OKG OK Omega 3 Complete 120 ml

perorální podání
CBD
Vhodné pro děti od
od 5 let

OK Omega-3 Complete (120 ml) je doplněk stravy určený pro péči o kardiovaskulární systém a jeho ochranu. Jde o originální směs upravených olejů rostlinného a živočišného původu s revitalizujícími a blahodárnými účinky, s přidanými rostlinnými steroly, doplněná dalšími biologicky aktivními látkami a s lahodnou příchutí pomeranče.

A co pro vás může udělat?

OCHRANA SRDCE A CÉV:

Vysoký obsah a čistota omega-3 nenasycených mastných kyselin, jakož i přítomnost fytosterolů zaručují udržování normální hladiny cholesterolu, což přispívá k ochraně srdce a cév i k podpoře mozkové činnosti. Kardiovaskulární soustava je u dnešní populace velmi zatěžována různými nepříznivými vlivy a je proto velmi žádoucí ji udržovat v optimální stavu.

K normální činnosti srdce přispívají kyseliny EPA a DHA.

Správnou činnost mozku pomáhají udržovat kyselina DHA a koenzym Q10

K udržení normálního stavu zraku přispívá kyselina DHA

Ke zdraví srdce a cév přispívají rýžový a pupalkový olej

Na udržování normálního krevního tlaku příznivě působí koenzym Q 10

HARMONIZACE MENSTRUAČNÍHO CYKLU:

Pupalkový olej poskytuje nenasycené mastné kyseliny, které podporují hladký průběh menstruačního cyklu.

POSÍLENÍ ORGANISMU, ZLEPŠENÍ KVALITY KŮŽE:

Koenzym Q10 je důležitou součástí energetického metabolismu organismu.

Pupalkový olej podporuje přirozenou imunitu, příznivě působí na kvalitu kůže, kloubů a pojivových tkání.

Rybí, brutnákový a pupalkový olej pomáhají udržovat pohyblivost kloubů a jejich dobrou pružnost

Vitamin A je významný pro udržování správné funkce obranného systému, pomáhá rovněž udržovat pokožku v dobrém a přirozeném stavu.

USNADNĚNÍ TRÁVENÍ:

Vitamin A příznivě ovlivňuje stav sliznic trávicího traktu a přispívá tím k jeho správné funkci.

OCHRANA ORGANISMU PŘED KYSLÍKOVÝMI RADIKÁLY:

Antioxidační vitamin E chrání buňky před oxidačním stresem, tj. před působením nebezpečných kyslíkových radikálů zvyšujících riziko vzniku nemocí a urychlujících nástup projevů stárnutí. Posílí ochranu Vašeho organismu proti nebezpečným účinkům civilizačních vlivů.

SLOŽENÍ: upravený rybí olej (deodorizovaný olej se zvýšeným obsahem omega-3 mastných kyselin - EPA a DHA), rýžový olej, pupalka dvouletá olej ze semen, brutnák lékařský olej ze semen, di- a monoglyceridy vyšších mastných kyselin, rostlinné steroly (fytosteroly), vitamín E (416 % DDD*), koenzym Q10, lykopen, vitamín A (90 % DDD*), vitamín D3 (100 % DDD*), pomerančový olej - aroma

OK Omega-3 Complete notifikován na Ministerstvu zdravotnictví České republiky (č.j. OVZ-35.1-19.05.2010-50434) a na Úřadu veřejného zdravotnictví Slovenské republiky (OHVBPKV/1613/2011/Jo z 15/3/2011)

A jaké jsou zkušenosti?

Už bolesti na hrudi nemám a téměř se nezadýchávám!

Emulips Forte a OK Omega-3 Complete mi pomohly od bolesti na hrudi, které jsem měla celých pět let po operaci srdce. I když mně lékařka poslala na několik vyšetření, nezjistilo se, proč je mám. Dřív jsen neušla ani 20 metrů - ať s mírnou zátěží nebo bez ní, teď už bolesti nemám a je to už skoro rok. A to jsem užívala Omegu-3 jen 2x denně po 10 kapkách (stejně jako Emulips) - a po 6 týdnech jsem si při dlouhé chůzi uvědomila, že jsem se vůbec nemusela zastavovat, protože bych měla bolesti, jako dříve! Potom jsem přidala OK Alfu+ a Emulips Forte - a pomohly mi od zadýchávání. Užívala jsem jen po kapkách a po jedné lahvičce z obojího - a jsem skoro bez problémů s dýcháním. (Jsem už starší osoba, takže trochu už se asi všichni zadýcháváme v tomto věku :-)...)

Milada G., Orlová Lutyně

Cholesterol se snížil

Po měsíci užívání OK Omega-3 Complete se mi snížil cholesterol ze 7,4 na 4,7 mmol/l.

Jana B., Šumperk

OK Omega-3 Complete a návaly horka a pocení jsou pryč!

Moje maminka měla s tímto velký problém. Několikrát denně se převlékala, musela si fénovat vlasy - kdo to zažil, myslím ví, o čem je řeč. OK Omegu-3 Complete užívá pravidelně a neví co to návaly jsou.

Dita K., Přelouč

Nejčastější otázky k OK Omega-3 complete

Více zkušeností s OK Omega-3 complete

Výše uvedené zkušenosti jsou pouze příkladem, jakých výsledků jde užíváním výrobků OKG dosáhnout. Stejných výsledků nemusí dosáhnout každý, jsou individuální a závislé na spoustě faktorů.

Materiál pro tuto stránku byl převzat z webu společnosti OKG.,s.r.o.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma132 recenzíDalší informace

Produkt zatím nemá žádné recenze.