Terezia Company Hlíva ústřičná + lactobacily 180 kapslí

Hlíva ústřičná + laktobacily obsahuje komplex přírodních látek, které příznivě ovlivňují imunitní systém a střevní mikroflóru. Kdy Hlíva ústřičná + laktobacily pomáhá:...
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka Dr. Max lékárna

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 10 090 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 389 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 104 849 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 243 156 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

perorální podání
Vhodné pro děti od
od 3 let

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Dobrý den,tento produkt beru už 3 roky,jsem sním spokojená protože mi moc pomáhá na moje zdraví,díky tomuto produktu se cítím velmi dobře mám energii a nic mě nemůže hned tak porazit co se týče nachlazení alergii atd.Od té doby co ho beru tento produkt nechodím k lékaři.Tak že doporučují všem kdo má nějaké ty problémy jako jsem měla já a taky to pomáhá na střeva má to dost vlákniny super produkt .Přejí hezké léto všem a mnoho zdraví z produktem z hlívou ústříčnou+ laktobacily.

• Produkt používám již po několikáté a vždy pomůže

Způsob podání
perorální podání
Vhodné pro děti od
od 3 let

Kdy Hlíva ústřičná + laktobacily pomáhá: podporuje správné fungování organismu a doplnění potřebných látek, které chybí v běžné stravě, příznivě působí během rekonvalescence, pro získání vitality a energie, podporuje správné zažívání a zdravou střevní mikroflóru.

Produkt Hlíva ústřičná + probiotika obsahuje:

Hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) - je dřevokazná houba, která je bohatým zdrojem celé řady přírodních látek. Obsahuje důležité proteiny, steroly, aminokyseliny, mastné kyseliny, vitamíny, řadu minerálních látek a především ?-1,3-D glukany.

Vitamín C - podporuje funkci imunitního a nervového systému, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

Vitamín K - má příznivý vliv na srážlivost krve.

Laktobacily - Lactobacillus acidophilus a Bifidobakterium bifidum - pomáhají obnovit zdravou střevní mikroflóru, která může být narušena užíváním léků, antibiotik a hormonálních přípravků.

Složení v 1 kapsli: 330 mg směsi hlíva ústřičná + probiotika + vitamín C (hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus, prášek), vitamín C (kyselina askorbová), šípek (Rosa laevigata, sušený extrakt), probiotika (Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium bifidum), prebiotikum – inulin, vitamín K (fylochinon))

Obsah účinných látek v 1 kapsli: 118,2 mg beta-glukan ± 3.75 mg, 80 mg vitamín C (100% DDD), 0,0375 mg vitamín K (100% DDD), 5x109 CFU

DDD = doporučená denní dávka

CFU = Colony Forming Unit = počet živých probiotických mikroorganismů

Nutriční hodnota: 1 250 kJ/299 kcal bílkoviny 11,1 g, sacharidy 44,5 g, tuk 1,5 g, vláknina 31,2 g, lepek (ve 100 g sušiny) <5,0 mg, popel 6,6 g, sušina 94,9 g.

Dávkování:

Užívejte 1 kapsli 2x denně před jídlem po dobu 3-6 měsíců. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody.

Balení: 180 kapslí + 30 kapslí ZDARMAUpozornění:

Doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Vhodný pro bezlepkovou dietu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Další informace o Hlívě ústřičné s probiotiky a vitamínem C naleznete v článcích Elixír věčného mládí hlíva ústřičná a Hlíva ústřičná a probiotika = ideální spojení pro posílení organizmu

V naší nabídce naleznete i další produkty na posílení imunity.

Informace o značce Terezia Company

Od založení v roce 1990 společnost TEREZIA COMPANY neustále zdokonaluje svůj výrobní program, který v dnešní době obsahuje celou řadu prvků zdravé výživy, a to nejen pro dospělé, ale i pro děti útlého věku. Základní filozofií společnosti TEREZIA COMPANY je, aby se výrobky dostaly ke každému v co možná nejpřirozenější podobě, proto při výrobě nepoužívá konzervační látky, chemická barviva, chuťové regulátory ani přídatné látky nebo příměsi, které zlevňují produkty a nejsou účinnými složkami výrobku. TEREZIA COMPANY pracuje se surovinami, které pocházejí výhradně z tuzemska a ze států Evropské unie. Všechny produkty TEREZIA COMPANY se vyrábí na území České republiky českými pracovními silami. Kvalita surovin, průběh výrobního procesu a hotové výrobky podléhají kontrole dle platných právních norem. Přírodní produkty TEREZIA COMPANY upevní vaše fyzické zdraví a psychickou pohodu!

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 107 172 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace

• Vynikající doplněk stravy obsahuje kombinaci hlívy ústřičné, laktobacilů a šípku. Denně se užívají 2 tablety, které obsa...

Zobrazit celou recenzi na hrasekvlusku.cz

• Produkt používám již po několikáté a vždy pomůže
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• naprostá spokojenost
  • , zakoupeno v Prozdravi.cz

Účinek produktu je možné hodnotit až po dlouhodobém užívání .
    Ze složení produkty je možné očekávat pozitivní výsledek.

• - čistá, přírodní forma, bez škodlivých příměsí, protispékavých látek, pojidel a dalších sra*ek
    • - užívám každý den na lačno jednu kapsli a trávení mám jako mimčo :)
    • vůbec nic !

- užívám každý den na lačno jednu kapsli a trávení mám jako mimčo :)

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Používám krátce. Lactobacily mám brát dlouhodobě a nyní potřebuji i zvýšit imunitu. Od firmy TC užívám také Cordyceps. Každopádně na zažívání hlíva a lactobacily působí pozitivně. Imunita se ukáže. Velké balení za příznivou cenu.
  • , zakoupeno v Naturmedica

• Výborná věc která funguje, a věřím že díky jejímu užívání mám odolnější organismus a vyhýbá se mi nachlazení a rýmička. Což je u chlapů dost vážná nemoc:-).
    • Nic.

Poradila mi to moje známá (masérka) a všem to doporučuji.

• perfektní

jsem moc spokojený