Walmark Idelyn Urinal Akut 10 tablet

První pomoc při akutních potížích, nejvyšší koncentrace brusinek, účinný již od prvního dne užívání. Stačí 1 tableta denně...
Garantovaný nákup z Klub zdraví Wavita

Skladem • 1 varianta91 % • 40 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 2 204 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč97 % • 1 988 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč100 % • 44 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek45 Kč98 % • 25 027 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč98 % • 20 725 recenzíDalší informace

Vhodné pro děti od
od 12 let
CBD

• Rychlí účinek

Na počáteční zánět super záchrana. V počátku zánět zastaví. Při rozjetém zánětu doporučuji i při léčbě antibiotiky .Tyto tabletky mi vyhovují i skrz snadného spolknutí. Určitě doporučím kamarádkám , sestře a všem který trpí na časté záněty jako já ?? velice je přijatelný je ze stačí užívat pouze jednou denně a ze má v sobě spoustu složek jako přirození brusinky

• , Testováno s Testuj.to

• Vyhovují mi kulaté tabletky, mám problém s polykáním tablet a tyto díky novému složení šly spolknout úplně v pohodě.
    • Nezachrání rozjetý zánět, vhodné jen na počáteční problémy

Na počáteční zánět močového měchýře je toto super záchrana. Chce to ovšem vzít hned při prvních příznacích. Na rozjetý zánět si myslím, že už by to asi nepomohlo. Jako prevence a při počátcích skvělá věc, která dokáže zarazit ošklivý zánět. Ráda doporučím dále.

• Rychlá účinnost
    • Velikost balení
    • Spolehlivost

Urinal Akut je skvělý pomocník při problémech se zánětem močových cest a je skvělý i jako prevence. Líbí se mi složení bez chemikálie a s přísahám vitamínem D. Tabletku Urinal Akut stačí brát 1 denně. Není velká, snadno se polyká, design balení je krásný, v lékárnách je tento přípravek snadno dostupný. Při zánětech je to moje první volba a vždycky mi pomohl zmírnit až odstranit potíže.

Oblast užití
Laktobacily
Vhodné pro děti od
od 12 let
CBD

Urinal Akut je nejsilnější přípravek z celé řady Urinal, který zajišťuje první pomoc při náhlých potížích vyžadující rychlou a účinnou péči.

Obsahuje aktivní složku CystiCran®, prémiový, vysoce koncentrovaný extrakt z brusinek velkoplodých (Vaccinium macrocarpon) s garantovaným obsahem 36 mg PAC (proanthokyanidinů) v jedné tabletě.

Brusinky jsou bohatým zdrojem bioflavonoidů, fenolických sloučenin a jiných přírodních látek. Obsahují přirozeně se vyskytující antioxidanty, které pomáhají ochránit buňky a tkáně před volnými radikály. Jedinečná technologie zpracování brusinek ve formě extraktu CystiCran® zajišťuje kvalitu a obsah účinných látek.

Urinal Akut je účinný již od prvního dne užívání.

Doplněk stravy.

Denní dávka obsahuje:

•  Proanthokyanidiny ze standardizovaného extraktu brusinek (Vaccinium macrocarpon) 36,0 mg    [CystiCran® - 90 mg, obsahuje min. 40 % proanthokyanidinů]
  • ekviv. min. 423 000 mg plodů brusinek

Složení: látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, stearát hořečnatý, talek, plnidlo: hydrogenfosforečnan vápenatý; extrakt z brusinky velkoplodé, stabilizátory: karboxymethylcelulóza, hydroxypropylmethylcelulóza, hydroxypropylcelulóza;  koncentráty (citrón, černý rybíz, ředkvička), barvivo: oxid titaničitý; bavlníkový olej.

Nakupte produkty Walmark kdekoliv,
odměnu získejte v Klubu zdraví Walmark.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 5 077 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka59 Kč94 % • 505 recenzíDalší informace

3zákazníci nedoporučují produkt

• Rychlí účinek

• Nezachrání rozjetý zánět, vhodné jen na počáteční problémy

• Rychlá účinnost
    • Velikost balení
    • Spolehlivost

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 5 077 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
    Skladem • 1 variantaProdloužená záruka59 Kč94 % • 505 recenzíDalší informace

• velikost balení
    • velikost tablet
    • funguje jak má
    • velmi rychle pomáhá

Měla jsem urologické problémy a dostala jsem se k testování produktu Urinal Akut. Produkt jsem vyzkoušela a jsem velice spokojená jak zafungoval. Po druhé tabletě jsem již cítila velkou úlevu a postupné ustupování problému. Jsem velice spokojená a tento přírodní produkt budu doporučovat.

• Rychlá úleva
    • Skvělé složení
    • Velikost tabletek
    • Dávkování

Stačí brát jednu tabletku denně hned při prvním pociťování obtíží a je to do pár dní pryč. Velikost tabletek je přijatelná a dobře se polykají. Složení, které je za mě naprosto skvělé. Kombinace přírodních látek - vysoce koncentrovaného extraktu z kanadských brusinek vitamin D a extrakt ze zlatobýlu obecného. Tyto věci jsou pokladem v přírodě a není divu, že tak rychle dokáže pomoci s obtížemi.

Za mě moc velká spokojenost a doporučuji všem vyzkoušet.

• Velikost tabletek
    • Rychlý účinek
    • Spolehlivost

Urinal Akut je za mě sázka na jistotu! Doporučuji pořídit do každé lékárničky a s sebou na jakoukoliv dovolenou. Používala jsem při akutních potížích močových cest. Každý den jsem si dala 1 tabletku a po necelých dvou dnech jsem už skoro žádné pálení nepociťovala. Navíc jsou tabletky poměrně malé, takže se dobře polykají. Neváhejte a pořiďte.

• Rychlá úleva

Oceňuji že se tabletky velmi dobře polykají, a také, že stačí pouze jedna tabletka denně,což je velmi praktické. Úleva se dostaví velmi rychle, takže v porovnání s jinými léky z lékárny,které například doporučí lékař a jsou mnohem dražší, se můžou jít zahrabat.?

• Velikost tablet
    • Barva
    • Složení
    • Rychlý nástup úlevy

Urinal akut super výrobek. Má za mě skvělé složení obsahuje brusinky a Solidago (zlatobyl) plus jako bonus vitamin D. Je dobrý užívat jak preventivně tak při akutních potížích. Mě osobně zaucinkoval do 2.ho dne a pomohl mi od nepříjemných pocitů které jsou časté u zánětu močového měchýře.... pálení řezání. Při potížích si ho opět zakoupím opravdu funguje

• Rychly nástup ulevy
    • Dosrupnost

Na urinal Akut se mi moc libi složení a také dostupnost, takže každý, kdo má problemy si muže Urinal Akut jednoduse koupit. Já teď v lete v období návštěv koupališť mám velke problemy a Urinal Akut opravdu pomaha a pomoc se dostaví opravdu ihned, takže já jsem moc spokojena!

• Složení s vitamínem D
    • 1 tableta denně
    • Tableta se mi hůř polyká

Přípravek Urinal Akut bych určitě doporučila. Vyhovuje mi přírodní složení s vysokým obsahem koncentrátu s kanadských brusinek a též je fajn přídavek vitamínu D.Snadnost dávkování-1 tableta denně, jen mne osobně se hůře polykají. Zabírají poměrně rychle již při začínajících příznacích. Hezká barva tablety.