Vitar Vyprošťovák Restart 10 sáčků

určitě doporučuji, je dobrý i když je člověku jen těžko po jídle
    po propité noci ráno dobrý životabudič

Určení
unisex

Po nadměrné konzumaci těžce stravitelného jídla, alkoholu nebo kávy může dojít ke zvýšené produkci žaludečních kyselin. To se často projeví pocitem plnosti či tlaku v žaludku. Vyprošťovák obsahuje zásaditou látku hydrogenuhličitnan sodný, který má schopnost neutralizovat kyseliny, a proto se doporučuje užívat právě při zmíněných problémech se zažíváním.

• pomáhá při trávení těžko stravitelných jídel
  • snižuje kyselost žaludečních šťáv
  • doplňuje tekutiny

Bez:

• umělých barviv
  • konzervačních látek
  • lepku
  • laktózy

Složení:

Aktivní složky v 1 sáčku (200 ml nápoje) hydrogenuhličitan sodný 1,63 g

Energetická hodnota v 1 sáčku: 30 kJ (7,17 kcal)

Dávkování:

Dospělí a děti od 12 let 3 sáčky.

Balení: 10 sáčků

Upozornění:

Doplněk stravy – šumivé tablety. Vhodné i pro diabetiky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 12 let.

• dobré na pálení žáhy
    • pomáhá

dobrý produkt po náročném večeru. Nemám pocit že bych potřeboval extra pomoci, ale když to člověk trochu přežene, může mu to pomoci. Naposledy, kdy jsem si dal pět kvalitních Bernadrů, jsem měl si Vyprošťovák následující den vzal a mám pocit, že mi hezky zabral. Je pravda, že jsem to prokombinoval s vitamínem C 500mg, ale mám pocit, že mě to zcela zbavilo pálení žáhy, které jsem dříve míval. Celkem šikovná vecička.

• , zakoupeno v Lékárna doktorka

• pomáhá zažívání a proti pálení žáhy