Topnatur ColonFit plus 180 g

BALENÍ 180 kapslí - dávka na cca 9-18 dní DÁVKOVÁNÍ Dospělí užívejte produkt v množství 1 čajovou lžičku (5 g) jednou až dvakrát denně. Rozmíchejte prášek v menším množství...
Garantovaný nákup z MJ - Krása a zdraví

Skladem • Více variant59 Kč97 % • 10 927 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant130 Kč100 % • 895 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč92 % • 16 142 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč99 % • 4 766 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant45 Kč97 % • 2 003 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant69 Kč95 % • 57 099 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant69 Kč98 % • 88 131 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 2 176 recenzíDalší informace

CBD

• , zakoupeno v TOPNATUR

Je potřeba vyzkoušet dávkování,potom dobré.Funguje jak má

• , zakoupeno v sLéky.cz

• Pravidelné užívání zajistí zmírnění obtíží.
  • , zakoupeno v Pro-léky.cz

Tento produkt používám několik let, mám s ním dobré zkušenosti.

Oblast užití
od 12 let
CBD

BALENÍ 180 kapslí - dávka na cca 9-18 dní

DÁVKOVÁNÍ

Dospělí užívejte produkt v množství 1 čajovou lžičku (5 g) jednou až dvakrát denně. Rozmíchejte prášek v menším množství vody nebo ovocné šťávy (100 ml) jednou nebo dvakrát denně a ihned vypijte. Zapijte další vodou nebo ovocnou šťávou (asi 200 ml). Přípravek je určen výhradně k perorálnímu využití. Po dvou týdnech užívání je možno snížit dávkování.

Děti od 12 let užívejte produkt jednou až dvakrát denně v množství 2 kapslí. Zapijte vodou nebo ovocnou šťávou (v min. objemu 200 ml). Přípravek je určen výhradně k perorálnímu využití. Po dvou týdnech užívání je možno snížit dávkování.

PŘÍDATNÉ LÁTKY želatina, voda

UPOZORNĚNÍ

Potravina pro zvláštní lékařské účely. Nevhodný pro děti.

Obsahuje alergeny: mléčné bílkoviny, laktózu. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a po otevření vždy obal pečlivě uzavřete. ColonFit Plus je výrobek bezlepkový, bez fytátů, neobsahuje látky obilného ani mléčného původu, je vyroben z ingrediencí geneticky nemodifikovaných.

Dehydratovaný výrobek.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant49 Kč98 % • 5 083 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v TOPNATUR

Je potřeba vyzkoušet dávkování,potom dobré.Funguje jak má

• , zakoupeno v sLéky.cz

• Pravidelné užívání zajistí zmírnění obtíží.
  • , zakoupeno v Pro-léky.cz

Tento produkt používám několik let, mám s ním dobré zkušenosti.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant49 Kč98 % • 5 083 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

• -skvělé složení
    • -žádné nežádoucí účinky
    • - chtělo by to trochu větší balení

doporučuji objednat minimalně 2 balení. Dávkování 10 až 20 kapslí denne vydřzí na 9 až 18 dnů. Jinak pozitivní učinky se dostaví skoro okamžitě takže objědnávám další balení. Klasický psyllium jsem musela přestat brát kvůli nadýmáni a křečím v břiše i při poloviční DD.

• Zácpa

Rozhodně doporučuji všem, kteří mají problém se zažíváním a pocitem plného břicha. Stačí pravidelně Colonfit používat a doplnit dostatečné množství tekutin

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Aby se dostavil správný účinek, je potřeba zvýšit příjem tekutin.

• opravdu funguje
    • lepší zažívání
    • záchrana při braní antibiotik

Colonfit mi doporučila paní lékárnice, když jsem si šla vyzvednout antibiotika. Nejdřív jsem byla skeptická a doma jsem ho položila do poličky a ani jej nenačala, ale moje zažívací problémy byly čím dál horší. Po čtyřech dnech pravidelného užívání jsem cítila změnu, no a po týdnu bylo vše v normě. Jsem nadšená! Měla jsem ten červený, ale příště si vezmu určitě kapsle.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

ColonFit mi velice pomohl s problémy se zažíváním.Doporučuji všem, kteří trpí s nadýmáním a problémy se střevy.

• , zakoupeno v sLéky.cz

• Perfektní péče o vaše střeva
  • , zakoupeno v sLéky.cz

nevýhoda ...delší nutnost přípravy při požití