Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

• přírodní
  • tradiční

Pangamin – imunita mě zaujal pro své přírodní formu. Pangamin znám už od dětství, ale tohle pro mě byla novinka. Jsem moc ráda, že tahle značka má pořád nové produkty. Po delší době, co beru Pangamin imunita, cítím, že mám více energie a taky jsem byla nemocný. Určitě budu brát dál přes celou sezónu viróz a věřím, že se mi posílí imunita přirozeným způsobem.

Yolab Hormonální zdraví měsíční kůra 30 dávek

Yolab Hormonální zdraví měsíční kůra 30 dávek

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Chuť
  • Příjemné užívání
  • Balení
  • Zlepšení pleti
  • Psychická pohoda
  • Trochu nepříjené pití usazeniny..

Stačil již první týden pravideného dopřávání si rituál každý den si pohodněřpripravit drink který mě svou chutí naprosto překvapil… a začala jsem pozorovat výrazné zlepšení na své pleti která mě občas zaskočila nějákým projevem který jsem musela maskovat. Cítím se mnohem více vyrovnaná a dobře nalazená.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Velikost balení
  • Zlepšení kvality pleti a vlasů
  • Složení
  • Účinnost

Pangamin imunita D - na webu pangamin.cz najdete veškeré potřebné informace o složení a dávkování. S vitamíny jsem byla velice spokojena jak chuťově, se složením tak i s účinkem. Tablety se dobře polykají a jsou bez zápachu. Sáček je uzaviratelný na zip. Balení obsahuje 120 tabletek. Denní dávka 2- 4 tablety po jídle. Užívat mohou i děti.
Výrazné zlepšení kvality vlasů a pleti. Vitamíny bych doporučila a budu je užívat i nadále.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Zakoupeno v Testuj.to

• Produkt je na přírodní bázi
  • Velikost tablet
  • Mohou užívat děti nad 3 roky
  • Na trhu od r.1958
  • Denní množství tablet k užívání
  • Uvítala bych praktičtější balení

Děkuji za možnost Pangamin-Cebetan vyzkoušet. Informace na stránkách osloví ne jednoho zákazníka díky přírodnímu složení. Účinky tohoto doplňku stravy se dostaví při pravidelném užívání. Líbí se mi také široká škála problémů, které lze díky užívání zlepšit a cítit se dobře.
Pokud se zaměřím na samotné užívání, negativa vidím v množství tablet, které musíte užít v denní dávce a uvítala bych praktičtější balení.

IMMUNITY KIDS by ANNA BRANDEJS 120 cucavých bonbonů

IMMUNITY KIDS by ANNA BRANDEJS 120 cucavých bonbonů

Ověřený zákazník ANNA BRANDEJS Ověřený zákazník

Zakoupeno v ANNA BRANDEJS

• Má bezvadné složení na imunitu, proto jsem balení pro vnučku i koupila

Bohužel jí pastilky nechutnají, i v pití rozdrcené je pozná, využívám je tedy sama

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• funguje

Testovala jsem produkt Pangamin Cebetan, obsahuje pivovarské kvasnice a je obohacen o šípek a vitamin C. Tablety se užívají 3x denně po jídle, dobře se polykají. Pangamiv je dobrý je jako doplněk při potížích s vypadáváním vlasů. Je to přírodní produkt za velmi dobrou cenu. Doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Marcela

• Jednoduché použití
  • Přírodní složení
  • Výsledky užívání
  • Chuť produktu

S produktem Pangamin – Cebetan jsem velice spokojená. Má pleť po užívání je více hydratovaná, celkově pružnější a i akné se mi z velké části ztratilo. Navíc mi obsažený vitamín c dodává více energie. Výrobek je jednoduše uživatelný, jenom chuť není moc dobrá. Musí se rychle spolknout. Design obalu je jednoduchý a srozumitelný, jenom bych více zdůraznila přírodní složení produktu. Webové stránky jsou také dobré, pro mě příjemný výběr z mnoha produktů.

