Weleda Bio Trnkový sirup 200 ml

Objem
200 ml
0 g

• , zakoupeno v Lékárna pohoda

Zatim spokojenost, pouzivam teprve par dni..

• výborný do nevýrazných čajů, koktejlů i jiných nealko nápojů

unisex
Objem
200 ml
0 g

Trnkový sirup je vhodný při rekonvalescenci, v době zvýšené psychické a fyzické zátěže, v těhotenství a dále pro starší osoby s pocitem ubývající síly.

• , zakoupeno v Lékárna pohoda

Zatim spokojenost, pouzivam teprve par dni..

• výborný do nevýrazných čajů, koktejlů i jiných nealko nápojů

vybírala jsem dle složení a účinků něco nového,prospěšného pro organismus
    jsme spokojeni , máme už i další výrobky z této řady
    doporučuji, příjemná změna chutí

• složení
    • chuť
    • skleněný obal

Piji buď vodu, nebo si to občas ráda zpestřím nějakým dobrým sirupem. A nejvíc jsem si oblíbila buď domácí malinovku (bohužel k ní mám velmi omezený přístup), nebo tento Trnkový sirup a ještě Rakytníkový, taktéž od Weledy. Teď piji i v těhotenství a bez jakýchkoliv obtíží. Od podzimu do jara se snažím pít pravidelně a zřejmě to účinky má, protože téměř nikdy nestůňu. Jediné, na co jsem si musela trochu zvykat, je poměrně dost hutná konzistence sirupu, ale to jsem vyřešila tak, že ho nedávám do ledničky a mám ho v kuchyni, v pokojové teplotě. Zkazit se nemá šanci :).

• výborná šťávička
    • -

Přidávám kladné hodnocení. Vitamíny v přírodní formě. Weleda sirup používám obzvlášt na jaře.Přes zimu dávám rakytníkový . Doporučuji vyzkoušet. :)

• výborná chuť
    • slušné množství v balení - skoro neubývá
    • pěkná lahvička ;)

Já jsem taky naprosto spokojená :) Chuťově výborný! Rozhodně lepší než nějaký pilule! Teď na jaře se opravdu hodí, užívám přímo na lžičku, když se cítím vyčerpaná už po ránu. Cena je podle mě odpovídající kvalitě i množství, určitě koupím znovu.

• , zakoupeno v sLéky.cz

• perfektní při rekonvalescenci
    • nemám

doporučuji zalít jako čaj
    po nemoci dětem
    rekonvalescence
    celkové posílení organizmu

• chutný, pri fyzickej a psychicekj zátaži nápomocný, pri vyťažení v dobe učenia a dlho vydrží
    • nič

odporúčam

• Další super sirup. Podle mého je cena tak akorát- když dělám doma sirupy či šťávy opravdu se u toho zapotím:-) Navíc plody jsou bio ... Kupuji spolu s rakytníkovou šťávou a užíváme celá rodina místo komerčních rádoby chemických vitaminu .....

Doporučuji ,užíváme celá rodina a jsme spokojeni. Skvěle posílí imunitu spolu s rakytníkovým sirupem. Pomáhá tělu i duši.....

super

• , zakoupeno v Krasa.cz

výborný; vhodný vitamin. doplněk při kojení