Topnatur ColonFit 180 g

BALENÍ 180 kapslí - dávka na cca 11-36 dní DÁVKOVÁNÍ Užívejte nejlépe 10 minut před jídlem. Dospělí užívejte jednou až dvakrát denně v množství 5 kapslí. Zapijte vodou nebo...
Garantovaný nákup z MJ - Krása a zdraví

Skladem • Více variant59 Kč99 % • 5 465 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč100 % • 271 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant39 Kč98 % • 2 418 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč9 716 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 131 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta91 % • 40 recenzíDalší informace

CBD

• , zakoupeno v Benu.cz

• celkem chutný
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

Opravdu funguje, bez jakýchkoli vedlejších problémů.

• , zakoupeno v FITNESS4U

od 12 let
CBD

BALENÍ 180 kapslí - dávka na cca 11-36 dní

DÁVKOVÁNÍ

Užívejte nejlépe 10 minut před jídlem. Dospělí užívejte jednou až dvakrát denně v množství 5 kapslí. Zapijte vodou nebo ovocnou šťávou (v min. objemu 200 - 400 ml). Přípravek je určen výhradně k perorálnímu využití. Po dvou týdnech užívání je možno snížit dávkování. Podávání ColonFitu dětem mladším 12 let by rodiče měli konzultovat s lékařem.

POPIS

COLONFIT BASIC obsahuje VYSOKÉ MNOŽSTVÍ ROZPUSTNÉ VLÁKNINY

PSYLLIUM, u které bylo prokázáno, že dieteticky pomáhá PRO

SPRÁVNÝ POHYB STŘEV. COLONFIT BASIC je navíc obohacen o INULÍN A

ŽIVÉ BAKTERIE.

PŘÍDATNÉ LÁTKY želatina, voda

UPOZORNĚNÍ

Potravina pro zvláštní lékařské účely. Nevhodný pro děti.

Obsahuje alergeny: mléčné bílkoviny, laktózu. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a po otevření vždy obal pečlivě uzavřete. ColonFit je výrobek bezlepkový, bez fytátů, neobsahuje látky obilného ani mléčného původu, je vyroben z ingrediencí geneticky nemodifikovaných.

Dehydratovaný výrobek.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 5 083 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

• , zakoupeno v Benu.cz

• celkem chutný
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

Opravdu funguje, bez jakýchkoli vedlejších problémů.

• , zakoupeno v FITNESS4U

• tato vláknina se mi dobře tráví
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 5 083 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

• vláknina s laktobacily

Od Topnaturu to nejlepší co lze na trhu sehnat. Doporučuji.

Maximální spokojenost. Přírodní, vyrobený v ČR. Doporučuji.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

Produkt je dobrý,ale mne dodělali doktoři, takže mám problém něco sehnat co by mi vyhovovalo.A žáden doktor mi nepomůže, protože mě při operaci poškodili.A stim se trápím již 13 roku.Takže zkouším.

• ucinnost
    • žádná

Doporučuji.

• , zakoupeno v sLéky.cz

• Topnatur Colonfit užívám delší dobu a jsem maximálně spokojen.
    • A hlavně není návykový

Mám ty nejlepší zkušenosti s tímto produktem

Mohu jen doporučit