PM Elixír Migrenvital 60 tablet

BALENÍ 60 tablet - dávka na 1-2 měsíce DÁVKOVÁNÍ Užívejte 1-2 tablety, maximálně 5 tablet denně. Migrenvital elixír je vhodný pro dlouhodobé užívání. PŘÍDATNÉ LÁTKY...
Garantovaný nákup z Zdravíčko

Skladem • 1 varianta59 Kč99 % • 4 760 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta70 Kč100 % • 410 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 511 880 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Oblast užití
CBG

• celkem dobře se polyký, účinek zatím nemůžu posoudit

není to návykové jako analgetika

• -
    • Mne osobne moc nezabral.

Za mne nedoporucuji ale mozna na nekoho bude mit ucinek. Nedokazu to posoudit asi si to musi kazdy skusit sam.

Oblast užití
CBD
CBG

BALENÍ 60 tablet - dávka na 1-2 měsíce

DÁVKOVÁNÍ

PŘÍDATNÉ LÁTKY mikrokrystalická celulóza, polyvinylpyrrolidon, stearan hořečnatý rostlinný

UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Obsahuje včelí produkt propolis a třezalku tečkovanou.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě do 25 °C. Chraňte před sluncem.

• celkem dobře se polyký, účinek zatím nemůžu posoudit

není to návykové jako analgetika

• -
    • Mne osobne moc nezabral.

• S Migrenvitalem jsem maximálně spokojená,dříve jsem měla příšerné bolesti že jsem byla nucena strávit až tři dny v posteli.Teď po užívání zázračného přípravku jsem schopná normálně fungovat.

Budu užívat i nadále ,migrény jsou peklo.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

doporucuji

• , zakoupeno v Brněnská lékárna

• Trpěla jsem každodenními bolestmi hlavy a migrénami i několikrát za týden a užívala proto "klasické léky".
    • Nyní beru přípravek Migrenvital asi měsíc, bolesti se výrazně zredukovaly.
    • Tabletky beru většinou po 2-3 hodinách, max. 5 denně.
    • Zatím nic.

Nemusím užívat každý den analgetika nebo dokonce triptany. Bolest hlavy většinou ustoupí po užití tabletky Migrenvitalu. Pokud se přece jen objeví migréna, je slabší, trvá kratší dobu a již se druhý den nevrátí.
    Takové pozitivní účinky jsem nečekala, dosud jsem se nesetkala s takovým účinným produktem, jehož cena není příliš vysoká.

• potlačuje příznaky
    • neznám

Tento přípravek beru už dva roky.Začal zabírat už během dvou týdnů.Dnes mi stačí půl tablety denně.Ale člověk to musí brát každý den,nejlépe ráno.Jsou to bylinky.Než jsem s ním začal,nezabíral ani brufen,díky tomuhle už zabírá.Migréna stejně přijde,ale brufen zabere a já trpím jen půl hodiny,protože mám auru.Pak samozřejmě asi tři dny odeznívá,třeba když zakašlu tak vím,že tam byla.Takže plně doporučuji,ale nesmíte vynechat dávku.Nakonec potom půl tablety denně už není zas tolik.Jinak je dobrý studený ručník za krk,nepít kávu v restauraci a nebo bez kofeinu..dělají moc silnou..takže kávu jen doma...coca cola nebo kofola je dobrá na zklidnění..Teď zkouším himalájskou sůl,půl lžičky do vody s citrónem..asi doplnění minerálů..vygoogleno...a tři dny po migréně žádný sport nebo alkohol..spouštěč..stejně jako ta restaurační káva...dnes už zas beru jednu tabletu denně,místo půlky...další spouštěč je mobilní tlf..musíte mít navždy zapnutý čtecí režim na potlačení modrého světla..zvyknete si..to samé u počítače..led od ben-q má tohle vestavěné a nebo win 10 to má myslím jako noční režim...vím jak jsou migrény hrozné,tak se snažím napsat zkušenosti...ještě jsem vygooglil,že může být spouštěč čokoláda,červené víno,zrající sýry...takže pozor na jídelníček..jinak změnou tlaku to vždy není...dnes se tlak nehnul a stejně jí mám..takže možná magnetické pole..erupce na slunci..těžko říct..můj email pro další poznatky [email protected]

• opravdu mě přestala bolet hlava
    • přírodní
    • cena? (asi by mohl být levnější)

Trpím na migrény z důvodu změny počasí a hormonů. Migrenvital mi pomohl tyto období překonávat. Na opravdu silnou, klasickou migrénu to asi nezapůsobí ale takové ty střední bolesti hlavy jsem schopná tímto přípravkem ,,rozehnat".
    Od té doby co ho užívám, tak mě hlava prakticky nebolí a když cítím, že by mohla začít, tak si zobnu ještě jeden :)
    Doporučuji alespoň zkusit, zpočátku jsem se obávala jestli to není jenom nějaký reklamní šum, ale jsem opravdu spokojená, snad je ta cena by mohla být nižší na druhou stranu, když to pomáhá...

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• přírodní lék bez chemie, který mi zabírá
    • --

nakupuji pravidelně, jsem spokojena

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

PM Elixír Migrenvital 60 tablet užívá manžel při bolestech hlavy.Je s ním celkem spokojený, ne vždy působí jak by si představoval.Je řidičem a jezdí hlavně v noci,tak ho hlava bolí spíše z nevyspání.