Sunkins InPure detoxikační 60 tablet

Návy

• , zakoupeno v EU Lékárna

• Všechna "pro" jsou uvedena v popisu výrobku
    • Neznám způsob, jak ověřit funkčnost

K tomuto produktu jsem se vrátila po čtyřech letech, tehdy podpořil moje snahy o zhubnutí. Věřím, že detoxikace organismu je žádoucí, ale jestli a co funguje zrovna na vás, se asi nikdy nedozvíme...

• , zakoupeno v Sunkins obchod.cz

JSEM S NÍM SPOKOJENÁ.

Určení
unisex
500 g
Množství
60 tbl

InPure obsahuje speciální bylinnou kompozici vhodnou k detoxikaci, očistě trávicího traktu a podpoře normální funkce jater. Tato vnitřní očista se přímo odráží na stavu pokožky a obranyschopnosti organismu.

Složení v 1 tabletě: 56.3 mg  Artyčok zeleninový (Cynara scolymus, extrakt)

Normální činnost srdce /krevní lipidy

Normální trávení a funkce střev

Normální trávení a funkce jater, pročištění

Kontrola tělesné hmotnosti - krevní lipidy 24 mg  Ostropestřec mariánský (Silybum marianum, extrakt)

Normální trávení a funkce jater, pročištění

Normální hladina cukru v krvi

Normální činnost srdce

Přirozená obranyschopnost - odolnost 18.8 mg  Violka trojbarevná (Viola tricolor, extrakt)

Normální funkce dýchacího systému

Normální trávení

Normální stav pokožky

Krev - pročištění 14.3 mg  Opuncie mexická (Opuntia ficus indica, bio NeOpuntia®) 2.3 mg  Aloe vera (Barbadensis Miller, extrakt)

Přirozená obranyschopnost - imunitní systém

Napětí - únava

Antioxidant

Čištění a detoxikace, imunitní systém

Normální hladina cukru v krvi

Normální stav pokožky (Před) menstruační & komfort

Normální funkce střevního traktu 50 mg  Vláknina

Přídatné látky: inulín (vláknina), plnidlo: sorbitol; mikrokrystalická celulóza (vláknina), citrusová vláknina, protispékavá látka: stearan hořečnatý rostlinný

Dávkování:

Užívejte 1 - 2 tablety denně nejlépe před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Balení: 60 tablet -  dávka na 30 až 60 dní

Upozornění:

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Dbejte na dostatečný pitný režim! Užívejte nejlépe na lačno! Vhodný pro dospělé. Vhodný pro osoby s nesnášenlivostí lepku, vegetariány, diabetiky. Výrobek není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další přípravky pro detoxikaci.

• Plní deklarovaný účel

Návy

• , zakoupeno v EU Lékárna

• Všechna "pro" jsou uvedena v popisu výrobku
    • Neznám způsob, jak ověřit funkčnost

• , zakoupeno v Sunkins obchod.cz

JSEM S NÍM SPOKOJENÁ.

bohužial liečbu musim ukončit ak mate zaujem za prijatelnu cenu predam 2 balení .mail - [email protected]

• , zakoupeno v Poslední Dieta

• Zatím ještě nemohu moc posoudit, ale určitě se cítím lépe, vyprazdňování je pravidelné
    • nemám připomínek

Objednala jsem pro vyčištění těla po zimě a před
    pokusem alespoň trochu zhubnout.

• , zakoupeno v E-Sunkins

• Cítím se lépe.
    • Zhubla jsem 3kg za měsíc.
    • 100% spokojená

před a po operaci štitné žlázy jsem byla šíleně unavená,zničená a neustále jen šla váha nahoru.Už jsem nevěděla kudy kam a kamarádka mi doporučila detox,at si tyto tabletky koupím.Prubla jsem to a jsem spokojená.Neočekávala jsem žádný zázrak,ale pomoc a to můžu říci,že 100% funguje.Cítím se po měsíci lépe,únava ustupuje,břicho nemám jak nafouknutý balón,nohy neotékají,v noci se i vyspím.A také mi o 3kg šla váha dolů,což už dobrý 3 roky jen nahoru.Už sem si koupila další 2 balení,cena vyhovuje,co je dnes 500 na měsíc ;-),léky co jsem brala drahé a neučiné.Doporučila jsem to kamarádce,cítit se prima je důležité než být týden co týden u doktora :-).

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• perfektní pomáhá jak má

• , zakoupeno v E-Sunkins

• tenhle produkt znám

je to dobrá očista

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• S produktem jsem spokojena. Splňuje vše tak jak je uvedeno. Pomáhá s trávením i s pletí.
    • vyšší cena
  • , zakoupeno v Poslední Dieta

• Funguje, jak má.
    • nic.

Na pročištění zažívacího traktu ideální.