Preventan Akut 30 tablet

Jedinečná směs biologicky aktivních látek přispívá k normální funkci imunitního systému a díky tomu poskytuje účinnou prevenci nachlazení či chřipky a snižuje množství únavy...
Garantovaný nákup z Explomax Shop

Skladem • 1 varianta52 Kč98 % • 13 743 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 2 437 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 10 904 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 066 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč100 % • 543 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč96 % • 4 632 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč99 % • 5 453 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč90 % • 193 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta47 Kč91 % • 894 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta85 Kč69 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 787 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč98 % • 20 689 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 107 805 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 2 152 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta85 Kč91 % • 441 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč91 % • 279 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta89 Kč100 % • 1 687 recenzíDalší informace

Zejména v nepříjemných podzimních plískanicích či ve vypjatých životních situacích plných stresu jistě oceníte přípravek, který dokáže opravdu účinně posílit váš imunitní systém a nastartovat jej. Tím funguje jako účinná prevence nachlazení či chřipky a zároveň snižuje míru únavy a vyčerpání. Stará se o to patentovaná směs biologicky aktivních látek, které jsou tělu vlastní, doplněná o vitamín C. Výsledky pocítíte rychle na vlastní kůži! Na firmu s více než 20letou zkušeností se můžete spolehnout. Přípravek je vhodný pro děti již od 3 let, dospělé i seniory.

Vhodné k akutnímu užívání

Přípravek napomáhá k normální funkci imunitního systému a přispívá i ke snížení míry únavy a vyčerpání. Tím poskytuje účinnou ochranu před nachlazením a dalšími nemocemi. Přípravek používejte tehdy, když se necítíte dobře nebo když potřebujete posílit imunitu.

Značka
Vhodné pro děti od
od 3 let

• Snadné užívání
    • Rychle pomáhá od nemoci

Příjemná, jemná a svěží chuť, taková slaskokysela. Snadné užívání přípravku. Po 14 dnech užívání se citim opravdu lépe. Ideální při podzimním počasí. Pomáhá zastavit první příznaky přicházející nemoci. Při nemoci pomáhá rychlejsimu uzdravení. Můžu jen doporučit

• neutralni chut
    • snadne uzivani

Po tomto přípravku jsem sáhla,protože jsem právě prodělala drobnou virozu a chtěla jsem posílit imunitu a dodat tělu vitamin C. 2x denně jsem nechala pastilku rozpustit v ústech.Tuto formu užívání mám rada.Chut je neutrální,bez prichute. Budu užívat i v budoucnu,pokud se o mě pokusí nějaké nachlazení.

• Chuť

Zkusila jsem Prevetan Akut 30 a můžu říci, že je právě teď ideální doba se připravit ve zdraví na dlouhé zimní období. Chuť je příjemná a svěží chuť v ústech zůstává ještě dlouho po rozpuštění. Což ocení všechny věkové kategorie. Já určitě tento produkt doporučím všem ve svém okolí a rodině přidám do balíčku pod vánoční stromeček.

Značka
Vitamíny
Vhodné pro děti od
od 3 let

Unikátní složení

Jedinečná, patentovaná směs biologicky aktivních látek ProteQuine obsahuje aminokyseliny, oligopeptidy a nukleotidy, které jsou pro správné fungování lidského organismu nezbytné. Doplňkem složení je vitamín C
Unikátní složení

Osvědčená značka

Již více než 20 let se výrobky této české firmy objevují na pultech lékáren, zatímco týmy farmaceutických specialistů neustále pracují na zdokonalování produktů.
Osvědčená značka

Složení

Zahušťovadlo: sorbitol, mikrokrystalická celulóza; regulátor kyselosti: kyselina citronová; vitamin C (kyselina L-askorbová); stabilizátor: beta-cyklodextrin; protispékavá látka: stearan hořečnatý, talek; ProteQuine; sladidlo: sukralóza.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 5 053 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 10 261 recenzíDalší informace

Preventan Akut obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek s empiricky ověřenou účinností.Jeho účinnost spočívá v aktivaci imunitního systému zejména na sliznicích. Klinické studie potvrdily nárůst sekrečního IgA o 60 % při jeho užívání. Výskyt IgA na sliznicích je důležitý, protože brání průniku virů a bakterií do organizmu. Preventan Akut významným způsobem aktivuje také další části imunitního systému a napomáhá posílit obranyschopnost organizmu. Již druhý den se zvyšuje počet bílých krvinek (bojovníků proti infekci). Díky přídatné látce (ß-cyklodextrin) se tak děje velmi rychle. Pomocí zvláštní technologie výroby tablet se přípravek pomalu rozplývá v ústech, a tím je zajištěné optimální vstřebávání účinných látek. Preventan Akut nemá nežádoucí účinky a jeho užívání je naprosto bezpečné. Preventan Akut není návykový, neukládá se v organizmu, a proto je možné jej užívat dlouhodobě.