BitterLiebe 50 ml

BitterLiebe 50 ml

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• šikovné dávkování
  • praktická lahvička
  • zlepšení trávení
  • hodně, ale opravdu hodně hořká chuť
  • nezmizela chuť na sladké

Kapky BitterLiebe mají velice šikovnou lahvičku s dávkovací pipetou, takže použití je snadné. Chuť je horší, je opravdu velice hořká. A účinky? Touha po sladkém ani při pravidelném poctivém užívání bohužel nezmizela, chvílemi se zdála dokonce větší:-(

Ověřený zákazník Testuj.to Marcela

• Uzavíratelné balení
  • Design
  • Mám lepší náladu
  • Pozitivní vliv na imunitu
  • Nemám tak suchou pleť
  • Množství tablet co se musí užívat
  • Vůně tablety

Pangamin Cebetan je doplněk stravy co má velmi mnoho blahodárných účinků. Já na sobě pocítila, zlepšení kvality pleti, také mám silnější imunitu a i když už je zima a špatné počasí, tak mám dobrou náladu. Také i když celý den stojím, tak večer nemám nateklé nohy. Jen mi na vyrovku vadí, kolik tablet denně musím jíst. Také mi moc nevoní. Líbí se mi styl balení Pangaminu.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• velikost tablet
  • pozitivní účinek
  • nutnost vzít si čtyři za sebou

Od začátku užívání tablet jsem nebyla nemocná, což je s ohledem na toto období skoro až neuvěřitelné. Necítím se již tak unavená a dokonce mám pocit, že se mi zlepšila pleť. Tablety mají ideální velikost, nejsou příliš velké a dají se pohodlně polknout, nemají žádnou nepříjemnou pachuť.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Složení
  • Český výrobek
  • Subjektivně účinný
  • Design
  • Příchuť, pachuť
  • Nepraktické balení
  • Potřeba častého užívání

Výhody - zajímavé, přírodní složení, objektivně účinný (mírnější průběh prodělané nemoci), český výrobek, pěkný design, dobře dohledatelné informace

Zápory - nepříjemná pachuť, příchuť, nepraktické balení, musí se často užívat (3x denně 4 tablety je moc),

Ověřený zákazník Testuj.to Hele

• Větší baleni
  • Bezproblémové polykání
  • Vynikajici účinnost
  • Více energie
  • Zlepšeni hodnot vit. D
  • Zlepšení pokožky, vlasů a nehtů

Po vyzkoušení Pangaminu imunita jsem nadšená, vynikajicim výsledkem.
Nyni před Vánoci, při zvyšující se vírové nákaze se u mne také navíc stává ideálním dárkem pod stromečkem pro blízké.
Ti jej znají z let minulých, stejný přírodní základ pivovarské kvasnice bez chemických přisad, ale budou jako vždy mile překvapeni změnou přidaných vitaminů.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• Nezanechává pachuť v ústech
  • Podporuje funkci metabolismu
  • Podporuje funkci trávení
  • Mírný zápach kvasnic
  • Doporučené dávkování

Pokud máte zájem o kvalitní podporu imunitního systému za každého podzimního i zimního počasí, určitě produkt Pangamin - imunita doporučuji. Obsahuje velmi potřebný vitamín D, selen a beta-glukany. Pivovarské kvasnice můžou mnohé zájemce odradit, ale není se čeho bát. Je velmi důležité přečíst si pozorně informace na obalu a zároveň uvážit, na kolik procent je Vaše tělo schopné zpracovat všechny složky produktu. Doporučuji postupně vyzkoušet a upravit si dávkování podle sebe, aby nedošlo ke zbytečným vedlejším účinkům.

