TRF Thermo reactive formula 80 g

BALENÍ 80 g a 2x 80 g (sypký prášek) DÁVKOVÁNÍ Polovinu kávové lžičky (1,5 g) rozpusťte ve 200 ml vlažné vody a vypijte před jídlem ráno. POPIS Zahřátý organismus funguje...
Garantovaný nákup z MJ - Krása a zdraví

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 87 803 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kód99 Kč84 % • 1 090 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kód99 Kč84 % • 1 recenzeDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč0 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 107 147 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč87 % • 246 recenzíDalší informace

ještě nevím

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Dárek

• , zakoupeno v MJ - Krása a zdraví

• dá se rozpustit ve vodě....
    • - chuť výrobku je katastrofická !!!!!! , nikdy jsem nic horšího nepila

konzistence- ropustnost dobrá

chuť - nechutné , katastrofa- děs

Forma produktu
sypké prášky
Určení
unisex
80 g

BALENÍ 80 g a 2x 80 g (sypký prášek)

DÁVKOVÁNÍ

POPIS

Zahřátý organismus funguje daleko lépe a efektivněji než organismus, který nemá tzv. „provozní teplotu“. Je to podobné jako u automobilových motorů – aby měly větší a lepší výkon, musí mít tu správnou teplotu.

Přípravek TRF – THERMO REACTIVE FORMULA je jedním z mála přípravků, který EFEKTIVNĚ ZVYŠUJE TEPLOTU PŘEDEVŠÍM

PODKOŽÍ, SVALŮ A PERIFERIÍ.

Potravinový doplněk stravy TRF obsahuje extrakt z pepře černého, listových pupenů ořešáku královského, extrakt zeleného čaje, kofein a vitamin C. Přispívá k posílení kardiovaskulárního systému, rozšíření kapilár, lepšího prokrvení podkoží, růstu svalové hmoty a ke zvýšení imunity.

Potřebujete si dát k obědu studený nápoj? Špatná volba!

Významně zpomalíte trávení a především trávení tuků. Volte raději teplý nápoj, neslazený, který vše podpoří.

UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy. U zdravého člověka nejsou známy žádné nežádoucí účinky. TRF nemá kontraindikace na léčiva.

Přípravek TRF nepoužívejte při jaterních a žlučníkových problémech, v těhotenství a dále při poruchách srážlivosti krve nebo při problémech s početím. Skladujte při teplotě do 30 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Výrobek není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Eshop Eiffel

ještě nevím

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Dárek

Užívala jsem před pár lety a ve spojení s fyzickým výkonem byl opravdu účinný.
    Chuť sice opravdu není dobrá, ale dá se překonat.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MJ - Krása a zdraví

• dá se rozpustit ve vodě....
    • - chuť výrobku je katastrofická !!!!!! , nikdy jsem nic horšího nepila

konzistence- ropustnost dobrá

chuť - nechutné , katastrofa- děs

• Beru ho zatim asi 10 dni
    • Hnusna chuť i vůně

Myslela jsem si že mě vnitřně prohřeje a nic a ani żádný úbytek na váze.

• Váhově jsem moc nezhubla, ale na cm !! Je to super mám více energie... Objednala jsem už asi 5x a doporučila kamaradce a ta uz si to taky 2 objednala a je moc spokojena jak hubne.. Ale pohyb musí být alespon chůze..

Skvělé!!!

• Nemá žádný účinek

Zbytečně vyhozené peníze raděj upravit stravu

• odporná chuť

Přípravek asi fakt funguje, již po první použíti jsem zažila ve střevech průvan. Děsný křeče a průjem. Jsem si říkala, náhoda. Po dalším použití dle návodu, opět uragán ve střevech a během 2 dnů -1kg dolů, bo Vás bolí tak břicho, že raději nic nejíte.

• , zakoupeno v MJ - Krása a zdraví

• rozhodla jsem se pouze ze zvědavosti
    • přípravek funguje
    • objem v těle je menší
    • jsem spokojená
    • určitě ještě objednám
    • nepříjemná chuť, ale dá se vydržet

spokojená,
    první přípravek co funguje, mám špatné spalování a toto zabralo.
    ráno prohřeje tělo
    užívám již 1 měsíc a v objemu hlavně v bříšku a v zadečku je člověk štíhlejší (3 cm),
    nutná fyzická zátěž - alespoň rychlá chůze nebo jízda na kole
    bez pohybu to jsou vyhozené peníze,
    Ráno vypiji na lačný žalůdek a sedám na kolo do práce 10 km.
    Práci mám sedavou, takže opravdu nic víc nedělám nežli jedu na kole.
    Přípravek doporučuji.