teplých krajin a věřím, že právě tyto kapsle mi pomohly s posílením imunity a já jsem po náročné cestě a změně klimatu zůstala zdravá. Řekla bych, že jsem ani nepociťoval takovou únavu. Věřím, že bude skvělým pomocníkem zejména pro podzimní a zimní období a to pro celou rodinu. Kapsle se díky tomu, že jsou malé, snadno užívají a nemají žádný zápach ani pachuť, takže ani to, že se musí užívat nalačno, není problém. Jen je potřeba myslet na to ideálně hned ráno.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

Přidáno: 14. března 2024

Zakoupeno v Testuj.to

• Zaručený účinek při dlouhodobém užívání

Díky doplňku stravy od Bioalis Kozí kolostrum jsem snad poprvé v životě prečkala zimu bez jakéhokoliv onemocnění a především bez antibiotik. Vždy jsem měla slabou imunitu a trpěla na záněty různého druhu. Po několika týdenním užívání kolostra se má imunita výrazně zlepšila. Určitě budu Kozí kolostrum užívat i nadále, preventivně.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• snadno se užívá
  • nemá příchuť
  • zlepšení fyzické kondice
  • užívání 4x denně
  • vyšší cena

Přípravek je super, jsem moc spokojená, zmírnil mi výsev ošklivého ekzému, a pomohl během virové infekce dýchacích cest, která proběhla rychle a velmi mírně ( obvykle mívám výraznější a zdlouhavý průběh). Kapsle se snadno polykají a jsou bez příchuti. Také jsem zaznamenala lepší fyzickou kondici ve smyslu měnší únavy a celkově se cítím fit s lepší náladou.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

Zakoupeno v Testuj.to

• Bez konzervantů a umělých barviv
  • Z ekologického chovu
  • Snadné užívání
  • Pro celou rodinu
  • Vyšší cena

Doplněk stravy, který mi pomohl zlepšit trávení. Na imunitu u mě bohužel vliv neměl. Snadné užívání, vhodný doplněk pro celou rodinu. Neobsahuje žádné konzervanty ani umělá barviva. Kolostrum je získáváno z ekologického chovu. Má vysoký obsah imunoglobulinů a dalších prospěšných látek.

Ověřený zákazník Testuj.to Vendula

• Účinek
  • Žádná pachuť

S kozím kolostrem jsem moc spokojená, užívám společně s dcerou cca měsíc a myslím, že nás to dost posílilo. Na podzim a zejména na jaře bývám hodně oslabená, tentokrat se únava ani nachlazení nedostavilo, jaro je v plném proudu a jsem bez rýmy. U dcery jsem zaznamenala zlepšení kožních problémů a ikdyž je kolem ní spoustu nemocných dětí, ona se stále drží. Toto kolostrum doporučuji a po dobrání koupím další balení.

Ověřený zákazník Testuj.to Jaroslav

• Opravdu funguje
  • Nezaregistroval jsem na sobě vedlejší účinky
  • Dobře se užívá

Měl jsem dlouhodobý problém s ekzémem, tak jsem se rozhodl vyzkoušet kozí kolostrum. Do té doby nic nefungovalo, tak jsem byl skeptický, ale kolostrum mě mile překvapilo - problém se po pár týdnech výrazně zlepšil. Navíc určitě podpořil i moji imunitu, protože od té doby, co jsem ho užíval, měl nestihla žádná větší viróza nebo chřipka

• Veliké množství laktobacilů a bifidobakterií společně s prebiotiky ve složení za dobrou cenu. Používám je při akutních potížích a vždy pomohou.

Keto Probiotix Premium nápoj pro hubnutí 120 g

Keto Probiotix Premium nápoj pro hubnutí 120 g

Přidáno: 12. března 2024

• Je to úplně na nic. Za rok už to na trhu nebude. Je to pěkně hnusné.

děs

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Složení
  • Balení
  • Možná vyšší cena

Kozu kolostrum užívám cca měsíc, za tu dobu jsem se konečně zbavila rýmy, která mě trápila skoro půl roku! Věřím tomu, ze kolostrum výrazně zlepšilo mou imunitu, pozoruji na sobě i více energie.
Dávkování a užívání je velmi snadné, balení mám po 180kapslich.
Velmi preferuji prirodni produkty a tento pro mě byl ten pravý!
Za mě mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Karel

• Forma
  • Účinky
  • Nutnost brát nalačno
  • Nelze poté pít teplé nápoje

Obecně jsem se po cca měsíčním užívání kolostra cítil lépe a i má imunita, která byla přes zimu celkem vyčerpaná, se zlepšila. Kolostrum je v příjemných malých tobolkach, které jde v případě potřeby i rozdelat a rozpustit ve vodě. Jediná nevýhoda je nutnost brát kolostrum nalačno, ideální ráno, ale nemůžou se na něj pít teplé nápoje, takže mě to omezovalo v ranní kávě.

Ověřený zákazník Testuj.to Josef

Přidáno: 11. března 2024

• Snadno polykatelné
  • Nevrací se pachuť
  • Dají se zapít najednou
  • Nutno zapíjet studeným pitím
  • Mohlo by být větší balení :D

Skvělý produkt na posílení imunity. Kapsle jsou velké tak akorát a hezky se polykají.Je nutno je zapíjet studeným nápojem, kvůli aktivním látkám. Balení je tak akorát, ikdyž za tu cenu by mohlo být větší :D Ale to je jen minimum a produkt doporučuji všem co chtějí udělat něco pro sebe!

Ověřený zákazník Testuj.to Michala

Přidáno: 10. března 2024

• Pociťuji silnější imunitu
  • Design obalu
  • Nic sem nenašla

Výborný produkt. Oceňuji v tomto období posílení imunity, které zaznamenávám, jak u sebe tak i u syna, kterého toto kolostrum extrémně rychle dostalo z chřipky a kašle. Navíc jsou to malé kapsle, které se jednoduše polykají. Dětem lze kapsli vysypat třeba i do jogurtu.

Ověřený zákazník Testuj.to Vladimír

Přidáno: 8. března 2024

• Provedení kapslí
  • Složení
  • Přírodní látky
  • Balení

Originální doplněk stravy, který obsahuje přírodní aktivní látky a složení mě hned zaujalo.
Po několika týdnech užívání musím subjektivně říci, že funguje. Opakované zimní nakřapání, rýma a škrábání v krku je po delší době pryč.
Obsažené vysoké množství aktivních látek, tak bude opravdu funkční a imunitě pomáhá.
Za výhodu také považuji právě bioaktivní složení, velikost kapslí a dávkování.
S doplňkem stravy jsem spokojený a mohu doporučit.

Královské Magnesium Bisglycinate 875 mg + Vitamín B6 90 veg. kapslí

Královské Magnesium Bisglycinate 875 mg + Vitamín B6 90 veg. kapslí

Přidáno: 8. března 2024

• Konečně magnesium co opravdu funguje
  • Rychlý nástup účinku
  • Poměr cena / výkon
  • Nevím

Doporučil bych známým, beru již delší dobu

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25