OKG Factor Base 60 ks

OKG Factor Base    Pro zdravé střeva a dobrou imunitu. - detoxikace - očista organismu - obranyschopnost  - imunita úzce souvisí se správnou funkcí tlustého střeva - váže...
Doprava zdarma, Skladem

perorální podání
Laktobacily
CBD

OKG Factor Base

Pro zdravé střeva a dobrou imunitu.

• detoxikace - očista organismu
  • obranyschopnost  - imunita úzce souvisí se správnou funkcí tlustého střeva
  • váže mykotoxiny ( čistý jíl, pukléřka islandská )
  • pukléřka islandská je přírodní antibiotikum
  • podpora trávícího traktu a sliznic
  • na plíce a střeva

A co může pro vás udělat?

DETOXIKACE ORGANISMU:

OKG Factor Base významně napomůže detoxikaci Vašeho organismu. S vysokou účinností do své struktury vyvazuje celou škálu toxinů vnějšího i vnitřního původu (např. mykotoxiny z potravin napadených plísněmi nebo vyrobených ze závadných surovin, endotoxiny - "vnitřní" jedy produkované nežádoucí střevní mikroflorou apod.). Přítomnost těchto toxinů v trávicím traktu způsobuje snížení imunity. Toxiny přecházející přes střevní stěnu přímo do krve rovněž extrémně zatěžují (i přímo poškozují) některé orgány - především játra a ledviny. OKG Factor Base podpoří nejen vyvazování mykotoxinů i dalších jedů, ale i jejich odvádění z vašeho těla.

OBRANYSCHOPNOST ORGANISMU:

OKG Factor Base významně napomůže posílení Vaší obranyschopnosti - upevní obranný systém, posílí účinnost imunitních reakcí.

ZAŽÍVÁNÍ:

OKG Factor Base příznivě ovlivní kvalitu střevní sliznice a tím podpoří zažívání, šetří játra.

Obsahuje: 60 želatinových kapslí

Složení: křemičitan vápenato-hlinitý přírodního původu, L-glutamin, vitamin A ve formě retinol palmitátu, pukléřka islandská - jemně mletá. 1 želatinová kapsle obsahuje 1400 m.j. vitaminu A

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně po jídle, maximální denní dávka 4 kapsle, děti do deseti let a těhotné ženy 3 kapsle denně

Výrobek je notifikován MZ ČR - č.j. OVZ-35.1-12.03.2009-15955.

Zkušenosti s produktem :

BEZ ZAŽÍVACÍCH POTÍŽÍ!

Manžel měl po užívání léků gastritidu, ale po užívání Base nastalo podstatné zlepšení až zklidnění. Nyní je bez zažívacích potíží. Doporučuji užívání přípravků OKG - faktor Base i preventivně při léčbě antibiotiky.

Dr. M. P., Brno

A MIGRÉNY JSOU PRYČ!!

Asi 15 let trpím atypickými migrénami. Žádné léky mě nebyly schopné zbavit bolestí na delší dobu, ale s většími dávkami hrozila otrava. Bez léků se příznaky vystupňovaly natolik, že jsem musela být hospitalizována v nemocnici. Po propuštění začalo vše znovu a bolesti byly horší než předtím. Začala jsem užívat výrobky OKG: Alfu, Omegu, Emulips, OKG Factor Base a beru je i v současnosti. Opravdu nevím, kdy mě hlava naposled zabolela a výše popsaný stav se neopakoval.

Milena K., Brno

VÝROBKY OKG MI POMOHLY!

Dlouhé roky trpím artrózou v kolenou. Léky ani různé masti předepsané lékařem mi nepomáhaly. V noci mě budily bolesti a velké křeče, nemohla jsem pořádně chodit a každý krok byl pro mne utrpením. Začala jsem užívat produkty OKG: OK Alfa+, OK Omega+, OK Tau+, FactorBase a Emulips, mazala jsem si kolena OK Gelem a na noc si dělala zábaly. Po dvou měsících jsem zjistila, že se mé bolesti o hodně zmenšily, křeče už nemám vůbec a čím déle užívám výrobky cítím větší a větší úlevu. Jsem velice ráda, že existují výrobky OKG, které mi pomohly.

Alžběta V., Děčín

Materiál pro tuto stránku byl převzat z webu společnosti O.K.G., s.r.o.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 132 recenzíDalší informace

Produkt zatím nemá žádné recenze.