Sangel 450 ml

500 g

• , zakoupeno v Příroda uzdravuje

OK

• , zakoupeno v EUCLékárna.cz

Brala jsem na detoxikaci těla kvůli ekzému. Po měsíci se ekzém začal lepšit a už nemokvá a hojí se. Zatím jsem moc spokojená.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Vsadil jsem na staročínskou medicínu očišťování organizmu saponiny původně získanými z rostlin.
    • Gelový roztok je perfektní při používání.
    • Používání je jednoduché a snadné.

Doporučuji každému tento přípravek,kdo má povědomí o znečistění svého organizmu toxiny.
    Usnadňuje činnost vnitřních orgánů majících na starosti odbourávání odpadních látek.
    Tentýž přípravek jsem použil opakovaně po osmi létech se 100% kladným efektem.

Forma produktu
gely
Objem
450 ml
500 g

průjem, pálení žáhy, detoxikace těla, trávení

Popis detoxikační gel bílé barvy, bez chuti a vůně, bez jakýchkoliv vedlejších účinků zabezpečí kompletní očistu organizmu. Mezi hlavní faktory, které snižují odolnost organizmu patří hromadění odpadních látek a proto je důležité, aby se člověk pravidelně detoxikoval a tím předcházel zdravotním problémům. Odpad se hromadí ve střevech, krvi, v cévách, v chrupavkách kloubů, prostě všude včetně lymfatického systému a kůže. Užíváním Sanogelu se dají odbourat tvrdé usazeniny ze střev bez poškození střevní sliznice a mikroflóry. Detoxikací Sanogelem si plní játra, slinivka břišní, ledviny, lymfatický systém svoji funkci lépe protože jim odpadl problém s řešením likvidace odpadu. Organizmus se vnitřně dokonale vyčistí a lépe regeneruje. Prevence zdravotních problémů:

• Gastroenterologie: chrání žaludeční a střevní sliznici, upravuje peristaltiku (pálení žáhy, žaludeční vředy, akutní zánět žaludku, celiakie - alergie na lepek)
  • Diabetologie: napomáhá stabilizaci cukrů u diabetiků, snižuje vedlejší účinky léků, pomáhá regenerovat slinivku břišní
  • Toxikologie: rychlé a efektivní odstranění toxinů z těla (potravinové, lékové, alkoholové otravy)
  • Pulmonologie: atopické a infekčně-alergické bronchiální astma
  • Imunologie: detoxikace posiluje účinek přípravků na posílení obranyschopnosti organizmu
  • Infekční medicína: podporuje vylučování produktů nedokončeného metabolizmu (důležité při onemocnění jako jsou žloutenka, salmonelóza, úplavice, infekční mononukleóza, borelióza, ...)
  • Dermatologie: posiluje regeneraci pokožky, pomáhá odstranit alergizující účinky kosmetických přípravků, řeší problémy kůže (ekzémy, lupenka, alergie)
  • Onkologie: pomáhá odstraňovat následky radio a chemo terapie, urychluje rekonvalescenci organizmu
  • Gynekologie: zánětlivá onemocnění, příp. poporodní komplikace
  • Rekonstrukční chirurgie: pomáhá detoxikovat organizmus při léčbě popálenin

Detoxikace organizmu prováděná pomocí sorbentu Sanogel je daleko účinnější metodou než doposud užívané přípravky (např. uhlíkový sorbent, aerosil, vlákniny, a pod.)

Výhody: detoxikační kůra trvá 2 týdny nevstřebává se, proto neexistují žádné nežádoucí účinky pohlcuje všechny produkty nedokončeného metabolizmu může se kombinovat se všemi druhy léků, znásobuje jejich účinek oproti podobným produktům je měřitelný nezpůsobuje závislost ani při dlouhodobém užívání

Upozornění: při nedostatku tekutin způsobuje zácpu (po doplnění tekutin zácpa mizí).

Složení

Hydrogel kyseliny metylkřemičité

Doporučené dávkování

Plnou čajovou lžičku gelu zapijte 2 dl tekutiny nebo gel v ní rozmíchejte a roztok vypijte vždy hodinu před nebo 2 hodiny po jídle či lécích. Po dobu očistné kúry užívejte 2x denně. Pacientům s chronickými problémy (průjmem) doporučujeme užívat 3x denně do vymizení obtíží. Dodržujte pitný režim!

Balení 450ml

• , zakoupeno v Příroda uzdravuje

OK

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Gelový roztok je perfektní při používání.
    • Používání je jednoduché a snadné.

Tentýž přípravek jsem použil opakovaně po osmi létech se 100% kladným efektem.

• , zakoupeno v EUCLékárna.cz

cítím se ráno lépe a i ostatní lidé registrují změnu

• , zakoupeno v Lékárna Expres

• výborně detoxikuje

byl mi doporučen,
    jednoduchá použitelnost

• , zakoupeno v LEKARNASVJOSEFA.CZ

Účinky výrobku mám na sobě vyzkoušeny. oceňuji pozitivní vliv na organizmus.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Prozatím účinek žádný, je to 3 měsíční kůra.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• bez chuti a zápachu

vysoká cena, snad bude mít efektivní účinek

• , zakoupeno v Lékárna-madona.cz

• vysoká účinnost
    • Vysoká cena
  • , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Bez chuti a zapachu, snadno se rozmicha

Pripravky typu psylium nebo jesmen se mi bohuzel protivi pri piti a vraci se mi. Sanogel jsem schopna bez vetsich potizi do sebe vpravit.
    Pomohl i pri mirnem zaneti strev, do 4dnu bylo poproblemu a nemusela jsem ani vyhledat lekare.