Složení –aktivní složky v tabletě:
ProteQuine® (oligopeptidy, nukleotidy, aminokyseliny)   1 mg

Celkové složení tablety: laktóza (nosič), sacharóza (nosič), mikrokrystalická celulóza (zahušťovadlo), kyselina citronová (regulátor kyselosti), beta-cyklodextrin (stabilizátor), stearan hořečnatý (protispékavá látka), talek (protispékavá látka), ProteQuine®

Dávkování:1 tableta 2x denně, ráno a večer.Nechte volně rozplynout v ústech.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Chraňte před teplem a světlem. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy.

Doplněk stravy
Obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek
1 tableta obsahuje 1 mg účinné látky ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy)
Přípravek je vhodný pro děti od 3 let a dospělé
Rychlá a účinná ochrana v době chřipek a nachlazení
Chrání proti virům, účinný proti bakteriím
Výrazně pomáhá zkrátit dobu léčby a zmírňuje průběh onemocnění
Posiluje imunitní systém celkově i lokálně (sliznice)
Podporuje obranyschopnost organizmu

Dokumenty

• Snadné užívání
    • Rychle pomáhá od nemoci

• neutralni chut
    • snadne uzivani

• Chuť

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 5 053 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

• forma podání
    • chuť
    • účinnost

Preventan Akut 30 jsem vyzkoušela při počínajícím nachlazení. Tablety, které se rozpouštějí v ústech mají příjemnou chuť. Účinek mě také velice kladně překvapil, během krátké doby veškeré mé obtíže zmizely. Rozhodně se k němu opět vrátím a všem doporučuji.

• Chuť

Výrobek Prevetan Akut je ideální začít brát právě teď, na podzim. Určitě bych vyzvedla příjemnou chuť, která v ústech přetrvává delší dobu po rozpuštění. Velký bonus je vitamín C, kterého v podzimním nečase není nikdy dost. Vhodný do balíčku pod vánoční stromeček.

• český výrobek
    • obsah vitamínu C
    • účinek
    • velikost balení
    • cucací tablety

Při akutních problémech je vhodné zkusit použít tablety Preventan Akut 30. Toto balení obsahuje 30 cucacích tablet. Doporučuje se užívat 1 tableta ráno a 1 tableta večer. Preparát obsahuje mimo jiné i vitamín C podporující imunitu, snižující únavu a vyčerpání.

• chut
    • balení
    • nemám

Testovala jsem doplněk stravy Preventan Akut 30. Určitě je vhodný pro toto podzimní období. Má příjemnou chut, je bez cukru a balení se skvěle hodí do každé kabelky. Je také vhodný jako dárek, obsahuje důležitý vitamín C a i pro něj mne zaujal a také má příjemné balení.

• Příjemná chuť
    • Vitamín C
    • Funguje
    • Veganské složení
    • Chybějící příbalový leták

Tabletky jsou malé, dobře se cucají a mají příjemnou chuť. Lze používat jako prevenci, tak i když hrozí nějaké nachlazení. V obou případech myslím, že funguje. Tabletky lze používat i po nemoci jako prevenci. V krabičce jsem nenašla příbalový leták, jediné informace jsem našla napsané na obalu. Skvělý doplněk stravy.

• Chuť

Zkusila jsem Preventan Akut 30, protože jsem byla vždy už na začátku září nachlazená. Vždy jsem měla rýmu a to i když jsem se snažila jíst hodně vitamínů a sportovat po celý rok. Preventan Akut 30 mě mile překvapil. Zahnal první známky nachlazení a ještě k tomu chutná. Doporučuji všem

• , Testováno s Testuj.to

• snadno se rozpouští v ústech
    • příjemná lehce ovocná chuť
    • při užívání kratší doba léčení při nachlazení

Pastilky jsou střední velikosti, mají bílou barvu a dobře se rozpouští v ústech.
    Jejich chuť je příjemně ovocná a méně výrazná. Chutná jak dospělým, tak i mým dětem. Neobsahují cukr, ale nekalorické umělé sladidlo sukralózu. Užívání pastilek pomohlo zkrátit dobu léčení nachlazení u mne i u mé dcery.