Rotinal 30 tablet

Množství
30 tbl
Vitamíny

• , zakoupeno v LEKARNASVJOSEFA.CZ

Zkušenosti s tímto produktem jsem neměl žádné a je to prvních 30 tablet ,které zkouším.Nyní potřebuji další dávku, která je objednána a asi se zadrhla na cestě.

• , zakoupeno v EUCLékárna.cz

• účinně pomáhá bez vedlejších účinků při diabetu 2.stupně,po měsíční kůře mi snížil cukr na 5 mmol.
    • škoda,že je tak drahý,při objednání měsíční kůry a více,by měla být poskytována zákazníkům sleva.

Výborný lék proti cukrovce,bez škodlivých vedlejších účinků,stačí měsíční kůra 3x do roka.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Prozatím dobré
    • Zatím nic

Trpím diabetes II typu, medikace 1tabl. Metformin a Rotinal jsem zkusila jako doplněk.
    Užívám 2tabl. vždy po jídle a cítím se docela fajn.

Forma produktu
tablety
Určení
unisex
Množství
30 tbl
Vitamíny

Přípravek Rotinal je doplněk stravy ve formě tobolek, který obsahuje rostlinný extrakt z Řemdiháku svazčitého (Uncaria tomentosa), Cistu šedavého (Cistus incanus), Řeřichy peruánské (Lepidium meyenii), Révy vinné (Vitis vinifera) a Rozchodnice růžové (Rhodiola rosea).

Řemdihák přispívá k přirozené obranyschopnosti (imunitní systém) a k normálnímu stavu kloubů.

Cist je antioxidant.

Řeřicha podporuje fyzické a duševní zdraví, vytrvalost a vitalitu.

Réva vinná je antioxidant, přispívá k normální činnosti srdce a cévní soustavy, k normální stavu pokožky.

Rozchodnice růžová je adaptogen - přispívá k normální činnosti nervového systému, k normální funkci srdce a cévního systému - okysličení, emočnímu komfortu, kognitivní a duševní výkonnosti.

Balení obsahuje 30 tobolek.

Dávkování a způsob užití

Doporučuje se užívat 2 tobolky 2x denně, nejlépe po jídle.

Tobolku zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Řemdihák plsnatý (Uncaria tomentosa) 150 mg, Cist šedavý (Cistus incanus) 150 mg, Citrus auratium 100 mg, Lapačo (Tabebuia impetiginosa) 100 mg, aminokyseliny, Řeřichu peruánskou (Lepidium myeneii), Révu vinnou (Vitis vinifera) Rostlinné polyfenoly, Rozchodnici růžovou (Rhodiola rosea) 50 mg, protispékavou látku: stearan hořečnatý, zahušťovadlo: sorbitol, tobolka: želatina, barvivo: oxid titaničitý (E171).

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

3zákazníci nedoporučují produkt

• Je dobrý,ale ta cena !!!!!! Diamazin je také dobrý a levný pouze 185,-Kč
    • CENA !!!!
  • , zakoupeno v LEKARNASVJOSEFA.CZ

• , zakoupeno v EUCLékárna.cz

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Prozatím dobré
    • Zatím nic

Užívám 2tabl. vždy po jídle a cítím se docela fajn.

• zakoupil jsem na doporučení ošetřujícího lékaře
    • výborné výsledky
    • žádné vedlejší účinky

dopročuji všem co mají potíže s hladinou cukru a těžko zvládají dietu

• Koupil jsem na pilulce.cz
    • Dne 3.2.2016 jsem požil pouhé 2ks tohoto přípravku.Krevní tlak večer 180-195 / 100 normálně mívám 134 - 143 / 72-80 Naprosto prudká reakce puls 110-120 min Nevolnost ( slabší )
    • ale byla.Pozor výrobce tvrdí že nemá žádné vedlejší účinky!!!
    • Mgr. Púčik Peter

Doporučuji opatrnost obsahuje jak jsem zjistil rostlinku která má
    právě tyto vlastnosti a ovlivňuje sdrce a cévy takže nemosní diabetem a zároveň kardiaci POZOR.

• , zakoupeno v NOVALEKARNA.eu

• Všetko čo diabetikom pomáha veľmi rád vyskúšam
  • , zakoupeno v ZDRAVÁ LÉKARNA

• přináší uspěch

snížení cukru v krvy

• Prosím o informaci

Zakoupila jsem Rotinal, ale oproti dřívější dávce, kdy měly tobolky světlou barvu do šeda, jsou nyní ČERVENÉ. Snažila jsem se kontaktovat distributora na stránkách rotinal.com, ale nikdo mi neodpověděl ani po urgencích. Když jsem zjistila telefonní číslo, velmi neochotný hlas mi sdělil, že nic neví....
    Prosím, máte někdo stejnou zkušenost? Také mají vaše tobolky červenou barvu?
    Děkuji.

• , zakoupeno v ZDRAVÁ LÉKARNA

• Znám již z dřívějška
    • opavdu snižuje hladinu cukru

Je potřeba alespoň měsíční dávka (4 balení),
    už po týdnu při dodržování diety je viditelný účinek - pokles hladiny cukru