OKG OK Tau plus 115 ml

OK Tau+ (115 ml) - nový vzhled doplněk stravy - exklusivní obohacená směs rostlinných olejů s blahodárnými a revitalizujícími účinky pro funkční vylučovací a travicí systém A...
Doprava zdarma, Skladem

Vhodné pro děti od
od 5 let
CBD

• kvalitní přírodní české produkty...rychlé dodánní a poradenství zdarma

Nakupuji v obchodě ,protože nabízí české kvalitní produkty.Produkty mi napomohly se zlepšením zdraví.Poradili mi zdarma s užíváním a výběrem vhodného produktu na můj zdravotní problém.

spokojen

• , zakoupeno v České zdraví

• vysoká cena

Četla jsem na int.,že působí na ledviny a močové cesty.Bohužel jsem nezaznamenala po 10. dnech používání žádné zlepšení.

České zdraví (prodejce)

Dobrý den, Ok Tau+ není lék, je to doplněk stravy, deset dnů pro zaznamenání účinků OK Tau+ je opravdu málo. Ok Tau+ je vhodné brát alespoň tři měsíce. Tedy já osobně jsem účinky Ok Tau+ pozorovala během jednoho dne, brala jsem jej na zánět močového měchýře, ale ne po 1 čajové lžičce denně, jak je doporučeno, brala jsem 1 polévkovou lžíci každou hodinu a zánět byl do večer pryč. Celou lahvičku jsem vypotřebovala za dva dny. (K tomu jsem přidala Ok Alfu+, Ok Betu+ a Emulips Forte)

Oblast užití
pro vegetariány
Vhodné pro děti od
od 5 let
CBD

A co pro vás může udělat?

Složení a účinky jednotlivých složek OK Tau+

Ostropestřec posiluje detoxikační účinky jater a purifikaci organismu chrání jaterní tkáň před škodlivými vlivy okolního prostředí podporuje funkci žlučníku, stimuluje trávení stimuluje trávící procesy má oxidační účinky - chrání organismus před působením kyslíkových radikálů posiluje odolnost organismu

Tykev semena a olej pomáhá udržovat správnou činnost močového systému a funkci prostaty obsahují biologicky vázaný zinek

Světlice olej posiluje fyzickou výkonost pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu pomáhá udržet srdce ve zdraví brání tvorbě tukové tkáně

Řepkový olej obsahuje nenasycené mastné kyseliny ve velmi vhodném poměru k nasyceným, což příznivě  působí na zdraví a funkci srdce a cév

Vitamín E chrání buňky a tkáně před oxidačním stresem způsobeným nebezpečnými kyslíkovými radikály

Díky jedinečné formě přípravku  - s rozptýlenými pevnými částicemi -  je zachován obsah vlákniny a stopových prvků. Přidané komponenty zajišťují maximální využitelnost ve vodě rozpustných složek použitých surovin.

Výrobek je zcela bez chemické stabilizace.

Doporučené dávkování: děti od 5 let: 1x denně 1 čajová lžička, dospělí: 1 - 3x denně 1 čajová lžička

Výrobek je notifikován MZ ČR - č.j. OVZ-350-14.04.2006-17745.

A jaké jsou zkušenosti?

S vyprázdňováním už nemá potíže

Můj otec (83 let) celý život trpěl zácpou. V prosinci 2009 měl ucpaná střeva a byl hospitalizován. Od ledna 2010 užívá 2x denně Emulips a OK Tau plus. S vyprázdňováním nemá potíže a 2x denně navštíví velmi rád WC.Jiřina A., Kosmonosy

TŘETÍ DEN BEZ POTÍŽÍ!

Na jaře jsem se prochladila při procházkách se psem. Při užívání 3x denně OK Tau+ mi už první den potíže s řezáním a pálením močových cest výrazně zeslábly, další den jsem dávku OK Tau+ opakovala a třetí den jsem byla bez potíží!Dagmar K., Brno

OK TAU+ NA CIRHÓZU JATER?

Doporučila jsem známému, který má cirhózu jater OK Tau plus. Po konzultaci s lékařem využíval 2,5 lahvičky a byl na odběrech krve. Výsledek byl fantastický : hodnoty úplně normální. Pokračuje v užívání dalšího výrobku.Zlatomila P., Brno

PROBLÉMY S PROSTATOU JSOU MINULOSTÍ!

Manžel měl zdravotní problémy s prostatou, kterou léčil užíváním léků. Výsledky nebyly příliš uspokojivé. Dozvěděli jsme se o výrobku OK TAU+, který jsme si objednali. Po užívání dvou a půl balení tohoto přípravku se jeho potíže výrazně zlepšily - až na hodnoty normálního stavu!V. K., Brno

PO TROCH DŇOCH SA MI STAV STABILIZOVAL! počas zimy, po prechladnutí, opakuje sa mi časté močenie a pálenie v močovom mechúre. Bolo mi doporučené používať OK TAU+ od firmy OKG Brno. Po troch dňoch sa mi stav úplne stabilizoval, problémy boli odstránené a pálenie sa stratilo! Ing. Miroslav Š., Bratislava

PROBLÉMY S PROSTATOU ODEZNĚLY!

Je mi 84 let a léčím se asi 3 roky s prostatou, hrozila mi laparoskopická operace. Po využívání 4 lahviček OK Tau+ mi lékař sdělil, že operace není třeba a na kontrolu jsem pozván až za rok. Vladimír J., Brno

BOLESTI USTALY!

Po operaci žlučníku jsem držela dlouhou dobu dietu. Měla jsem narušenou funkci jater, současně mě bolela záda. Vyzkoušela jsem OK Tau+. Překvapil mě jeho účinek. Při pravidelném používání 2x denně (ráno a večer) jsem pocítila úlevu a to jsem OK Tau+ používala krátce. Po celkovém užívání jsem se cítila velmi dobře, bolesti ustaly. OK Tau+ jsem užívala celkem 2 měsíce - využívala jsem 2 lahvičky. Děkuji firmě OKG za pomoc a výrobek, který pomůže mnoho lidem. Oldřiška Č., Brno

Další zkušenosti

Otázky odpovědi

Výše uvedené zkušenosti jsou pouze vybranými příklady, jakých výsledků lze dosáhnout. Stejných výsledků nemusí dosáhnout každý, jsou závislé na řadě faktorů. Výrobek je doplňkem stravy, v žádném případě nenahrazuje léky. O.K.G., s.r.o. neručí za následky vyplývající z nesprávného použití výrobku.

Materiál pro tuto stránku byl převzat z webu společnosti O.K.G., s.r.o.

• kvalitní přírodní české produkty...rychlé dodánní a poradenství zdarma

spokojen