Venira Drink kolagenový nápoj pro krásné vlasy nehty a pleť sáčky 30 x 6,3 g

Skladem • 1 varianta69 Kč95 % • 57 099 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta94 Kč88 % • 280 146 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč94 % • 26 897 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč99 % • 51 637 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 18 451 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 511 929 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 88 131 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 3 284 recenzíDalší informace

Laktobacily
Vhodné pro děti od
od 3 let

• , zakoupeno v VENIRA

Vždycky jsem měla málo vlasů a neustále se mi lámaly, takže mi nedorostly do délky, jaké jsem si přála. Zkoušela jsem hodně věcí, nic nepomahalo. O krásných a dlouhých vlasech jsem jen snila. Po přečtení recenzí na značku Veniru jsem se rozhodla, dát tomu šanci. A musím říct, že mě výsledek překvapil. U hlavy jsou vidět nové vlásky, nikdy jsem neměla tak dlouhé vlasy jako dnes a uz se mi nelámou. Určitě zkusím další produkty této značky.

Oblast užití
perorální podání
Laktobacily
Vhodné pro děti od
od 3 let

Instantní kolagenový nápoj s jahodovou příchutí obsahuje hydrolyzovaný kolagen (kolagenní peptidy o molekulové hmotnosti 3000 Da) a další složky pro krásnou pleť, vlasy a nehty. Je slazený stévií (bez cukru).

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v VENIRA

• Vyzkoušela jsem už více vitamínů na vlasy, ale vždycky jsem byla z výsledků zklamaná. Na doporučení kamarádky jsem vyzkoušela nejprve kapsle Venira a momentálně užívám už druhý měsíc zároveň s Venira drinkem a výsledky jsou opravdu znát. Nejvíce vidím účinky na vlasech a pleti. Zatím spokojenost :)

Hezké balení s dárkem navíc. S výsledky jsem spokojená.

• Lahodná chuť produktu.
    • Rychle dávkování.
    • Rozpustné ve vodě, džusu nebo čaji.
    • Dodání potřebných vitamínů v jedné dávce.
    • Přijatelná cena.

Tento produkt má velkou výhodu ve svém dávkování, je totiž rozpustný ve vodě a proto nemusíte polykat žádné velké tablety.
    Každé ráno vám tento nápoj dodá potřebnou dávku vitamínu a kolagenu. Je vhodný pro ty jež se zajímají o zdravý životní styl, fitness a sport. Také jej mohou užívat lidé s degenerativním onemocněním kloubů.
    Produkt užívám již po druhé.
    Tento produkt jsem doporučila své mamince a ta je také spokojená. Doporučila bych ho své rodině i kamarádům.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit: