Wolfberry Mladý ječmen 100 g 250 tablet

250 tbl
Vitamíny a minerály
selen

• , zakoupeno v awashop.cz

• Pomohl mi s trávením. Už jsem nevěděla rady nic nezabiralo a konečně ted mohu jist bez obav ze mne to prozene
    • Nic Proti jsem nenašla

Doporučují

• Co je zelený je dobrý (o:

Obsahuje hodně železa
    minerálů je sice o něco méně než v chloleře purifikatě, ale mě více vyhovuje ječmen

Oblast užití
imunita
100 g
Množství
250 tbl
Vitamíny a minerály
selen

Tablety ze sušené šťávy mladého ječmene bez vlákniny. Doplněk stravy plný vitamínů, minerálů a aminokyselin.

Doporučené dávkování 3x denně 3 tablety. Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

• Složení: extrakt ječmene, uhličitan vápenatý, škrob, celulóza, stearan hořečnatý. Neobsahuje lepek.
  • Země původu: Čína
  • Obsah balení: 250 tablet á 0,4 g (100 g)

BIO Mladý ječmen šťáva je svěží, enzymatický nápoj plný biologicky aktivních látek. Velmi komplexní složení obsahuje živiny dodané v ideálním poměru, takže jedna čajová lžička šťávy má v sobě tolik látek, jako jedna hlávka brokolice.

Hlavním úkolem šťávy z mladého ječmene je harmonizovat všechny funkce organismu a dodat mu potřebné látky. Šťáva je významným zdrojem vitamínu C, který mimo jiné podporuje správné fungování imunitního systému, podporuje tvorbu kolagenu a je důležitý pro správnou funkci cév, kostí, dásní, chrupavek, zubů a kůže, navíc zvyšuje vstřebávání železa.

Ještě před vznikem prvního kolénka na stéblu se lístky ječmene pokosí, omyjí a vylisují. Takto získaný extrakt se při teplotě 31°C během dvou minut rychle vysuší ve vakuových sušičkách. Tímto šetrným zacházením zůstávají zachovány všechny účinné látky a nepasterizovaný prášek šťávy z mladého ječmene si zachovává svoji enzymatickou aktivitu. Celá tato procedura od sklizně až po balení trvá maximálně dvě hodiny.

Suchý prášek je světle zelený, po rozmíchání ve vodě však získává zpět svoji sytě zelenou barvu. Je to proto, že se světelné paprsky lámou na velmi jemných částečkách prášku. Ječmen se pěstuje bez použití pesticidů a herbicidů, v souladu se zásadami ekologického zemědělství.

Co ještě obsahuje šťáva z mladého ječmene: 1. Vitamín B2

• přispívá k normálnímu energetickému metabolizmu
  • podporuje činnost nervové soustavy
  • přispívá ke správnému množství červených krvinek
  • podporuje zdravý stav pokožky a zraku
  • chrání před oxidativním stresem
  • snižuje míru únavy a vyčerpání

2. Vitamín B6

• podporuje činnost nervové soustavy a naší psychiky
  • podporuje metabolizmus bílkovin a glykogenu
  • podporuje tvorbu červených krvinek
  • přispívá k normální funkci imunitního systému
  • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání

3. Vápník

• přispívá k normální srážlivosti krve
  • podporuje správnou činnost svalstva
  • přispívá k normální funkci trávících enzymů
  • je také potřebný k udržení normálního stavu kostí a zubů

4. Zinek

• přispívá k normální plodnosti a reprodukci
  • udržuje zdravé vlasy, nehty a pokožku
  • přispívá k normální hladině testosteronu v krvi (u mužů)
  • podporuje funkci imunitního systému a zraku
  • podílí se na normálním dělení buněk

5. Železo

• podporuje tvorbu červených krvinek a hemoglobinu
  • podporuje správné okysličování krve
  • přispívá k normální funkci imunitního systému
  • snižuje míru únavy a vyčerpání