Simply You Elli MenoOsteo Forte 120 tablet

BALENÍ 90 tobolek + 30 tobolek ZDARMA - dávka na 2 měsíce DÁVKOVÁNÍ Doporučuje se dlouhodobě užívat 2 tobolky denně. Pro rychlejší nástup účinku je možné po dobu prvních 14-21...
Garantovaný nákup z Lékárna AVE

Skladem • 1 varianta89 Kč97 % • 1 998 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 2 271 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč100 % • 1 772 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 2 583 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 273 403 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta85 Kč96 % • 448 recenzíDalší informace

perorální podání
CBD
CBG

• , zakoupeno v Lékárna pohoda

Pravidelným užíváním se pocení zlepšilo, během 14dní vymizelo.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

spokojenost

• , zakoupeno v Naturmedica

Byl mi doporučen a opravdu po pěti dnech výrazně ubyly návaly

Oblast užití
CBD
CBG

BALENÍ 90 tobolek + 30 tobolek ZDARMA - dávka na 2 měsíce

DÁVKOVÁNÍ

Doporučuje se dlouhodobě užívat 2 tobolky denně. Pro rychlejší nástup účinku je možné po dobu prvních 14-21 dnů užívat 3 tobolky denně. Pro dosažení dostatečně příznivého účinku doporučujeme užívat dlouhodobě 3-4 měsíce.

PŘÍDATNÉ LÁTKY oxid křemičitý bezvodý (protihrudkující látka), sorbitol (modifikovaný škrob a zahušťovadlo), stearan hořečnatý, maltodextrin (granulace), želatina (tobolka), oxid titaničitý (barvivo)

UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy. Není vhodný pro dospívající dívky, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se užívat v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Současné užívání s léky konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek59 Kč98 % • 805 recenzíDalší informace

• Elli MenoOsteo Forte je volně prodejný doplněk stravy pro zralé ženy, které chtějí zmírnit nepříjemné projevy blížícího ...

Zobrazit celou recenzi na tajemstvizdravi.cz

• Menopauza přináší do života žen řadu potíží, které pro ně do té doby nebyly vůbec téma. Pomoci by vám mohl doplněk Elli ...

Zobrazit celou recenzi na www.jakbytfit.cz

• VELKÉ BALENÍ
    • PROTI NÁLADOVOSTI
    • PROTI PODRÁŽDĚNOSTI
    • NIC

Oceňuji toto větší balení. Zkusila jsem v minulosti menší a jsem s ním spokojená. Kupuji ho pravidelně, kdy mi pomáhá na mou náladovost a podrážděnost.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek59 Kč98 % • 805 recenzíDalší informace

Zkusila jsem menší balení a nyní jsem přešla na větší, neboť se cítím konečně v pohodě a nepozoruji, že bych byla v přechodu. Doporučila jsem tento výrobek i kamarádkám.

• CENa

Velké balení je super. Určitě koupím znovu, neboť mi pomáhá při návalech. Doporučila jsem ho i kamarádkám.

Doporučila mi ho kamarádka, že jí neskutečně pomáhá a tak jsem ho zkusila a mohu jen doporučit. Zachránil mě v menopauze. Žádné pocení, návaly, nic. Úžasné.

Skvělé, že se vyrábí i ve větším balení. Pomáhá na podrážděnost a jsem celkově s ním spokojená.

Zkusila jsem tento výrobek a nedám na něj dopustit. Návaly horka jsou pryč a mám pevnější kosti díky obsahu vitamínů a vápníku.

Vidím na sobě změnu k lepšímu. Netrpím už takovými návaly, kdy je mi horko a jsem neklidná. Je skvělý na podrážděnost. Pomáhá také na kosti, kdy obsahuje všechny potřebné vitamíny.

• Perfektnííííííí

Používala jsem menší balení, ale přešla jsem na toto větší. S produktem jsem spokojená. Má dobré složení a pomáhá na kosti a při menopauze.