VASA kapslí 90

Způsob podání
perorální podání
Laktobacily

• , zakoupeno v Můjmagistr.cz

Tento produkt má prokazatelné učinky, je cenově výhodný, mám s ním dlouholeté zkušenosti.

Super produkt

Vitamíny
Způsob podání
perorální podání
Laktobacily

Vasa - čistič cév obsahuje bioenergeticky aktivovaný (harmonizovaný) uhličitan vápenatý. Slouží jako podpůrný prostředek při konvenční léčbě ischemické choroby všeobecně a při konvenční léčbě osteoporózy.

Charakteristika:

Bioenergeticky zpracovaný (harmonizovaný) uhličitan vápenatý je látka podobná katalyzátoru. Každý katalyzátor se vyznačuje tím, že chemicky nevstupuje do chemických popř. biochemických reakcí, ale významně je ovlivňuje. Přípravek VASA je látka, která rovněž usnadňuje biochemické procesy, které souvisejí se samočistící funkcí organizmu, v našem případě především cév. Tím se účinně odstraní vše, co brání plynulému průtoku krve a lymfy cévami. V první řadě se odstraní ateromové pláty, které tomuto průtoku brání. V druhé řadě se nepotřebný materiál znovu využije při výživě buněk a rekalcifikaci kostí.

Indikace:

Jako podpůrný prostředek při konvenční léčbě ischemické choroby všeobecně a při konvenční léčbě osteoporózy. Při léčbě osteoporózy jakožto katalyzátor aktivuje konvenční přípravky tak, že se z nich stávají účinné léky. Používá se rovněž jako podpůrný prostředek při konvenční léčbě astmatu, bronchitidy a dýchacího aparátu všeobecně. Při konvenční léčbě především aterosklerotických ledvin může snížit četnost použití dialyzační techniky. Jako vedlejší pozitivní kladný účinek jsme zaznamenali i zlepšení jaterních testů a tím i zlepšení funkce především kůže. Přípravek má také celkově zklidňující účinek.

Indikační skupina:Přípravek obsahující bioenergeticky aktivovaný (harmonizovaný) uhličitan vápenatý.Účinnost přípravku je dána fyzikálním zpracováním vápence.

Složení:

Vápenec 100%. Vápenec obsahuje:uhličitan vápenatý - 98,1%uhličitan hořečnatý - 0,9%zdraví neškodné příměsi nerozpustné v HCl - 0,8%stopové prvky v množství přípustném normou pro potravinyObsah vápníku v jedné dávce (0,3g) - 120mg% doporučené denní dávky (DDD) - 15%Obsah vápníku ve 100g - 40gHmotnost obsahu 30g ± 5% Kontraindikace:

Při použití přípravku je nutné dodržet náběhový režim užívání, který je uveden na obalu přípravku. Při diabetické chorobě je nutno tento náběhový režim ještě prodloužit tak, aby byla užita jedna kapsle v prvním týdnu, dvě kapsle v průběhu druhého týdne ne najednou, tři kapsle v průběhu třetího týdne rovněž ne najednou, ale rozloženě během týdne, čtyři kapsle čtvrtý týden rozloženě, pět kapslí pátý týden rozloženě, šest kapslí šestý týden a sedm kapslí po jedné kapsli každý den a stejně tak i nadále.

Nežádoucí účinky:

Nezaznamenali jsme žádné nežádoucí účinky. Při nedodržení náběhového režimu pro užívání může nastat v některých případech ucpání končetinových cév při překotném čistícím účinku preparátu odplavenými látkami. Rovněž při předávkování o 100% nemá přípravek žádné nežádoucí účinky, jeho účinek se však vyšším dávkováním nezvýší. Denní dávka 0,3g v jedné kapsli se zdá být optimální dávkou pro užívání.

Interakce:

Vzhledem k fyzikální a bioenergetické podstatě přípravk

2zákazníci nedoporučují produkt

• Používám dlouhodobě, pomáhá. Máme v rodině geneticky artrózu. Jsem v mém věku bez jakýkoliv příznaků.
    • nemám, co bych vytkla

Upravila jsem také stravu, nejím nic, co způsobuje zánětlivé procesy v těle. Užívám ještě Koenzým Q10, vitamín D a C

• opravdu čistí cévy, dlouhodobě se léčím s ledvinami a potažmo s ucpáváním cév. Po využívání 2 balení Vasy se mé cévy výrazně pročistili od cholesterolu, vápníku a spolu s jinými léky na ředění krve i vzniklé trombózy.
    • prodělat katetrizaci věnčitých srdečních tepen, po využívání 2 balení Vasy mi lékaři vyšetřovali průchodnost cév
    • prodělat katetrizaci věnčitých srdečních tepen. Po využívání
    • dvou balení Vasy mi byli cévy zkontrolovány jak speciální sonografií, tak i odběry krve a má lékařka řekla že se m cévy výrazně zlepšily
    • nevím

• Všechno
    • Níc

Neškodi

• , zakoupeno v Benu.cz

• jsem s vasou spokojena

tento produkt už znam deši dobu již jsem ho parkrat brala jelikož mně dost často boleli nohy -beru na to leky od lekaře apokud beru tento produkt citim se lepe bolesti nepocituji doporučuji ho i otatnim co maji stejne problemi.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Máme s ním dobré zkušenosti už v minulosti...měli jsme začínající problémy s klouby a ty po užívání ustoupily, také se cítíme méně unavení...nechápu sice proč ale je účinější, než Dologran,který máme též vyzkoušený.Bude to pravděpodobně tím,že je mnohem jemnější,dle popisu je vyrobený zvláštním postupem, i když má stejné složení-na struktuře určitě záleží, v jemnější formě se lépe vstřebává do organizmu a zamezuje se tím i tvorbě ledvinových kaménků .Dle popisu čistí cévy, tak jej používáme jako doplněk k Omega3.O stavu cév-se dozvíme až při roční preventivní prohlídce u kardiologa.Fyzicky ale potvrzujeme dobrou účinnost na stav, jak se cítíme.Zdá se, že tento produkt má vliv i na odkyselení. Po jeho užívání mne přestala pálit žáha.

výborný produkt

• , zakoupeno v EUCLékárna.cz

produkt jsem ještě nevyzkoušel. Vzhledem k tomu že doporučená délka užívání je 6 měsíců, nejsem v této chvíli účinky produktu hodnotit.

• , zakoupeno v Lékárna doktorka

Přípravek jsem užíval dlohodobě (více než 2 roky) a pozorovatelný výsledný efekt je roven nule.