Thalgo Collagene 5000 10 x 25 ml

Určení
pro ženy
Objem
25 ml

Inovovaný doplněk stravy Collagéne 5000 je určen pro rychlé povzbuzení a posílení pleti působením přímo v srdci buněk v nejhlubších vrstvách dermis. Kompletní péče pro pleť i tělo. Tekutý omlazující koncentrát kombinuje: snadno stravitelný Peptan® (přírodní mořský kolagen) s pozoruhodnou účinností v 5 x vyšší koncentraci než dříve. Napravuje jemné i hluboké vrásky. Vyhlazuje a restrukturalizuje pleť. Komplex antioxidantů (vitamíny C, E a selen) působí preventivně proti stárnutí. Kyselina hyalurovová hydratuje a vyplňuje vrásky.Použití: užijte 1 ampuli každé ráno před snídaní (jako kúru k ošetření 2 – 4 krát do roka) samostatně nebo zapíjejte vodou. Případně ho můžete užívat před každým ošetřením pro zvýšení účinku. Před použitím protřepte.Ingredience: pročištěná voda, kolagenový hydrolyzát, kyselina askorbová (vitamín C), di-alfa-tokoferol acetát (vitamín E) (podpora: modifikovaný škrob, maltodextrin), korektor kyselosti: kyselina citronová, sloučenina selenan sodný.100 % přírodní doplňky stravy účinkují přímo v srdci buněk. Řada Thalasso-Nutrition zvyšuje účinnost kosmetických produktů zevnitř. Thalgo, specialista na mořské řasy, pro vás vytvořilo opravdovou orální thalassoterapii pro udržení rovnováhy vašeho těla. Tyto doplňky stravy jsou plné minerálů, vitamínů a esenciálních mastných kyselin z mořských řas a rostlin.Tento doplněk stravy se užívá jako součást vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Skladujte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.Thalgo je přírodní kosmetika z mořských řas a minerálů pro přirozenou a účinnou péči o vaši pleť.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Sensualité