Woykoff Arthrona 1000 S 120 tablet

Garantovaný nákup z centralnilekarna.cz

Skladem • 1 varianta119 Kč100 % • 6 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 228 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč96 % • 980 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč0 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč98 % • 20 689 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 105 704 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 066 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 107 805 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta94 Kč88 % • 279 936 recenzíDalší informace

O.K.+O.K.

• Opravdu funguje

Rozhodne doporucuji

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Důvod je jednoduchý, prostě tento přípravek mamince pomáhá, pociťuje velkou úlevu od bolesti kloubů.

Oblast užití
Způsob podání
perorální podání
Laktobacily
CBD

Doplněk stravy arthrona 1000-S je přípravek nové generace určený k dlouhodobé péči o Vaše klouby. Je vhodný při kloubních potížích a osteoartróze ve všech lokalizacích: kolenní klouby, kyčelní klouby, drobné klouby rukou, klouby páteře atd.

Proč právě arthrona 1000-S?

• Přípravek arthrona 1000-S byl vyvinut podle nejnovějších poznatků současné medicíny a farmaceutické technologie a zohledňuje tak všechna kritéria důležitá pro dlouhodobé podávání: účinnost, bezpečnost, kvalitu a pohodlné užívání.
  • Účinnost: arthrona 1000-S obsahuje D-Glukosamin sulfát x 2 KCl. Jedná se o nejlépe klinicky ověřenou účinnou látku ze skupiny SYSADOA, tj. symptomaticky pomalu působících látek při osteoartróze. Řada uznávaných lékařských studií i mnohaletá praxe prokázaly, že D-Glukosamin sulfát x 2 KCl při dlouhodobém užívání ve správné dávce: snižuje bolestivost kloubů, zlepšuje jejich hybnost, obnovuje strukturu chrupavky, působí protizánětlivě (brzdí aktivitu enzymů poškozujících chrupavku), zároveň snižuje spotřebu léků proti bolesti a umožňuje tak omezit jejich nežádoucí účinky.

Díky svým vlastnostem je D-Glukosamin sulfát x 2 KCl doporučován EULAR (Evropská liga proti revmatismu) jako nedílná součást komplexní terapie kloubních onemocnění.

Bezpečnost: arthrona 1000-S je přípravek určený pro dlouhodobé užívání, proto splňuje i požadavky na vysokou bezpečnost:

D-Glukosamin sulfát x 2 KCl je používán v klinické praxi již více než 20 let a prokázal, že nemá ani po dlouhodobém podávání žádné závažné nežádoucí účinky, arthrona 1000-S neobsahuje žádné neověřené kombinace látek, ani žádné neověřené látky, velmi důležitá je také možnost bezpečně kombinovat přípravek arthrona 1000-S s léky proti bolesti a zánětu (tzv. nesteroidní antirevmatika, jako např. ibuprofen, diklofenak atd.).   ak arthrona 1000-S správně užívat?

Vyberte prosím, která z popisovaných situací nejlépe odpovídá Vašim současným obtížím/potřebám:

Obáváte se kloubních obtíží v budoucnu

Nadměrná fyzická zátěž, úrazy nebo vrozené vady kloubů mohou způsobit předčasné opotřebení kloubní chrupavky. Může k tomu dojít v již poměrně mladém věku, přestože navenek žádné obtíže necítíte. arthrona 1000-S chrání a napomáhá vyživovat kloubní chrupavku. Oddaluje tak nástup kloubních obtíží.

Doporučené dávkování: 1x denně 1 tabletu po dobu 8-mi týdnů, kúru je vhodné opakovat 1x ročně, nejlépe před očekávanou kloubní zátěží.

Pociťujete první příznaky kloubních obtíží (osteoartróza 1. stupně)

Klouby jsou citlivější, projevují se první bolesti po fyzické námaze a tzv. bolesti startovací – po delším klidu. Je to velmi důležité období pro Vaše klouby. Rozhoduje se, zda se budete moci v budoucnu bez obtíží a omezení věnovat své práci a svým oblíbeným aktivitám.

Doporučené dávkování: 1x denně 2 tablety po dobu 8-mi týdnů, kúru je vhodné opakovat 1x ročně, nejlépe před očekávanou kloubní zátěží.

Máte výrazné kloubní obtíže (osteoartróza 2. stupně)

Častější bolesti – např. při změně počasí, první náznaky omezení hybnosti, občasné užívání léků proti bolesti.

Doporučené dávkování: 1x denně 2 tablety po dobu 8-mi týdnů, kúru je vhodné opakovat 2 - 3x ročně.

Trpíte trvalými kloubními obtížemi (osteoartróza 3. - 4. stupně)

Časté nebo trvalé bolesti, noční bolesti v klidu, značné omezení hybnosti. Změny na kloubech již mají trvalý charakter.

Doporučené dávkování: 1x denně 2 tablety po dobu 8-mi týdnů, po 8-mi týdenní přestávce kúru opakovat. V těchto intervalech je vhodné arthrona 1000-S užívat trvale.

Tablety používejte nerozkousané během hlavních jídel a zapijte je dostatečným množstvím vody.

Jaké jsou nejčastější chyby při užívání přípravku arthrona 1000-S?

Krátká doba užívání arthrona 1000-S působí pomalu a dlouhodobě. Nástup účinku je po 3 - 8 týdnech užívání. Doporučujeme užívat po celou dobu 8-mi týdnů.

Nedostatečné dávkování

Velmi důležité je užívat správnou dávku přípravku arthrona 1000-S dle doporučení v příbalové informaci. Pokud užíváte 1x denně 1 tabletu a po 4 týdnech necítíte žádné zlepšení, doporučujeme zvýšit dávku na 1x denně 2 tablety.

Bolesti kloubů nejsou způsobeny artrózou

Máte jiný problém nebo je poškození kloubů trvalé a nevratné. Je třeba zjistit pravou příčinu Vašich obtíží a proto doporučujeme navštívit odborného lékaře.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 1 010 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Pilulka.cz

O.K.+O.K.

• Opravdu funguje

Rozhodne doporucuji

Já si ji kupovala na doporučení kámošky a hodně mně pomohla. Začala sem běhat a kolena dostávají docela zabrat. A je fakt, že mi to pomohlo. Teď si ji koupil i taťka, ten hodně trpí na klouby.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 1 010 recenzíDalší informace

• Jako jedna z mála mi opravdu pomohla při bolesti kloubů
    • Doporučil mi ji ortoped
    • Užívá ji i moje babička a taky je moc spokojená
    • Dostupnost

Na rozdíl od jiných preparátů na klouby mně Arthrona opravdu pomohla. Užívá ji i moje babička a taky je moc spokojená. Začala jsem ji užívat na doporučení svého lékaře.

• Funguje na mě

Produkt jsme bral pár týdnů a už po krátké době jsem cítil zlepšení. Snáším ho velice dobře.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• , zakoupeno v Lékárna Expres

• Je pro mne vhodným přípravkem.

Produkt je pro mne vhodným produktem.
    Produkt snáším dobře.
    Produkt doporučuji dalším uživatelům.