Topvet Deprese kapky 50 ml

Popis Kapky při psychické nepohodě BYLINNÁ SMĚS Biovitality - pharmaline Doplněk stravy Deprese Bylinný komplex podporuje duševní i psychickou pohodu. Bylinný komplex je...
121 Kč
Doprava 86 Kč,Info v obchodu
Doporučená nabídka Internetový obchod Meduňka
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (2)

Info v obchodu86 Kč0 neověřených recenzíDalší informace
Info v obchodu74 Kč81 recenzíDalší informace

Popis produktu

Popis Kapky při psychické nepohodě BYLINNÁ SMĚS Biovitality - pharmaline Doplněk stravy Deprese Bylinný komplex podporuje duševní i psychickou pohodu. Bylinný komplex je...

Parametry produktu

Výrobce
Forma produktu
kapky
Určení
unisex
Objem
50 ml
Multivitamíny
ne
Superfood
ne
Minerály
ne
Věková skupina
pro dospělé
Vitamíny
ne
Způsob podání
perorální podání
CBD
ne

Parametry produktu

Výrobce
Forma produktu
kapky
Určení
unisex
Objem
50 ml
Multivitamíny
ne
Superfood
ne
Minerály
ne
Věková skupina
pro dospělé
Vitamíny
ne
Způsob podání
perorální podání
CBD
ne

Popis produktu

Popis

Kapky při psychické nepohodě BYLINNÁ SMĚS

Biovitality - pharmaline

Doplněk stravy

Deprese Bylinný komplex podporuje duševní i psychickou pohodu. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a další cenné látky, které jsou doporučovány při nervozitě. Zlepšuje duševní pohodu a paměť. Třezalka je doporučována při emoční nerovnováze, pro zlepšení nálady a při poruchách spánku. Maca se používá při vyčerpanosti a únavě ke zlepšení fyzické i psychické výkonnosti. Jinan je důležitý pro duševní rovnováhu a normální činnost mozku. Lékořice je vhodná pro duševní zdraví a navození klidu. Rhodiola  a eleuterokok pro kognitivní a duševní výkonnost. Kozlík navozuje relaxaci při stresu.

Obsah:  

Denní dávka (2 - 4 ml denně) % DDD

Denní doporučená dávka

Šišák bajkalský stand. extrakt 100 ? 200 mg

Není stanoveno

Třezalka tečkovaná bylina 80 ? 160 mg 27 ? 53 % DDD

Maca stand. extrakt 50 ? 100 mg

Není stanoveno

Lékořice lysá stand. extrakt 40 ? 80 mg

Není stanoveno

Rozchodnice růžová kořen 40 ? 80 mg 40 ? 80 % DDD

Kozlík lékařský stand. extrakt 40 ? 80 mg 8 ? 16 % DDD

Jinan dvoulaločný stand. extrakt 30 ? 60 mg 75 ? 150 % DDD

Eleuterokok ostnitý kořen 20 ? 40 mg

Není stanoveno

  • Složení / zloženie: voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), Šišák bajkalský (Scutelaria baicalensis) standardizovaný / štandardizovaný extrakt, Třezalka tečkovaná (Hypericum Perforatum) nať, Maca (Lepidium meyenii) standardizovaný / štandardizovaný extrakt, Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra) standardizovaný / štandardizovaný extrakt, Rozchodnice růžová (Rhodiola Rosea) kořen/koreň, Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) standardizovaný / štandardizovaný extrakt, Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) standardizovaný / štandardizovaný extrakt, Eleuterokok ostnitý (Eleuterococcus senticosus) kořen
  • Doporučené dávkování: 2 ? 4 ml (30 ? 60 kapek/kvapiek) denně/denne. Nepřekračujte referenční hodnotu příjmu/neprekračujte referenčnú hodnotu príjmu (RHP). 
  • Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.
  • Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.
  • Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Není vhodné pro osoby s poruchami srážlivosti krve.
  • Všeobecné údaje: Výživový doplnok. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú stravu. Nie je vhodné pre osoby s poruchami zrážanlivosti krvi.
  • Obsah: 50 ml
  • Výrobce: Green idea s.r.o.
  • Země původu: Česká republika

Doplněk stravy - definice dle zákona

Doplněk stravy je potravina, jejímž účelem je doplňovat běžnou stravu a která je koncentrovaným zdrojem vitaminů a minerálních látek nebo dalších látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem, obsažených v potravině samostatně nebo v kombinaci, určená k přímé spotřebě v malých odměřených množstvích.

Účinnost přípravku a zajištění kvality nejsou při schvalování doplňků stravy posuzovány. Nicméně výrobce nesmí deklarovat nepravdivá tvrzení o účinku přípravku (zákaz klamání spotřebitele). Deklarované účinky musí být schopen kdykoliv doložit. Doplňky stravy musí splňovat veškeré platné normy kladené na potraviny. Jejich dodržování kontroluje Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI).

Doplňky stravy nesmějí být na obalu označeny léčebnou indikací (ani nesmějí vyléčení či prevenci chorob naznačovat), což je vyhrazeno pouze pro léčiva. Smějí být ale uváděny příznivé účinky na zdravotní stav uživatele - tzv. zdravotní tvrzení. Totéž platí i pro reklamu.

Rovněž se nesmí uvádět ani naznačovat, že vyvážená a různorodá strava nemůže poskytnout dostatečné množství živin.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.