Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy

Ověřený zákazník Testuj.to Michal

Přidáno: 30. dubna 2024

• Funguje na střevní obtíže
  • Spousty vitamínů
  • Chuť

Doplněk stravy Pengamin je balen v praktickém obalu, kde nalezneme 200 tabletek. Každá tabletka obsahuje vitamíny a hlavně probiotika, které člověk ocení hlavně při střevních obtížích. Jedinou nevýhodu produktu jsem spatřoval v chuti tabletek, která je děsivá a v tom, že musíte užívat 4 tablety najednou a to 3x denně. Účinnost výrobku jsem poznal hlavně na fungování střev.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Praktické balení
  • Většina účinků se projevila až po delší době užívání

Musím říct, že nejvýrazněji mi ženšen pomohl vylepšit spánek. Tento účinek jsem cítila hned v prvním týdnu braní doplňku. Ostatní účinky, jako zlepšení soustředění po delší dobu a celková energie se dostavily následující týdny. Jsem zvědavá, jaké další kladné účinky se ještě dostaví.

Ověřený zákazník Testuj.to Helena

• Složení
  • Design
  • Možnost vysypat tablety
  • Malé balení

Velmi dobre složení s vysokou dávkou extraktu. Kapsle mají ideální tvar a lze je vysypat. Dávkování je také optimální. Lepší by bylo, kdyby bylo vetsi balení. Nejsem schopna po tak krátké době ověřit účinnost tohoto doplňku stravy. Na imunitu produkt fungoval a doporučila bych rodině. Co se tyče energie a paměti, tak jsem výsledek nezaznamenala.

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

• Funkční doplněk stravy
  • Méně akné
  • Lepší trávení a méně nafouklé břicho
  • Užívání několikrát denně

Tento doplněk stravy mě velmi mile překvapil. Díky Pagaminu Bifi plus se mi zlepšilo trávení, nejsem díky němu nafouklá a moje pleť se zlepšila. Na obalu doplňku stravy by mohlo byt lépe napsáno, k čemu přesně slouží. Jediné mínus pro mě, je užívání, které je několikrát denně.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Rychlé účinky
  • Žádné jsem nenašla

Velmi doporučuji! Balení je praktické, vejde se do kabelky. Propůjčila jsem část bráchovi před maturitou a zatím má jen dobré výsledky, tak si myslím, že na tom má co dočinění přípravek walmark GinkoPrim MAX. Osobně jsem vyzkoušela i jiné značky a tato mně zatím nejvíce vyhovuje.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristína

• funguje na akne
  • potreba viac balení

Tento doplnok stravy bol úžasnou zmenou pre moje trávenie a pokožku. Po niekoľkých týždňoch používania som si všimla výrazné zlepšenie stavu svojej pokožky a zmiznutie akné. Navyše, moje trávenie sa značne zlepšilo, čo mi dodáva viac energie počas dňa. Výhodiu je ak ekologický obal.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Balení
  • Zklidnění zažívání
  • Zářivější pleť
  • Chtělo by to užívat delší dobu.
  • Fakt hnusná chuť, když se do toho omylem kousne

Pangamín má takové vyloženě jarní jásavé žluťoučké balení. Je to praktický sáček. Složení vypadá fajn, pokud jde o účinky - tam mám pocit, že mi trochu pomohl se zažíváním. Na pleť účinek rozhodně má. Přítel by na sáčku ocenil kdyby tam bylo uvedeno na co přesně to je - ideálně nějakou chlapskou mluvou.

Ověřený zákazník Testuj.to [email protected]

• Méně stresu
  • Menší pocit napětí
  • Lepší spánek
  • pro mě hůře stravitelná kapsle
  • po podání pocit pálení žáhy

Produkt opravdu funguje. Méně stresu v zaměstnání a menší pocit napětí při stresových situacích. Sexuální problémy nemám, takže zde rozdíl nepociťuji, jedině ještě k lepšímu. Bohužel však kapsle jsou pro mě hůře stravitelné a mám po nich pocit pálení žáhy a tlačí mě v žaludku.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• Přírodní složení produktu
  • Vcelku rychlé dostavené výsledků
  • Skladné balení v podobě sáčků
  • Potřeba užívání velkého množství tablet (4 tablety, 3x denně)
  • Mírně nepříjemný zápach tablet

Tento doplnět stravy užívám již zhruba měsíc, kýžené výsledky se překvapivě dostavily velmi rychle a to už po dvou týdnech užívání. Zaznamenala jsem především zlepšení trávení a zazívání a také pročistění aknoidní pleti a zmírnění její suchosti. Kladem produktu je jeho skladné balení v podobě sáčků obsahujících 200 tablet, a také jeho přírodní složení. Tablety mají ovšem mírně nepříjemný zápach a je také nutno denně užívat poměrně velké množství (4 tablety 3x denně), což užívání produktu poněkut znepříjemňuje. Celkově hodnotím tento doplněk stravy velmi kladně a budu jej užívat nadále.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Zcela přírodní doplněk stravy
  • Neutrální chuť
  • Pomáhá na pleť
  • Množství tabletek v 1 dávkování

Zcela přírodní doplněk stravy bez přidaných zbytečných látek. Dodává velké množství minerálů a vitamínů. Za krátkou dobu jde již poznat dobré působení na pleť a trávení. Balení je dobře přenositelné a uzavíratelné, což je praktické. Jediný mínus je za mě dávkování-4 tablety 3x denně.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Uzavíratelný zip
  • účinky

