SonnenMoor tinktura Pilmison 100 ml

Objem
100 ml

• , zakoupeno v Bylinářství Jukl

• sprej vkusný obal, oblast indikace by si zasloužila i doplňující preparáty...

• opravdu účinná proti plísním na nohách
    • potřebujete se nohám opravdu věnovat - minimálně jednou denně zábaly, ponechat přes noc a pak přes den ještě párkrát přestříkat

Přípravek jsem použila už několikrát - mám nohy náchylné k plísním (ve srovnání s mým okolím to chytnu opravdu kdekoliv) a vždy když je plíseň jen na počátku, tak dělám zábaly touto tinkturou a plísně opravdu zmizí po pár dnech.
    V horším stádiu jsem už také použila, trochu to trvá, plísně zmizí až třeba po 3 týdnech zábalů ale tinktura mi připadá jako lepší způsob léčení, než chemické masti z lékárny.

• Plíseń na nehteh

Po pár dnech přípravek zabral

Objem
100 ml

• Použití: Určen zejména pro ošetření nohou a rukou náchylných k výskytu plísní, zejména Tinea pedis (nejčastější mykotické onemocnění postihující meziprstí a plosky nohou), plísni nehtů (onychomkóza - tlustý, žlutý nehet) a plísni prstů.
  • Složení: voda, alkohol (15%), extrakt z bylin: mochna nátržník, heřmánek pravý, sléz lesní, kořen lékořice lysé, eukalyptový olej.Dávkování: na gázový obvaz nastříkejte PILMISON a přiložte ho večer na postiženou pokožku nebo nehet a nechte celou noc působit. Přes obvaz upevněte igelitovou fólii nebo navlečte starou ponožku, protože PILMISON pouští barvu. Ráno postižené místo důkladně omyjte a ještě jednou nastříkejte. Optimálně PILMISON aplikujte několikrát denně, minimálně aplikujte velmi intenzivní kůru jednou za den. Postižená místa vždy po ošetření dobře namažte naší UNI mastí. Při plísni nehtů je nezbytné postříkat nehty přípravkem PILMISON několikrát denně!Častou příčinou houbových a plísňových onemocnění je překyselení organismu. Při všech druzích plísňových nákaz musíte bezpodmínečně navíc 2x denně zapít 1 polévkovou lžíci našeho výrobku Gurgelwasser. Kromě toho organismus detoxikujte a zbavte překyselení a nestravitelných rostlinných zbytků potravy užíváním Pitné rašeliny a Lemisonu.
  • Balení: PE lahvička 100 ml s rozprašovačem.Trvanlivost: V uzavřeném stavu i po otevření má trvanlivost 30 měsíců, jelikož je konzervován alkoholem.

• , zakoupeno v Bylinářství Jukl

• sprej vkusný obal, oblast indikace by si zasloužila i doplňující preparáty...

• opravdu účinná proti plísním na nohách

• Plíseń na nehteh

Po pár dnech přípravek zabral

• , zakoupeno v Bylinářství Jukl

• Krátce používám zatím nevidím efekt