Reflex Nutrition Colostrum 100 kapslí

Skladem • 1 varianta69 Kč96 % • 118 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 25 916 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč96 % • 4 734 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta47 Kč91 % • 894 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 105 645 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč94 % • 57 068 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek59 Kč97 % • 4 287 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč99 % • 5 452 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 272 195 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč100 % • 583 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 39 540 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 060 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč99 % • 10 812 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 769 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 612 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč92 % • 511 789 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč705 recenzíDalší informace

• Už nepotřebuji brát velké dávky vitamínu C
    • Celkově se člověk cítí lépe
    • Žádná chemie
    • V česku mnohem dražší než v zahraničí

Tento produkt jsem vyzkoušela na základě doporučení kamaráda, protože jsem byla v jednom kuse nemocná, a velmi mi pomohl. Už nechci nic jiného. Všem doporučuji.
    Začínám to užívat pro prvních příznacích oslabené imunity pár dní, než jsem zase 100% a občas preventivně např. po dobu dvou týdnů. Pociťuji také více energie a celkově se cítím lépe.

• , zakoupeno v ACTIFIT.CZ

• Garantovaná kvalita
  • , zakoupeno v FITPOWER.cz

Jsem s produktem maximálně spokojena.

Oblast užití
Vhodné pro děti od
od narození
CBD
CBG

(Kolostrum), kterému se také říká první mléko je jednou z nejstarších a nejvýjímečnějších potravin, kterou nalezneme v přírodě. Je staré jako samotné mateřství, protože kolostrum je mléko jakéhokoliv savce v prvních 24 hodinách po narození. Tato účinná substance, která je přítomna v prvním mléce se nenachází nikde jinde v přírodě v tak vysoké, perfektně vyvážené koncentraci.

Užívání kolostra: 30 – 45 denní kúra, záleží na dávce.

Čím se Reflex Kolostrum liší od konkurence?

Kapsle Reflex Kolostrum jsou vyrobeny pouze z kolostra, které je sušené za studena (ne sušené rozprašováním, což je špatný postup) a standardně obsahuje 35 % IgG (Imunoglobulin G).

Garance společnosti Reflex Nutrition

Inovační technologie

Produkty ověřené klinickými studiemi

Vyšší využitelná hodnota oproti konkurenci

Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech

Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025

Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.

Vyrobeno výhradně ze surovin s původem v Evropské Unii. Neobsahuje tzv. rBGH mléko (tato technologie je v EU zakázána)

Složení: bovinní kolostrum ( 30-40% IgG ), pomocné látky – mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, silikon dioxid, želatinová kapsle

Nutriční hodnoty:

Bovinní kolostrum(30-40% IgG) 450 mg

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

• Balení: 100 kapslí
  • Dávkování: Berte 1-3 kapsle 2x-4x denně, nebo dle doporučení lékaře.
  • Upozornění: Děti, těhotné a kojící ženy konzultujte užívání s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu a chladu.

Výživové údaje:

• Počet dávek v balení: 30-100 1 kapsle* Hovězí kolostrum (35-40% imunoglobulinů) 450 mg *1 dávka odpovídá 1 kapsli. Balení obsahuje 100 dávek.
  • Složení v 1 želatinové kapsli: mrazem sušené hovězí kolostrum* (min. 35% IgG), plnidlo mikrokrystalická celulóza, protispékavá látka (stearan hořečnatý, oxid křemičitý). *typ mléka.

Čím se Reflex Kolostrum liší od konkurence?

Garance společnosti Reflex Nutrition

• Inovační technologie
  • Nejvyšší rating použitých surovin
  • Vyrobeno ze 100% zelené energie
  • Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
  • Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025
  • Nezávislé testování na nepřítomnost látek dopingové povahy
  • Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.

Doplněk stravy.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 4 258 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 107 777 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

• , zakoupeno v DameProtein.cz

• V česku mnohem dražší než v zahraničí

• , zakoupeno v ACTIFIT.CZ

• Garantovaná kvalita
  • , zakoupeno v FITPOWER.cz

Jsem s produktem maximálně spokojena.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Aktin.cz

• - je to opravdu dobrý lék pro lidi co jsou často nemocní.Ale
    • aby někteří nebyli překvapení zabírá to až při delším užívání.
    • - 100%

- byl mi doporučen vzhledem k tomu, že jsme byli celá rodina často nemocní měli jsme oslabenou imunitu a musím říct že nám opravdu pomohl
    - cítíme se lépe, a už nejsme tak často nemocní
    - doporučuji všem co mají problémy s imunitním systémem i dětem ale pro děti je dost silný slabší colostrum od jiné firmy lze podávat dětem od 3 let
    - drahé nemůžu říct protože zdraví máme jen jedno a to se nedá vynahradit penězi.
    - děti užívají slabší colostrum a musím říci že je bezvadne ale říkám zabírá až tak 3 lahvička
    - opravdu funguje jak se o něm píše, že Vám nastartuje imunitní systém.
    - koupě pro mě byla vyhovující a jsme ráda že jsme ho pořídili.
    - dokonce jsem o tom řekla pár známým a ti si ho hned objednávali taky a byli mile překvapení a jsou spokojení
    - všichni jsme si objednali rovnou 3 lahve abychom to mělí na půl roku