Sonstige Femibion 0 Plánování Těhotenství 28 Tablet

Popis produktu

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

Femibion 0 Plánování těhotenství je doplněk stravy vyvinutý pro ženy, které se chystají stát matkami. Složení s vysokým obsahem kyseliny listové bylo doplněno o cenné vitaminy, včetně vitaminu D, E, B6, B12, riboflavinu a jódu, který je důležitým minerálem v každodenní stravě.

Těhotenství je zvláštní období v životě ženy, na které je důležité se pečlivě připravit. Femibion® 0 Plánování těhotenství vám poskytuje pečlivě vybrané živiny, které vás jako doplněk pestré stravy podpoří v tomto klíčovém přípravném období. Přípravek obsahuje jak kyselinu listovou, tak aktivní formu Metafolinu® (L-methylfolát vápenatý), čímž poskytuje tělu speciální kombinaci těchto dvou zdrojů folátů. Metafolin® je přímo dostupná forma folátu, kterou tělo nemusí před použitím přeměňovat.

Užívání: Užívejte 1 tabletu denně, zapijte vodou nejlépe s hlavním jídlem, v období před plánovaným otěhotněním. 1 tableta obsahuje:

Vitamin B6 1,4 mg; Vitamin B12 2,5 µg; Vitamin D 20 µg; Vitamin E 2,4 mg; Jód 150 µg.

Složení:

Složení: Plnidlo: celulóza; potahová látka: hydroxypropylcelulóza, maltodextrin, sacharóza; vitamin E (DL-alfa-tokoferyl oktan); potahová látka: hydropylmethylcelulóza; uvolňující látky: oxid křemičitý, kukuřičný škrob; barvivo: oxid titaničitý; antioxidant: askobát vápenatý; vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid); riboflavin; uvolňovací činidlo: hořečnaté soli mastných kyselin; rostlinný olej; zvlhčovadlo: glycerin; L-methylfolát vápenatý (Metafolin®); kyselina listová; jodid draselný; vitamin D (cholekalciferol); barvivo: oxid železitý; vitamin B12 (kyanokobalamin).

Obsah balení 28 Tablet    

Seznam přísad

Vitamin B6 1,4 mg; Vitamin B12 2,5 µg; Vitamin D 20 µg; Vitamin E 2,4 mg; Jód 150 µg.    

Doporučená spotřeba 1 tabletu denně, zapijte vodou nejlépe s hlavním jídlem, v období před plánovaným otěhotněním.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.