Zentiva Borozan ung.10 g

Určení
unisex
10 g

• , zakoupeno v Benu.cz

Nelíbí se mě častý výpadek tohoto produktu na trhu.

• , zakoupeno v Pro-léky.cz

Borozan používám více než 50 let, skutečně ji používám od mala. Vzhledem k tomu, že pokud mám rýmu, doprovází ji nepříjemně odřený nos. Borozan vždy pomohl ulevit. Večer namazaný nos (přes noc po otření se znovu namázl), ráno okolí nosu zahojeno. Bohužel tato mast bude asi brzy nedostupná, protože v kamenném obchodě se nedá sehnat a expirační doba na zaslaném balení je 8/2018.

• , zakoupeno v EUCLékárna.cz

• Pomáhá mi při rýmě.

Určení
unisex
10 g

Mast chránící pokožku v okolí nosu před podrážděním. Vhodná při rýmách proti "odřenému" nosu.

• Dávkování: v přiměřené vrstvě nanést na určené místo několikrát denně podle potřeby
  • Složení výrobku: Zinc Oxide 0.5g, Tin Oxide 0.5g, Boric Acid 0.1g, Eucalyptus Oil 0.0126g, 0.0066g Sandalwood Oil westind

• Dostupnost v lékárnách
    • Účinek po prvním použití
    • Příjemně voní
    • Není viditelně mastná

Mast Borozan jsem si koupila, když jsem měla od rýmy sedřený a suchý nos. Po pár použitích zmizely suché šupinky. Ještě tomu krásně svěže voní, jemně protáhne nos.

• , zakoupeno v Benu.cz

Nelíbí se mě častý výpadek tohoto produktu na trhu.

• , zakoupeno v Pro-léky.cz

• , zakoupeno v EUCLékárna.cz

• Pomáhá mi při rýmě.
  • , zakoupeno v Lékárna AVE

osvedcena masticka k osetreni citlive pokozky nosu pri ryme, krasne promasti a brani podrazdeni

• účinnost

Perfektně hojí odřený nos od rýmy.

• hojivý na podrážděnou kůži během rýmy
    • dobrá konzistence
    • neštípe
    • není ho potřeba mnoho
    • je bílý, než se vstřebá, máte bílý nos :)
    • tuba je asi z hliníku, který se v uzávěru uvolňuje a musí se utírat

Borozan používá naše rodina už několik let, hlavně na noc, kdy se podrážděná pokožka na nose dobře hojí. Konzistence je tak akorát a díky složení ani neštípe, nepálí, nedráždí.
    Blbá je tuba, která je kovová a časem, v místě uzávěru, koroduje, takže je to místo celé šedo-černé. Stačí to otřít ubrouskem a je to pryč, ale klidně by to mohlo být v plastové tubičce. Je to ale jen malý detail.
    Cena je příznivá a tubička vám, pokud nemarodíte celou zimu, vydrží nějakou dobu, což je fajn.
    Vřele doporučuji.

• Kvalita

Borozan použivám už delší dobu. Pomahá.

• Opravdu chrání a hojí pokožku v okolí nosu
    • Příjemná vůně

Používám ho již léta. Jako alergik ho mám stále v lékárničce. Pokud večer namažu (nechávám bílou vrstvu), ráno je kůže zhojená. Přes den léčení komplikuje neustálé používání kapesníku, ale aplikace na noc je opravdu super. Nikdy jsem neměla tak efektní přípravek.
    Doporučuji všem!

spolehlivý