Partners Klokan 60 kapslí + Klokan krém 150 g

Množství
60 tbl
Způsob podání
perorální podání

Klokan™ - klouby - šlachy - vazy. Když klouby volají S.O.S. Akční balení + krém zdarma! Trojí síla kolagenů pro klouby.

Klokan™ - víc než jen kolagen. Unikátní a efektivní kombinace kolagenů z bezpečného přírodního zdroje. Jako jediný kolagenový přípravek v České republice kombinuje 3 typy kolagenu s kyselinou hyaluronovou a vitaminem C. S Klokanem doskočíte dál!

Doplněk stravy Klokan™ obsahuje:

• kolagen typ I z ryb - v nejvyšší kvalitě zn. Collys - kolagen typ I tvoří vlákna o délce 1-20 µm – vyskytuje se v silně zatěžovaných strukturách, jako jsou šlachy a vazivová chrupavka. Dále se vyskytuje i v kostech a pokožce. Kolagen typ I je odolný v tahu. Collyss® je patentově vyráběný čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek ryb.
  • kolagen typ II z rejnoků  - v nejvyšší kvalitě zn. Cartidyss - kolagen typ II netvoří vlákna – vyskytuje se ve formě fibril o délce 20 nm a udržuje tvar chrupavky - brání její deformaci. Je součástí hyalinní a elastické chrupavky. Kolagen typ II je odolný v tlaku. Cartidyss® je čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek rejnoků.
  • nativní kuřecí kolagen typ II - nedenaturovaná forma kolagenu zachovávající strukturu trojšroubovice. Zdrojem je kuřecí chrupavka.
  • vitamín C - ve formě kyseliny askorbové přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, kostí a kůže.
  • chondroitin sulfát - polysacharid obsažený ve strukturách mezibuněčné hmoty chrupavky, pomáhá zadržovat vodu a tím zajišťuje chrupavce pružnost.
  • glukosamin sulfát - glukosaminoglykan, který je jednou ze základních stavebních složek kloubní chrupavky.
  • kyselina hyaluronová - glukosaminoglykan, která je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty a synoviální tekutiny v kloubech, kde díky svým viskoelastickým vlastnostem plní funkci lubrikantu a tlumiče nárazů.

Jediný kolagen, který není z jatečního dobytka!

Pro koho je Klokan určený:

• pro fyzicky pracující
  • sportovce
  • seniory
  • dospívající v období růstu

Doplněk stravy Klokan™ s obsahem vitamínu C doporučujeme užívat:

• osobám se zvýšenou potřebou příjmu vitamínu C,
  • pro podporu normální tvorby kolagenu,
  • pro normální funkci chrupavek, kostí a kůže.

Zdroj vitamínu C. Chrupavka je pojivová tkáň, která se skládá z chondrocytů (vlastní buňky chrupavek), kolagenních a elastických vláken (tvoří strukturu chrupavky) a amorfní mezibuněčné hmoty - z proteoglykanů. Pro správné a normální fungování chrupavky je důležité mít funkční kolagenové struktury, které zajišťují chrupavce tvar a pevnost. K normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, kostí a kůže je důležitý vitamín C.

Zkušenosti uživatelů:

Klokana jsem před nedávnem objevil v lékárně, zaujal mne nejdříve obalem a poté také svým složením. Po měsíci užívání jsem přesvědčen, že jsem udělal dobře, přípravek funguje a mohu jej jen doporučit.

Jaromír A., Praha, 67 let

Klokana mi doporučila kamarádka, která vyzkoušela na klouby snad už všechny možné kolageny, dokonce jednu dobu užívala ve velkém gumové medvídky, samozřejmě bez valného efektu. Klokana jsem vyzkoušela a po několika týdnech jsem již zaznamenala výraznou úlevu od bolestí levého kolene, které mne začínalo trápit. V užívání budu nadále pokračovat.

Marie H., Pardubice, 53 let

Jsem amatérský sportovec už od malička, fotbal na vesnici, na vysoké potom florbal. Po třicítce mně začaly po trénincích více a více bolet kyčle a kolena. Nakonec jsem se rozhoupal a přiznal si problém a zašel do lékárny, kde mi doporučili Klokana. Na první pohled vypadal vtipně, ale složení a kanadský výrobce mně přesvědčilo o serióznosti. Mám za sebou jedno balení, tak jsem vám chtěl napsat, že to funguje a hlavně ať se to dozví i další moji vrstevníci, problémy s klouby nemusí mít jenom dědečci.

Boris T., Olomouc, 32 let

Složení v 1 kapsli: 20 mg kolagen typ II - Cartidyss, 20 mg kolagen typ I - Collys, 20 mg vitamín C (25% RHP), 7,9 mg chondroitin sulfát, 4,3 mg glukosamin sulfát, 0,8 mg kyselina hyaluronová, 20 ng nativní kolagen typ II

Přídatné látky: kukuřičný škrob - plnidlo, želatina, stearan hořečnatý - emulgátor, hydroxyprolin, oxid titaničitý - barvivo

Dávkování:

Užívejte 1 kapsli denně, doporučujeme užívat spolu s jídlem nebo po jídle, zapijte dostatečným množstvím tekutin. Využívejte celé balení. Doporučujeme kúru několikrát do roka zopakovat nebo přípravek užívat trvale.

Balení na 2 měsíce: 60 kapslí + krém 150 g ZDARMA

Upozornění:

Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Skladujte při teplotě do 25 °C. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Barny´s Koenzym Q10 dual 30mg cps.30

• , zakoupeno v dermocentrum.com

nemohu zatím hodnotit, doba užívání je krátká

Věřím, že pomáhá :-).

• zatím užívám krátce

• prarodiče jsou spokojeni

• nevím,mám krátce
  • , zakoupeno v Benu.cz

• Zatím nevím, beru chvíli ...
  • , zakoupeno v Lékárna Bella

kvalitní výrobek s dárkem za dobrou cenu

+ + + + + ++ + + + + +

menší bolesti kloubů

• vynikající

dobrý výrobek co se povedl