Okopharm Vertriebs GMBH RheumaBasan 120 kapslí

0 g
Množství
120 tbl

• , zakoupeno v Zdravi-Leky.cz

• zboží znám z prodeje v lékárně a je stekně kvalitní i u Vás.

Doporučuji.

• , zakoupeno v Benediktin

• Řekla bych,že zkraje pomáhal,ale nyní-byla i změna počasí-mám bolesti kloubů zpět.Snad se to ještě zlepší,nemám využitou ani půlku balení.
    • uvidím teprve

snad dobré a doporučuji,i když je to předčasné

• , zakoupeno v Lékárna.cz

hladala jsem kombinovanou náhradu za kortikoidy, které jsem dlouhodobě při nemoci užívala

Forma produktu
kapsle
Určení
unisex
0 g
Množství
120 tbl

RheumaBasan pro radost z pohybu - klouby, svaly, záněty. Antioxidačně působící mikroživiny (např. vitamin C, vitamin E, selen) chrání jako pohlcovače radikálů buněčné membrány. Zásaditá forma v RheumaBasan® neutralizuje kyselé produkty látkové výměny. Sulfáty glukosaminu a chondroitinu jsou přirozené stavební kameny kloubních chrupavek. Vitamin C přispívá k tvorbě kolagenu, který je důležitý pro správné funkce kloubní chrupavky.

Důležité upozornění: dietetická potravina pro zvláštní lékařské účely. Potravina musí být užívána na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí nebo farmacie. Není plnohodnotnou potravinou! Jde o nutričně nekompletní potravinu s definovaným složením živin nebo složením adaptovaným specificky pro onemocnění, poruchu nebo zdravotní situaci, které nejsou vhodné jako jediný zdroj výživy. Obsažená množství vitaminů, minerálních látek a stopových prvků jsou přizpůsobeny zvýšené potřebě živin. Skladovat v suchu a při ne vyšší než pokojové teplotě! Není určeno pro parenterální použití.

• , zakoupeno v Zdravi-Leky.cz

• zboží znám z prodeje v lékárně a je stekně kvalitní i u Vás.

Doporučuji.

• , zakoupeno v Benediktin

• uvidím teprve

snad dobré a doporučuji,i když je to předčasné

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Pro mnohočetné problémy od senné rýmy, časté záněty zubů, bolesti klobů, stěhovavé bolesti po rukou i nohou a časté křeče v hrudníku, jsem začala užívat tento přípravek.

Jelikož mám problémy se zdravím už od dětsví s POLIO,nemohu brát kdejaké léky na revma a jiné nemoci.Po laparoskopické operaci jsem používala Wobenzin a SARAPIS,který mi doporučila sestra v Kristu,moc mi pomohl.Lékaři při dalším vyšetření zjistili revma,artrozu,začala jsem mít problémy s páteří a klouby na nohou,křeče,stěhovavé bolesti se stupnovali.Našla jsem založený letáček s produkty vaší firmy s krabičky Sarapis.Byl tam i test Co způsobuje překyselení organismu?Měla jsem všecky symptomy překyseleného organismu.Zavolala jsem a poslali mi jej.V lékarně je pro mě drahý,na telefon je dostupnější.Musí se u něj hodně pít,což je pro mě těžké.Užívala jsem gely Aloe vera,pomáhali,ale déle jsem je musela užívat než ustoupily bolesti a vyšli dráž.Tento produkt mi pomohl během 2měsíců,a po3 jsem mohla přípravek přestat užívat,po 2měsících se potíže vrátily,je lépe užívat tablety déle,aby se tělo pořádně vyčistilo a chrupavky se trvale obnovily.Překvapila mne rychlost působení a účinku na můj organismus, je fajn,že je v tobolkách,mohu jej mit všude sebou.Rozhodla jsem se opět v užívání pokračovat dlouhodoběji,at jsou trvalé výsledky.Moc díky a přeji všem,aby jim tento produkt zlepšil a skvalitnil život,tak jako mě.Tento produkt je vhodný pro všecky,kteří chtějí pro své zdraví něco udělat,ale i pro ty co by jim mohl pomoci a o něm ještě neví.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Mírní bolest zanícených kloubů. Vřele doporučuji.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Mám problémy s klouby a tento přípravek mi pomáhá.
    • Měla jsem ho již před tím a zatím jsem nenašla lepší.

S produktem jsem spokojená, klouby mě přestaly budit v noci, takže se konečně vyspím.
    Dopručuji ho ostatním.