Rubano Easylax dětské projímadlo 6 ampulí 3 g

3 g
Věková skupina
pro děti

• , zakoupeno v Pilulka.cz

Když jsem zavedla první příkrmy, tak měl syn problémy se vyprázdnit, dala jsem mu to na doporučení doktorky, strašně se mu ulevilo. Je to přírodní, takže super.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• - téměř okamžitý nástup účinku
    • - snadná aplikace

Po několika týdenních problémech s kakáním 1,5 letého potomka první účinný prostředek pro vyvolání stolice s hladkým průběhem. Jednoduše se aplikuje, reakce do pár minut, dítko následně spokojené.

• , zakoupeno v Lékárna AVE

• šetrné a nenávykové
    • špatně se to zavádí

Je to šetrné,ale celkem drahé,ale co by jsme pro naše děti neudělali,hlavně když to pomůže.

Oblast užití
trávicí soustava
Určení
unisex
3 g
Věková skupina
pro děti

Easylax dětské projímadlo 6 ampulí 3 g

Heřmánkovo-ibiškové projímadlo. EASYLAX je heřmánkovo-ibiškové glycerinové projímadlo. Uvolňuje a lubrikuje stolici, usnadňuje její odchod z těla a zjemňuje sliznici. Pomáhá vyprázdnit šetrně dětský zažívací trakt. Každá dávka je uzavřena až do okamžiku použití, je tak zabezpečena hygiena a praktičnost. Projímadlo nesmí být používáno při léčbě akutní břišní bolesti nebo jiné bolesti neznámého původu.

Dávkování 1-2 dávky během 24 hodin. Zvlhčete mírně krček dózy kapkou tekutiny a zaveďte opatrně do řitního otvoru. Poté stiskněte dózu a tím vstřiknete obsah dózy dovnitř.

Přípravek je možné podávat dětem již od narození

Balení: 6 x 3 g dóza s projímadlem

• - připravené dávkování
    • - okamžité použití
    • - hygienické zavádéní
    • + snadné použití
    • + téměř okamžitý účinek
    • + co nejmenší trápení dětí

Jen doporučuji. Používáme přes 2 roky a super. Malé hned ulevilo a byla v pohodě.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Rychle účinkuje
    • Snadná aplikace
    • Šetrné

Po několikadenních problémech s vyprazdnovanim u syna pomohl právě easylax a to velice rychle (otázka minut). Snadno se aplikuje.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• - téměř okamžitý nástup účinku
    • - snadná aplikace

• Rychlost, příjemná aplikace
    • Musím si dávat 4ři aby to zabralo

Važím 250kg a proto mají moje výkaly občas váhu i přes 2 kila, neznám lepší průtah, než si vzít 10 buřtů na záchod a narvat si tydle 4 ampulky do řitě, a za 15 minut se plně vyprázdním abych mohl opět spokojeně jíst.

• lehká aplikace
    • okamžitý účinek

s miminkem jsme najeli na příkrmy a bohužel mi přestalo kakat. tak jsme třetí den pořídili toto na doporučení naší paní doktorky a musím říci, že super.
    velmi lehce se to zavádí, ne špatně, jak tu psala nějaká maminka. účinek byl opravdu okamžitý. dcerce to vůbec nevadilo. když jsem jí to šplíchla do zadečku, tak se tomu smála, asi to lechtalo, nebo nevím :-) pak si spokojeně hrála a já se asi po 5ti minutách na ni podívala. museli jsme jít rovnou do vany. tři dny nekakání holt stály za to :-D
    ale velice se jí ulevilo, byla hrozně spokojená a usměvavá.
    vřele doporučuji!!!

• , zakoupeno v Lékárna AVE

• šetrné a nenávykové
    • špatně se to zavádí

• Rychlost - zabralo do 20minut
    • Jednoduchost aplikace
    • Šetrné
    • Nejvhodnější i pro novorozence
    • Jediný na trhu pro tak malé děti
    • Bohužel vyšší cena

Všem maminkám doporučuji easylax pro děti ve věku 0-10let. Já používala pro dceru, která měla 3týdny.. zabralo nám velice rychle. Jen ta cena by mohla byt nižší ale co pro své dítě neuděláte. Za mě 100%

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Velmi dobrá účinnost
    • Je tekuté
    • Rychle působí
    • Dobře vymyšlený aplikátor
    • Je vhodné pro děti
    • Poměrně vysoká cena

S projímadlem jsme spokojeni. Je velmi účinné. V porovnání např s glycerinovými čípky, je účinek rychlejší a také silnější. ( alespoň podle reakcí našeho syna). Aplikátor je velmi praktický a dobře se s ním manipuluje. Rozhodně doporučuji. Bez tohoto produktu bychom si kolikrát opravdu nevěděli rady.