OKG Emulips Forte 50 ml

Objem
50 ml

• upravilo se mi zažívání
  • , zakoupeno v a-zdravi-z.cz

Objednala jsem hlavně na zácpu a zažívání, nepozorovala jsem žádný účinek. Užívala jsem nejvyšší doporučenou dávku 3 x 20 kapek denně.

• , zakoupeno v Obchůdek pro zdraví

mám s produktem jen nejlepší zkušenosti a kupuji ho pro rodinu i známé již několik let

Oblast užití
trávicí soustava
Objem
50 ml

Emulips® Forte

• český přírodní produkt - doplněk stravy pro zlepšení trávení - zažívání
  • emulgátory usnadňují štěpení a trávení tuků přijatých potravou
  • posiluje činnost trávící soustavy
  • zlepšuje vyprazdňování, působí proti zácpě ( ověřeno v praxi )
  • napomáhá při nadýmání a pálení žáhy
  • na podpor žlučníku i žaludku, jatet i slinivky
  • obsahuje biologicky aktivní minerály - vápník, železo, hořčík, fosfor, draslík, selen, zinek
  • hořec, máta a lékořice stimulují vylučování trávících štáv, usnadňují trávení - bylinky na trávení
  • lékořice a vitamín E jsou silné antioxidanty a chrání organismus před působením nebezpečných kyslíkových radikálů
  • ověřen dlouholetou praxí - 13 let.
  • je zcela bez chemické stabilizace.

Co pro vás může udělat ?

Regulace váhy a usnadnění trávení ( bylinky na trávení )

Posiluje trávicí soustavu - napomáhá trávení tuků, stimuluje vylučování trávicích šťáv a žluči, chrání sliznice trávicího traktu, podporuje funkci jater a žlučníku, stimuluje střevní funkci a potlačuje nadýmání, zklidňuje podrážděný žaludek a střeva ( zlepšuje trávení ), desinfikuje střevní obsah, zlepšuje vstřebávání živin z přijaté potravy. Při pravidelném používání pomůže upravit metabolismus tuků v těle. Emulips Forte je určený především pro harmonizaci činnosti trávicího traktu - trávení. Tím, že usnadňuje štěpení a trávení tuků, postupně upraví metabolismus tuků a následně přispěje, zdravě a bezpečně, k úbytku nadbytečných kilogramů - hubnutí (a především centimetrů na objemu) u vysokého procenta lidí - protože právě porucha metabolismu tuků je velmi častou příčinou nadváhy ( hubnutí ).

Pokud máte překyselení organismus, tak nemůžete hubnout.

Ochrana srdce a cév ( čisté cévy )

Podporuje zdravý stav a řádnou funkci srdce a cév - příznivě působí proti kornatění cév.

Podpora činnosti jater a žlučníku ( bylinky, čištění, játra, žlučník, slinivka )

Posiluje činnost trávicího traktu ( trávení ) - zejména činnost slinivky břišní, přispívá k udržování správné funkce jater a žlučníku. Výrazně odlehčí trávicímu traktu - trávení (zejména žlučníku) tím, že převede tuky přijaté v potravě do snadno stravitelné emulgované formy, a tím významným způsobem usnadní jejich trávení a zlepší vstřebávání dalších látek v tucích rozpustných, např. vitamínů. Napomáhá intenzivnější krvetvorbě - stimuluje množení bílých i červených krvinek, přispívá k detoxikaci jater, příznivě působí při potížích s játry, má antioxidační a desinfekční účinky.

Ochrana organismu před volními radikály ( bylinky, čištění, detoxikace, očista )

Díky zvýšené hladině vitamínu E a obsaženým bylinným extraktům, kterými je obohacen, je silným antioxidantem - chrání organismus před působením nebezpečných kyslíkových radikálů způsobujících stárnutí a vznik chronických zánětů a rakoviny.

Celkové posílení organismu, odstranění únavy ( únava, imunita, regenerace )

Posiluje celý organismus - fyzicky i psychicky stimuluje, pomáhá odstraňovat chronickou únavu a příznivě působí na nervovou soustavu. 50 ml

• Složení: rostlinný řepkový olej (z bezerukových a bezglukosinulátových odrůd řepky olejky) 600 mg,Kirnol CE 1089 - vyvážená emulgační směs (diglyceridy a monoglyceridy kyseliny olejové) 270 mg, D-α-tokoferyl-acetát (vitamín E) 20 mg (tj. 167 % doporučené denní dávky), máta peprná extrakt 16 mg, hořec žlutý extrakt 10 mg, lékořice lysá extrakt 10 mg v 1 ml přípravku.
  • Doporučené dávkování: 10 - 20 kapek (cca 0,5 - 1 ml) 1-3 x za den, děti od 3 let 10 kapek 1x za den. Užívejte nejlépe po jídle, např. na kousku pečiva. Před použitím dobře protřepejte.

Výrobek je notifikován MZ ČR, č.j. OVZ-35.1-19.05.2010-50434.

Materiál pro tuto stránku byl převzat z webu společnosti O.K.G., s.r.o.

• upravilo se mi zažívání
  • , zakoupeno v a-zdravi-z.cz

• Bohužel nic.

Kapky, alespoň v mém případě nefungují vůbec. Zakoupila jsem z důvodu zácpy. Účinek jsem nepozorovala opravdu žádný. Užívala jsem 3x20 kapek, nejvyšší doporučenou dávku.
    Na zažívání jsem také nepozorovala žádný pozitivní dopad.

• doporučuji
  • , zakoupeno v Přírodou ke zdraví

Na zácpu po týdnu zatím nefunguje.

• přírodní produkt

• Omezení chuti na sladké
    • Nemám potřebu pořád něco uzobávat
    • Necítím se nafouklá
    • Nemám zácpu
    • Hořká chuť

Hledala jsem přírodní produkt na úpravu zažívání. Hořká chuť je nepříjemná, ale mezi dvěma piškoty se to dá. Musíte dávat pozor, abyste si nekápli na oblečení. Přece jen je to olej.
    Užívám dva týdny a za tu dobu nemám problémy se stolicí, necítím se nafouklá a nemám takovou chuť na sladké, což je pro mě super při hubnutí.

• lepší trávení
    • žádný pocit nafouknutí

doporučuji ostatním
    dobrá cena
    lepší trávení

Obchůdek pro zdraví (prodejce)

Děkujeme za hodnocení Emulipsu Forte, vzhledem k Vašemu pozitivnímu hodnocení 100%, úpravy zažívání a odstranění pocitu nadýmání předpokládáme, že tlačítko nedoporučujeme, bylo zvoleno překlepem.. Děkujeme za recenzi. Za Obchůdek pro zdraví / Martina Rypalová

• , zakoupeno v Přírodou ke zdraví

• dala jsem na pozitivní recenze zde
    • očekávala jsem asi zázrak
    • bohužel mi výrobek nepomohl vůbec
    • mám zažívání spíš zhoršené
    • bolí mě žaludek,který mne nebolel

očekávala jsem pomoc s trávicími problémy a to se nekonalo,
    to ostatní co se tu píše na hubnutí,to už vůbec ne,
    beru 14 dní,téměř vypotřebováno a účinek nikde,spíš zhoršení