PharmaSuisse Kognivel 20 tablet

od 6 let
CBD
CBG

• , zakoupeno v www.lekarna-magnolia.cz

Výborný preparát pro zvýšení kondice a zmírnění únavy.

• , zakoupeno v Apotek.cz

Zlepšení kognitivních schopností ve stáří...

• , zakoupeno v Benu.cz

Na paměť nemá vliv, i když byl v sekci paměť. Ale jsme po něm opravdu více aktivnější, nejsem unavená.

Oblast užití
Vhodné pro děti od
od 6 let
CBD
CBG

Psychika a paměť. Přípravek KOGNIVEL obsahuje vysoce koncentrovanou formu fosfatidylserinu (MemreePSTM-50P), čistou formu citikolinu (Cognizin®) a vitamin B6. Přípravek doporučujeme studentům, manažerům, starším lidem a všem, jejichž psychika “nestíhá“.

• MemreePSTM-50P se získává ze sóji a je bohatým zdrojem fosfolipidu fosfatidylserinu. Ten se nachází ve vysoké koncentraci v mozkových buňkách a je stavebním prvkem neuronových membrán. S přibývajícím věkem se jeho množství v buňkách snižuje. Hlavním potravinovým zdrojem fosfatidylserinu jsou mléčné výrobky a vnitřnosti zvířat.
  • Cognizin® je patentovaná forma vysoce čistého citikolinu, který se nachází v každé buňce lidského těla. Nejbohatším potravinovým zdrojem citikolinu jsou játra a mozek.
  • Vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti organismu a pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání.

Balení obsahuje 20 tablet.

Dávkování a způsob užití

Doporučená dávka je 1 tableta denně.

Složení

Výrobek obsahuje MemreePS-50P (sójové fosfolipidy) 150 mg (z toho Fosfatidylserin) 75 mg, Cognizin - citikolin 125 mg, vitamin B6 1,4 mg (100%*). * RHP - referenční hodnota příjmu v 1 tabletě.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta55 Kč97 % • 106 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 115 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč96 % • 9 903 recenzíDalší informace

• Na mě působí jako B complex,rozhodně nejsem méně unavení a lépe nespím,vyzkoušeno balení 20 tablet
  • , zakoupeno v www.lekarna-magnolia.cz

Výborný preparát pro zvýšení kondice a zmírnění únavy.

• , zakoupeno v Apotek.cz

Zlepšení kognitivních schopností ve stáří...

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Benu.cz

• nepocítil jsem negativní dopad ani vedlejší účinky i přes to že se lékům vyhýbám za každou cenu..
    • po delší době užívání snížení účinnosti

úžasný prostředek na zklidnění mysli.. zajimalo by mě jestli to má nějaké vedlejší účinky, popřípadě negativní dopad na orgány při delším užívání..

• , zakoupeno v Lékárna Typos

výrobek jsem nakoupila náhodně u jiné firmy a potom jsem hledala lepší cenu a narazila na vaši podejnu

• , zakoupeno v Dr. Mario

• zlepšení paměti, zlepšená energie

již mám dobrou zkušenost

• , zakoupeno v Lékárna Helios Blansko

• Projasnila se mi hlava...

Na stará kolena člověk se musí snažit udržovat si myšlení - křížovky, sudoku a KOGNIVEL!!! babi

• , zakoupeno v Lékárna doktorka

• - velmi dobrý doplněk stravy při nedostatku spánku
    • Mám malé dítě a moc se nevyspím a druhý den musím fungovat na 100% pro svou o něco starší dceru a ještě již nepatřím mezi nejmladší. Když chybí spánek, někde se to projeví. U mě praskají nervy. KOGNIVEL si nemůžu vynachválit.

Vřele doporučuji!!!!!!!

• , zakoupeno v Lékárna Lázně Bělohrad

• Nevěřila jsem. Už roky užívám antidepresiva, pomáhají mi, ale špatně spím a chybí mi radost. Přípravek jsem si koupila v rozpoložení: "tonoucí se stébla chytá". Zabralo to téměř okamžitě a léta jsem se necítila takhle dobře.

Za ten týden, co doplněk užívám jsem zcela vysadila léky na spaní,a cítím se příjemně..
    Pokud bude tento doplněk fungovat stále takhle a nedojde k nějakému zlomu, bude to úžasné, protože budu moci zase pociťovat radost a štěstí.
    Musím to zaklepat.
    Ať pomůže i vám.
    Přípravek mi doporučila kamarádka v době, kdy už jsem vyzkoušela všechno možné na spaní a na lepší náladu. Po předchozích zkušenostech jsem nevěřila, ale zkusila jsem to
    Doufám, že doplněk ještě zcela nerozvinut to, co umí, ale i kdyby: po patnácti letech s prášky na spaní, je najednou nepotřebuji a to je hodně.