Procera Moringa Forte 100 tablet

• , zakoupeno v NOVALEKARNA.eu

• zasyti
    • -

• super účinné

jsem spokojená, užívám sice krátkou dobu, ale mám menší chuť k jídlu a tím pádem hubnu

• , zakoupeno v Český ráj zdraví

• Novinka na trhu, kupuji už podruhé, ze všeho, co jsem vyzkoušela, tohle opravdu zabírá. Zdá se mi, že má Moringa i účinek na imunitu

Produkt opravdu doporučuji

0 g
Množství
100 tbl

Procera & Moringa FORTE 90+10 tobolek ZDARMA

PROCERA & MORINGA FORTE™ 90+10 tobolek ZDARMA, doplněk stravy, 650 mg glukomannanu, 100 mg Moringy Oleifery, 50 mg Sodia Alginate v jedné tobolce. Glukomannan výrazně přispívá ke snížení hmotnosti, navozuje pocit nasycenosti, umožňuje zmenšit energetický příjem bez pocitu hladovění. Jelikož se během trávení nerozkládá na jednoduché stravitelné cukry, je jeho kalorická hodnota pro organismus prakticky nulová. Udržuje vyrovnanou hladinu cholesterolu v krvi. 1g glukomannanu může absorbovat až 200ml vody. Moringa Oleifera obsahuje přes 90 vitamínů, minerálů a aminokyselin, zastoupených v jedinečné rovnováze a formě, kterou lidské tělo může nejlépe vstřebat a využít.

• Složení přípravku: V jedné tobolce: Glukomannan 650 mg, Moringa Oleifera 100 mg, Sodium Alginate 50 mg. Denní dávka 6 tobolek = Glukomannan 3900 mg, Moringa Oleifera 600 mg, Sodium Alginate 300 mg.
  • Přídavné látky: stearan hořečnatý – kluzná látka Obal tobolky obsahuje želatinu.
  • Dávkování a užívání: Dávky na osobu se mohou lišit. 10 minut před každým jídlem (zpravidla 3x denně) zapít 2 tobolky 0,3l vody. Maximální jednorázová dávka před každým jídlem jsou 4 tobolky. Dávku lze zvýšit každých 5 dní o 1 tobolku na jedno jídlo, až se pocit hladu výrazně sníží. Nepřekračujte stanovenou denní dávku.
  • Upozornění: PROCERA & MORINGA FORTE™ se nesmí užívat při přecitlivělosti na jednu nebo více složek, gastrointestinálních onemocnění, stenóze jícnu nebo již existujících střevních potížích. Tobolky se polykají celé a před užitím se neotvírají.

PROCERA & MORINGA FORTE™ v kombinaci s léky může snižovat jejich účinnost. Doporučujeme tedy užívat Vaše léky minimálně 20 minut před PROCERA & MORINGA FORTE™. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

Pokud si nejste jisti, zda můžete užívat samostatně nebo v kombinaci s jiným lékem , poraďte se se svým lékařem či lékárníkem. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl, nepřekračujte doporučené denní dávkování. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Skladování: Skladovat při teplotě od 15oC do 25oC, na suchém a tmavém místě, v původním balení, mimo dosah dětí.

• , zakoupeno v NOVALEKARNA.eu

• zasyti
    • -

• super účinné

Produkt opravdu doporučuji

• - silné složení
    • - vhodná kombinace s vitamíny a minerály

Moringa mi pomohla s imunitním systémem. Dobře vstřebatelné vitamíny a minerály doopravdy zabírají. K tomu za týden 2kg mínus. Doporučuji produkt!

• - silná dávka glukomannanu (o 150mg více než Obezin)
    • - Moringa je super doplněk, člověk nemusí jíst a přitom má v těle ty nejdůležitější vitamíny a minerály

Tuto novinku jsem hned otestovala a jsem spokojena. Zatím dobírám první balení a mám 1,6 kg dole.