Omega Pharma Arterin 120 tablet

120 tbl

• , zakoupeno v MujLekarnik.cz

• vyborna cena
  • , zakoupeno v Lékárna Expres

Zatím nemám, byl to můj první nákup.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Výrazné snížení hladiny cholesterolu.

Oblast užití
unisex
0 g
Množství
120 tbl

Arterin je účinný a dobře tolerovaný přípravek pro udržení normální hladinu cholesterolu. Arterin, který obsahuje 10 mg monacolinu-K v každé tabletě, lze užívat dlouhodobě a bez vedlejších účinků.

Přípravek Arterin obsahuje Monakolin K, výtažek z červené fermentované rýže, který přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Jedinečná kvalita přípravku Arterin® zaručuje standardizovanou koncentraci monakolinu K v každé tabletě a přípravek je testován na nepřítomnost citrinů a aflatoxinů.

Pro koho je Arterin určen?
- Přípravek Arterin® je určen dospělým lidem, kteří se chtějí efektivně starat o hladinu svého cholesterolu přírodní cestou.

Co je červená fermentovaná rýže?
RYR - Červená Fermentovaná rýže (v angličtině označovaná názvem red yeast rice), je rýže fermentovaná červenou kvasinkou (Monascus purpureus), která na ní roste. Bylo prokázáno, že tento mikroorganismus produkuje látku zvanou  lovastatin – Monacolin K. Jedná se o první látku ze skupiny statinů uvedených do klinického používání. Konzumace fermentované červené rýže vede ke snižování hladin cholesterolu v krvi, a snižuje riziko výskytu nemocí srdce a cév.

Je prokázáno, že denní příjem 10 mg přírodního Monakolinu K přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu.

Složení 1 tabletě:
335 mg Červená fermentovaná rýže (Monascus purpureus, extrakt, obsahuje 10 mg Monakolinu K)

Přídatné látky:
mikrokrystalická celulóza, celulózový gel, fosforečnan vápenatý, maltodextrin (plnidla), zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy, zesíťovaná celulozová guma, stearát hořečnatý, oxid křemičitý (protispékavé látky), polyvinylpyrrolidon (stabilizátor)

Dávkování:
Užívejte 1 tabletu denně při jídle, přednostně večer.

Balení:
120 tablet - dávka na 4 měsíce

Upozornění:
Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Neužívejte v období těhotenství a kojení. Nedoporučuje se užívat současně s léky na snížení hladiny tuků v krvi a při potížích s játry nebo ledvinami. Nedoporučuje se užívat současně s grapefruity nebo jejich šťávou. Uchovávejte na chladném a suchém místě.

2zákazníci nedoporučují produkt

• vyrážka po 6 měsících
    • nekvalitní lék
    • drahé a nekvalitní
    • tahání peněz z lidí

Cholesterol se zlepší ale po delší době užívání vás čeká kopřivka neumějí vyrobit kvalitní lék

• , zakoupeno v MujLekarnik.cz

• vyborna cena

• Přírodní produkt
    • Podobné negativní účinky jako běžné léky.

Vědom si negativních vedlejších účinku léků proti snižování cholesterolu (statinů), jsem tyto léky, když mi lékař předepsal raději ani nezačal užívat. Zároveň jsem ale chtěl zvýšenou hladinu cholesterolu nějak řešit, a tak jsem hledal čím tyto léky nahradit - no a našel jsem Arterin. Výborné recenze mě přesvědčily, a tak jsem ho zakoupil. Asi po 2 měsících užívání jsem ale začal pociťovat bolesti svalů, nejdříve záda, pak rameno, paže atd. Chvíli mi trvalo, než mi to došlo, ale pak jsem zjistil následující. Arterin obsahuje účinnou látku monacolin K, což ale není nic jiného než přírodní statim (lovastatin). Takže sice přírodní statin, ale pořád statin. Při bližším zkoumání jsem pak zjistil, že k vedlejším účinkům Arterinu patří i bolesti svalů, tedy stejně jako u běžných léků proti chlesterolu. Takže teď hledám jiné řešení ...

• , zakoupeno v Lékárna Expres

Zatím nemám, byl to můj první nákup.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Výrazné snížení hladiny cholesterolu.
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

Po pravidelném užívání výrazně poklesl cholesterol, doporučuji.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Nemohu zatím nic potvrdit ani vyvrátit, beru jej krátce.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

zatím nelze hodnotit, po 2 měsíční kůře uvidíme jak odběry

• , zakoupeno v Moravská Lékárna

• na doporučení lékaře

• skutečně funguje tak, že po tříměsíčním užívání klesla hladina cholesterolu ze 6,29 na 4,39! Tedy ze zvýšeného cholesterolu na normu.
    • trochu jsem se bál negatovních veldejších účinků jako je bolest svalů, popřípadně vzácná rabdomyolýza, ale nic z toho se nestalo
    • nesmí se se užívat společně se štávou z grafefrujtů a grapefruity samotnými, případně s pomelem
    • musí se brát každý den večer (tedy člověk nesmí zapomenout:)) a společně s jídlem

Výborný dopněk stravy, který vám sníží hladinu cholesterolu v krvy a nestojí majlant. Se 120 tabletami, které vám vystačí na celé čtyři měsíce se dá sehnat již za něco málo přes 300kč bez poštovného. Statiny jsem nikdy neužíval, sáhnul jsem hned po "nejlepším" doplnku stravy na snižování cholesterolu, který jsem našel a který mi připadal být i podle recenzí nejefektivnější. Rozhodně nelituji a všem doporučuji