Weleda Meduňkové kapky 50 ml

50 ml

Objem
    50 ml

Weleda Meduňkové kapky 50ml

Meduňkové kapsy Weleda podporují činnost orgánů látkové výměny a navozují zklidnění organismu. Meduňkové kapky se skvěle hodí jako základní výbava vaši domácí lékárničky. Meduňkové kapky mají široké spektrum účinků, působí podpůrně v mnoha situacích a zároveň nezatěžují vaše tělo chemií a syntetickými ingrediencemi. Jsou založeny na čistě přírodních ingrediencích a bylinných výtažcích.

Meduňkové kapky Weleda jsou vhodné při náchylnosti k mdlobám, závratím, nevolnosti, při zvracení, poruchách trávení, neuralgiích v oblasti obličeje, bolestech zubů. Meduňka má zároveň intenzivní zklidňující účinky, pomáhá při stresu, nervovém vypětí či trémě. Navozuje pocit pohody, dodává dobrou náladu a podporuje pozitivní přístup. Kapky zároveň obsahují také výtažky z hřebíčku a anděliky, jež mají antibakteriální a protizánětlivé účinky.

• Vhodné pro: Podporují činnost orgánů látkové výměny
    • Certifikáty: Natrue
    • Použití: není-li určeno jinak, 10-20 kapek na kostku cukru nebo v malém množství vody. V případě potřeby až 5x denně.
    • Přednosti produktu:  Certifikovaná přírodní kosmetika. Obsahuje pouze čisté přírodní suroviny a je nositelem certifikátu NATRUE - garance nejvyšší kvality čistě přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky. Produkt nebyl testován na zvířatech, neobsahuje žádné syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy.
    • Složení: Voda, alkohol, výtažek z listů meduňky lékařské, muškátového oříšku, skořice, kořene anděliky lékařské, plodů koriandru, hřebíčku, přírodní citrónová silice. Obsahuje 63 % obj.  alkoholu.
    • Množství: 50ml
    • Výrobce: Weleda

Weleda vyrábí několik tisíc druhů léčiv, přes 120 přípravků přírodní kosmetiky a doplňků stravy a v současné době zaměstnává na plný úvazek téměř 2000 lidí. S její filosofií souvisí také dodržování nejvyšších standardů kvality a udržitelné využívání přírodních zdrojů. 83% z rostlinných surovin, které Weleda využívá, je vypěstováno v ekologickém zemědělství nebo je získáno z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě.

Je důležité poznamenat, že sortiment není jen dětská kosmetika weleda. Tato značka  s tradicí nabízí další známé a léty prověřené výrobky.Mezi nejznámější výrobky patří krém Skinfood Weleda, který pečuje o pokožku celého těla. Velmi oblíbený je Weleda deodorant, který Vás učaruje svou svěží citrusovou vůní nebo skvěla zubní pasta Weleda Sole. http://www.weleda.com/

Skvělá věc!!! Trpím hroznými nevolnostmi pokaždé, když mám měsíčky, skoro vždy první nebo druhý den celý prozvracím. Nedělala jsem si velké naděje, protože už jsem na to hromadu přírodních produktů zkusila, ale tyhle kapky koupím zase :) Zkoušela jsem je při tom už třikrát, z toho jednou jsem si je vzala, až když mi bylo hodně zle, to už nepomohly, ale dvakrát jsem je začala brát hned, jakmile jsem to dostala a to se to obešlo bez zvracení a dokonce jsem ty příšerné první dva dny mohla i jíst :) Beru je v případě potřeby tak třikrát denně. Příště je zkusím i na kocovinu ;)

• přírodní složení
      • rychlé působení

Já je používám na nevolnost, hlavně při menstruaci. Jsou super!

• Přírodní složení kapek
      • -

Meduňkové kapkyod Weledy používám před spaním.Dřív jsem nemohla dlouho usnout a kapky mi hodně pomohly.