Uncaria Sangre de drago 30 ml

Obsah balení 30ml lahvička dračí krve s praktickým kapátkem.  Jak se Dračí krev v peruánské tradici používá a dávkuje Vnitřně Postupným navyšováním dávky, která se užívá ráno...
Garantovaný nákup z ZDRAVI-GLOBAL.CZ

perorální podání
Laktobacily
CBD

• , zakoupeno v Uncaria ČR

Produkt jsme si objednali na doporučení lékaře a jsme s ním velice spokojeni. Bereme vždycky od podzimu do jara a mohu říci, že na imunitu je dobrý. I když vás zastihne nějaká ta viróza, tak průběh je velice rychlý. Za dva dny jste fit.

• , zakoupeno v Uncaria ČR

výborné přírodní antibiotikum, skvělé na dezinfekci a hojení, na masáže dásní i pro vnitřní použití na záněty v trávicím traktu

Oblast užití
Způsob podání
perorální podání
Laktobacily
CBD

Obsah balení 30ml lahvička dračí krve s praktickým kapátkem.

Jak se Dračí krev v peruánské tradici používá a dávkuje

Vnitřně

Postupným navyšováním dávky, která se užívá ráno nalačno, dojdeme k 15–20 kapkám denně. První den se užívají 3 kapky rozmíchané v malém množství vody, každý další den se dávka o 2 kapky zvýší.

Lahvička vydrží 30–45 dní.

Zevně

Používá se pro výplachy úst a kloktání tak, že se 3–10 kapek rozmíchá ve zhruba 50 ml vody. To je asi čtvrt skleničky.

Na rány, popáleniny a kousnutí od hmyzu se dračí krev používá neředěná.

Pokud budete potřebovat s čímkoliv poradit, zavolejte nám na 775 103 550. Rádi vám pomůžeme!

Co určitě potřebujete vědět

Jde o doplněk stravy, který se nehodí pro děti do 3 let a těhotné nebo kojící ženy.

Nenahrazuje pestrou stravu.

V tradičním léčitelství se klade důraz na dodržování způsobu podání a dávkování preparátů. Dodržujte ho prosím i vy.

Co říkají naši zákazníci

Můžete také vyzkoušet

Vilcacora

Camu Camu

Maiz Morado

Uncaria: Nejvyšší kvalita přímo z Peru

Jsme opravdu hrdí na to, že naše produkty mají certifikát MARCA PAÍS PERÚ. Ten získávají firmy, které hlídají nejvyšší kvalitu své výroby, a to především přímo v Peru. My jsme tento certifikát získali v roce 2019 jako první v Evropě. Peruánské byliny dokonale známe, protože zkušenosti s nimi sbíráme už od roku 2001. Jsme u toho, když se rostliny sklízejí, suší i balí. Víme totiž, že jen z dobrého se rodí dobré.

Nezapomeňte!

Popis vlastností a použití našich produktů vychází ze zkušeností přírodního léčitelství Peru, ze současné peruánské medicíny a z vědeckých výzkumů. Informace o jejich příznivých účincích s vámi vzhledem k platným předpisům Evropské unie nemůžeme sdílet v plné šíři.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta58 Kč99 % • 2 574 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta109 Kč96 % • 263 recenzíDalší informace

• posiluje imunitu
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta58 Kč99 % • 2 574 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta109 Kč96 % • 263 recenzíDalší informace

+ kapátko
    - chuť

• , zakoupeno v Uncaria ČR

• je na vše( žaludeční nevolnosti, průjmy, horečky, štípance), vnitřně i vnějšně
  • , zakoupeno v Uncaria ČR

• Jsem spokojena s produktem funguje

• Rychlá úleva od oparů
  • , zakoupeno v Uncaria ČR

Dobré účinky proti průjmu.

• , zakoupeno v Uncaria ČR

Zkušenosti s produktem mám víc,než velmi dobré.:-)

• působí protizánětlivě
    • výborně odstraňuje počáteční příznaky virových onemocnění