Top Gold Mykos 130 20 ml

BALENÍ 20 ml JAK POUŽÍVAT Nanášejte 2x denně nejlépe ráno a večer na celou plochu nehtů. Pokud se po 7 týdnech nedostaví zlepšení, doporučujeme vyhledat lékaře. Používejte...
Doporučená nabídka ANPRO,s.r.o.

20 ml
150 g

zatím nevím

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Používala jsem pravidelně dle návodu. Mně to bohužel na moji mykózu na nehtech vůbec nepomohlo. Takže letěl do koše. Nějaké změny naopak vidím po použití Nehtového regenerátoru s tea tree olejem od fy Topvet.

• Preventivní přípravek
    • Nevím

Používám v pedikúře jako prevenci na nehty svých klientů. Je to jednoduché a časově nenáročné. Dobré pro můj pocit, že jsem pro své zákaznice udělala něco navíc, z dobré vůle.

Forma produktu
20 ml
150 g

BALENÍ 20 ml

JAK POUŽÍVAT

Nanášejte 2x denně nejlépe ráno a večer na celou plochu nehtů.

Pokud se po 7 týdnech nedostaví zlepšení, doporučujeme vyhledat lékaře.

Používejte vždy, nejste-li si jisti hygienickou úrovní společenských zařízení (lázně, sprchy apod.).

Obuv doporučujeme ošetřit Top Gold Deodoračním mikrobiálním sprejem do obuvi.

Vysoká koncentrace...

zatím nevím

• Preventivní přípravek
    • Nevím

• Kapalina se štětečkem nanáší na nehet a krásně se se vsakuje do postiženého nehtu.
    • Pomohl mi již po 10 dnech pravidelného použití.
    • Přijatelná cena vzhledem k velikosti balení.

Tento produkt mě oslovil díky složení. Je založen na účinných látkách hlavně z bylinek. S aplikátorem ve formě štětečku se krásně a přesně pracuje. Mykos mohu doporučit, mých problémů s plísněmi nehtů mě zbavil i když doba používání byla cca 5 týdnů. Cena přípravku je přiměřená.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• prakticky aplikator jako u laku na nehty
    • rychle se vstrebava
    • N/A

jiz po tydnu vyrazny rozdil (zlepseni), funkcni