Collamedic kolagenový prášek 5000 mg 30 sáčků

Collamedic kolagenový prášek 5000 mg 30 sáčků

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 28. listopadu 2023

Rozpustnost skvělá, chuť blbá.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• MaléMalé tabletky
  • NenáročnéNenáročné užívání
  • MůjMůj tatínek má třeba problém a užívat lék vícekrát denně než jednou ale nevidím to jako negativní

Bankami imunita je dobrý přípravek, snadné užívání, hezký obal, i když někomu by se mohlo zdát že užívání výcvik která denně jet na něho úsilí vy třeba můj tatínek ten když má brát lék vícekrát denně tak je nahraný, ale já osobně V tom nevidím problém. Tablety nejsou nijak veliké takže se lehce polykají není tam cítit vůně kvasnic Ba naopak příjemně voní Možná tím že tam je vitamín C nevím ale já jsem spokojená. Cítila jsem se lépe Já si myslím že to je hlavní účinek Déčka ale aby se to posoudilo opravdu správně tak si myslím že bych musel jít na krevní testy. Zahnutí snadné užívání, Cítila jsem se lépe.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Pomohl při padání vlasů
  • Lesklé nehty
  • Tolik rozdíl nevidím oproti klasickému pangamin bez přidaných látek.

Pangamin je sámo sobě skvělý na pleť, vlasy a nehty. Dobře se po něm navíc spí a skvěle uklidňuje. Klasický pangamin si kupuji a jsem s ním vždy spokojená. Někomu nemusí vonět, ale vše se dá nějak překonat, a pokud to má skvělé výsledky tak za mě nejlepší volba.

Ověřený zákazník Testuj.to Marek

• bez zápachu
  • bez příchutě
  • snadno polykatelné
  • nevhodně veliké pro děti
  • obal není snadno recyklovatelný
  • obal není z ekologického materiálu

Výrobek PANGAMIN doporučuji. Tablety jsou bez zápachu, příchutě a snadno polykatelné. Přispívají ke zvyšování hladiny vitamínu D nebo alespoň k udržení hladiny. Jejich užívání je snadné a nepůsobí žádné potíže ani nemají žádné vedlejší účinky. Doporučuji jeho užívání od cca října do dubna, kdy je slunce málo. Po testovacím období se fyzicky cítím daleko lépe, upravila se mi peristaltika střevního systému, zpozoroval jsem i snížení vypadaných vlasů při jejich pravidelném mytí a hlavně se neprojevily žádné vedlejší účinky v době užívání.

Ověřený zákazník Testuj.to Rebeka

• Forma užívání
  • Přínos na imunitu
  • Zlepšování vlasů
  • Škoda, že se musí užívat vícekrát denně

Produkt Pangamin-imunita vnímám pozitivně. Forma tablet je uživatelsky přívětivá, nemají zbytečnou pachuť. Jako kladné beru poměrně rychlé působení. Zaznamenala jsem zvýšení odolnosti organismu a také lepšící se kvalitu vlasů. Tento přípravek bych určitě doporučila, protože mě svou kvalitou velmi překvapil a potěšil.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Zakoupeno v Testuj.to

• Mohu produkt jen doporučit naprostá spokojenost
  • Nic negativního výrobek nemá

Na obalu je vše přehledné a dostačující co potřebujete vědět se dočtete z obalu všechny informace máte na místě ,užívání je také v pořádku žádné velké tablety na spolknutí ,design hodnotím kladně nic přehnaného spokojená jsem velmi a i se tak po užívání cítím všem mohu jen doporučit určitě si koupím další na užívání. Hlavně co je důležité ,že mi už po několika dnech přestaly tolik padat vlasy a lamat nehty.děkuji

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• Zlepšení pleti a nehtů
  • Zadní část obalu s přehlednými informacemi
  • Velké množství braných tablet
  • Zvýšená chuť k jídlu

Pangamin jsem před začátkem užívání neznala a překvapilo mě, že je na trhu již takovou řádku let. Pokud potřebujete doplnit (a to na podzim/zimu potřebuje každý) betaglukany a vitamín C, je toto skvělá volba. Díky pivovarským kvasnicím jsem zaznamenala i výrazně zlepšení nehtů a pleti. Co je krapet nešťastné je zvýšené chuti k jídlu. Po snížení doporučovaného množství tablet (výrobce doporučuje 3x4 tablety) se ale chutě srovnaly. Na zadní části obalu jsou hezky a přehledně popsané informace právě s uvedeným množstvím tablet denně. Jedno balení obsahuje 250 tablet, které jsou kulaté a občas se špatně polykají.
Celkově vzhledem k efektu na zdraví mohu po měsíci užívání pangamin doporučit.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]