Na obalu tohoto výrobku byly všechny podstatné informace potřebné k užívání. S produktem Pangamin bifi plus jsem byla velmi spokojená. Výrazně se mi po užívání tablet zlepšil stav pleti a vlasů. Řekla bych, že přípravek také příznivě působí na moji imunitu, od té doby jsem nebyla vůbec nemocná. Více by mi vyhovovalo užívat doplněk jen jednou denně a v menším množství tablet naráz. Obal je praktický, se zavíracím zipem a jeho design je zajímavý. Určitě bych tento produkt všem moc doporučila. Cenově výhodný produkt.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Působí
  • I když jsou větší, tak se lehce polykají
  • Křeče v rukou nemám tak často
  • Nenašla jsem

Nečekala jsem moc velký účinek, ale jsem překvapená. Moje paměť se zlepšuje, už si vzpomenu, že si mám vzít léky :-). Na větší hodnocení bych musela tablety brát déle, takže si určitě pořídím další balení. Už nemám tak často pocit ledových nohou, ani ruce mi už nemrznou.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Účinek
  • Složení
  • Zápach
  • Počet tablet v dávce

Ráda bych vyzdvihla složení a účinek tohoto doplňku stravy Pangamin bifi plus. Po delší době užívání, lze znatelně vidět zlepšení akné na pleti. Za mě složení výrobku je super, nicméně bych pozměnila balení a to z formy plastového pytlíčku na skleněnou lahvičku. Můj první dojem po otevření balení nebyl nejlepší, protože tablety zrovna nevoní nejlépe. Někomu, kdo má problém s polykáním prášků asi nedoporučuji, protože se užívají 4 tabletky 3x denně. Ale zase, co by jsme pro krásu neudělaly.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Účinnost
  • Dobře se polykají

Tabletky se dobře polykají, jsou poměrně malé. Po delším užívání ženšenu jsem se cítila mnohem lépe. Mám více energie, lépe se mi ráno vstává a necítím se tolik ve stresu. Myslím, že pomáhá i na imunitu, dostala jsem jen rýmu a po třech dnech mi bylo skoro dobře. Určitě si opět zakoupím .

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• účinek na pleť
  • pozitiva pro zažívání
  • jednoduchý obal nevytváří zbytečný plastový odpad
  • nutnost užívat třikrát denně

S výrobkem jsem spokojená, protože výborně účinkuje na pleť. Krásně pomáhá vyčistit plať, akné se po něm dobře hojí. Zároveň doplňuje prebiotika, která bych jinak užívala zvlášť. Velmi oceňuji, že je složení přírodní a neobsahuje zbytečné chemikálie.
Jedinou nevýhodou je, že sebou stále musíte nosit spoustu tabletek, protože se užívají 4 po každém jídle. Balení v sáčku je praktické do kabelky a nevytváří nadbytečný plastový odpad. Účinek na pleť je opravdu viditelný , pleť vypadá zdravě a to za mírné nepohodlí při užívání stojí.

Ověřený zákazník Testuj.to Helena

• účinek
  • počet kapslí v balení

Ženšen korejský s kombinací vitamínu E je ideální pro všechny od středního věku :) Je ideální pro udržní duševní a fyzické pohody, včetně energie a imunity. Určitě doporučuji všem od středního věku, ideální je také vysoká dávka extraktu v jedné tabletě :)

Ověřený zákazník Testuj.to Milan

• zdravotní výhody
  • příznivá cena
  • chuť

Dávám si vždycky po jídle několik tablet. Podle návodu mám jíst 4, tak si je dávám, ale občas je to prekérka si na ně vzpomenout. Velmi příjemné vitamíny, snadno se polykají a nezadrhávají se v krku. Cítím se po nich lépe a vždy se těším, až si zobnu další.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• dávkování
  • účinky
  • pozdější nástup účinku

Účinky přípravku Walmark Ženšen korejský se dostavily později (po cca 14 dnech užívání) ale poté jsem skutečně zaznamenala nárůst energie, zlepšení nálady i schopnosti soustředit se. Přípravek bych určitě doporučila všem, kdo prochází psychicky náročnějším obdobím.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

Zakoupeno v Testuj.to

• Tablety nejsou moc velké na polknutí
  • Upraví mírně zažívání
  • Bere se moc tablet denně

Při mírných obtížích zažívání mi pomohl. Prozatím neberu ani měsíc, ale věřím, že po pravidelném užívání mi bude ještě lépe. Tablety jsou cítit po kvasnicích,ale jen mírně.
Jediné mínus je, že mám problém polykat hodně tablet denně, ale zvykám si. :-)

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Zlepšení pleti
  • Snadné polykání
  • Velikost pro lidi co nemají rádi velké tablety
  • Doplnění vitamínu B
  • Množství užití
  • Chuť (kdo není zvyklí nebo nemá rád kvasnice)
  • Vůně kvasnic což by člověk měl očekávat

Myslím, že stránka obsahuje důležité informace.
Složení je v pořádku! Neobsahuje zbytečné chemie, barviva apod..
Tablety by mohli být klidně trochu větší. Ono 12 tabletek za den je dost a připadám si jak narkoman.
Obal je hezký a atraktivní, ale v dnešní době bych šla do něčeho více ekologického už i kvůli hesla ,,s láskou k sobě, blíž přírodě" co je na obalu.
Skvéle pro doplnění vitamínu B. Pleť se mi po užívání zlepšila (mírné akné). Vlasy taktéž mírné zlepšení. Co se týká imutiny, tak to uvidíme časem.
Říká se, že pravidelným užívání vitamínu B přispívá k odpuzování komárů a klíšťat což výrobek obsahuje.
Určitě doporučuji!

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25