Walmark Ženšen korejský 30 kapslí

Obsahuje standardizovaný výtažek z kořene ženšenu a je kombinován s vitamínem E, který patří ke skupině antioxidantů, a proto pomáhá ochránit lidské buňky před volnými radikály...
Garantovaný nákup z Klub zdraví Wavita

Skladem • 1 varianta65 Kč98 % • 8 357 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč99 % • 5 476 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč9 798 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta119 Kč94 % • 11 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč92 % • 16 264 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 11 001 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta55 Kč100 % • 4 284 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek45 Kč98 % • 25 073 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 2 250 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta93 % • 42 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta52 Kč97 % • 13 791 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 2 580 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč97 % • 10 017 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta130 Kč100 % • 899 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 106 644 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta60 Kč97 % • 2 958 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč98 % • 20 865 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč94 % • 4 687 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč97 % • 1 997 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 108 509 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

Oblast užití
Laktobacily
CBD

• efektivní pomoc
    • nenašla jsem

Ženšen korejský od Walmark mě opravdu překvapil svými účinky. Perfektně zabral na stresy spojené s mateřstvím. A pozitivní účinky nastoupily rychle. Dokonce se mi po užívání zlepšila i kvalita vlasů a nehtů, což jsem vůbec neočekávala. Preferovala bych menší kapsle, protože by mohlo pro někoho být problematičtější spolknout.

• Kvalita
    • Žádné

Kladně hodnotím kvalitní složení výrobku, hezky design obalu, Váš produkt mi pomáhá přečkat nepříliš dobré životní období, velký stres v práci, smrt v blízké rodině a rozchod s přítelem, bylinné doplňky a tanec mi pomáhají mít pozitivní pohled do budoucna.

• Jedna tableta denně
    • Velký kapsle

Tablety ženšenu korejského jsou velice kvalitní tablety, které jsou vhodné pro jakékoliv pohlaví.Jejich složení je na přírodní bázy a v jedné tabletě je velká dávka extraktu.Tablety jsou super že se bere pouze jedna denně.Nevýhoda tablet je že se špatně polykají.Již po několika dnech jsem necítila takovou únavu a měla jsem více energie

Oblast užití
Způsob podání
perorální podání
Laktobacily
CBD

Ženšen patří k rostlinám, jejichž účinek je již prokázán po staletí. Je používán zvláště její kořen, který vypadá jako lidské tělo.

Walmark Ženšen korejský obsahuje standardizovaný výtažek z kořene ženšenu a je kombinován s vitamínem E, který patří ke skupině antioxidantů, a proto pomáhá ochránit lidské buňky před poškozením volnými radikály.

Ženšen korejský - účinky:

• pomáhá zachovat optimální výkonnost, pocit energie a vitality, fyzickou a duševní pohodu,
  • podporuje erekci a pomáhá zachovat dobré sexuální funkce,
  • podporuje paměť, pomáhá udržovat fyzické i duševní funkce v případech slabosti, vyčerpání, únavy a ztráty koncentrace,
  • přispívá k řádnému fungování imunitního systému.

Složení v 1 tobolce:
ženšen korejský (Korean ginseng, extrakt z kořene), mikrokrystalická celulóza (látka protispékavá), oxid křemičitý (látka protispékavá), želatina, D-alfa-tokoferol (vitamín E), kyselina stearová (leštící látka)

Dávkování:
Užívejte 1 tobolku denně. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců.

Balení: 30 tobolek – dávka na 1 měsíc

Upozornění: Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy.Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 5 172 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

• efektivní pomoc
    • nenašla jsem

• Kvalita
    • Žádné

• Jedna tableta denně
    • Velký kapsle

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 5 172 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
  • , Testováno s Testuj.to

• Kapsle se dobře užívají a polykají.
    • Vysoký obsah extraktu z ženšenu korejského.
    • Neobsahuje žádné zbytečné přidané látky
    • Pohodlné užívání - 1 kapsle denně, nejlépe po jídle

Doplněk stravy mi dodává energii, klid v duši a hormonální vyváženost. Obsahuje dost kvalitního extraktu z ženšenu korejského. Oceňuji i přidaný vitamin E. Musím uznat, že tento doplněk stravy opravdu funguje. Cítím se méně unavená a mám víc energie. Cítím se dobře a mám více vitality, užívám i během rekonvalescence. Produkt bych doporučila svým známým.

• Praktické balení
    • Většina účinků se projevila až po delší době užívání

Musím říct, že nejvýrazněji mi ženšen pomohl vylepšit spánek. Tento účinek jsem cítila hned v prvním týdnu braní doplňku. Ostatní účinky, jako zlepšení soustředění po delší dobu a celková energie se dostavily následující týdny. Jsem zvědavá, jaké další kladné účinky se ještě dostaví.

• Složení
    • Design
    • Možnost vysypat tablety
    • Malé balení

Velmi dobre složení s vysokou dávkou extraktu. Kapsle mají ideální tvar a lze je vysypat. Dávkování je také optimální. Lepší by bylo, kdyby bylo vetsi balení. Nejsem schopna po tak krátké době ověřit účinnost tohoto doplňku stravy. Na imunitu produkt fungoval a doporučila bych rodině. Co se tyče energie a paměti, tak jsem výsledek nezaznamenala.

• Méně stresu
    • Menší pocit napětí
    • Lepší spánek
    • pro mě hůře stravitelná kapsle
    • po podání pocit pálení žáhy

Produkt opravdu funguje. Méně stresu v zaměstnání a menší pocit napětí při stresových situacích. Sexuální problémy nemám, takže zde rozdíl nepociťuji, jedině ještě k lepšímu. Bohužel však kapsle jsou pro mě hůře stravitelné a mám po nich pocit pálení žáhy a tlačí mě v žaludku.

• Účinnost
    • Dobře se polykají

Tabletky se dobře polykají, jsou poměrně malé. Po delším užívání ženšenu jsem se cítila mnohem lépe. Mám více energie, lépe se mi ráno vstává a necítím se tolik ve stresu. Myslím, že pomáhá i na imunitu, dostala jsem jen rýmu a po třech dnech mi bylo skoro dobře. Určitě si opět zakoupím .

• účinek
    • počet kapslí v balení

Ženšen korejský s kombinací vitamínu E je ideální pro všechny od středního věku :) Je ideální pro udržní duševní a fyzické pohody, včetně energie a imunity. Určitě doporučuji všem od středního věku, ideální je také vysoká dávka extraktu v jedné tabletě :)

• dávkování
    • účinky
    • pozdější nástup účinku

Účinky přípravku Walmark Ženšen korejský se dostavily později (po cca 14 dnech užívání) ale poté jsem skutečně zaznamenala nárůst energie, zlepšení nálady i schopnosti soustředit se. Přípravek bych určitě doporučila všem, kdo prochází psychicky náročnějším obdobím.