Now Foods N-Acetylcystein NAC 600 mg 100 veg kapslí

Doplněk stravy - Se selenem a molybdenem N-acetylcystein (NAC) je stabilní forma neesenciální aminokyseliny cysteinu. Je to aminokyselina obsahující síru, která působí jako...
407 Kč
Doprava 59 Kč,Skladem
Doporučená nabídka Naturawit.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Skladem • 1 varianta59 Kč36 neověřených recenzíDalší informace

Popis produktu

Doplněk stravy - Se selenem a molybdenem N-acetylcystein (NAC) je stabilní forma neesenciální aminokyseliny cysteinu. Je to aminokyselina obsahující síru, která působí jako...

Parametry produktu

Výrobce
Oblast užití
zdraví buněk
Forma produktu
kapsle
Určení
unisex
Množství
100 tbl
Vitamíny a minerály
selen
Multivitamíny
ne
Superfood
ne
Minerály
ano
Věková skupina
pro dospělé
Vitamíny
ne
Laktobacily
ne
Způsob podání
perorální podání
CBD
ne

Parametry produktu

Výrobce
Oblast užití
zdraví buněk
Forma produktu
kapsle
Určení
unisex
Množství
100 tbl
Vitamíny a minerály
selen
Multivitamíny
ne
Superfood
ne
Minerály
ano
Věková skupina
pro dospělé
Vitamíny
ne
Laktobacily
ne
Způsob podání
perorální podání
CBD
ne

Popis produktu

Doplněk stravy - Se selenem a molybdenem

N-acetylcystein (NAC) je stabilní forma neesenciální aminokyseliny cysteinu. Je to aminokyselina obsahující síru, která působí jako stabilizátor pro tvorbu proteinových struktur a je také nezbytná pro tvorbu glutathionu.* Molybden a selen jsou esenciální stopové minerály, které usnadňují produkci několika důležitých enzymů.

Denní dávka obsahuje: hmot./ 1 kapsle (% DRHP*)

Selen (z L-Selenomethionin) 25 mcg (46)

Molybden (z molybdenanu sodného) 50 mcg (100)

N-acetyl Cystein 600 mg * % denní referenční hodnoty příjmu

Další složky:

Hypromelóza (celulózová kapsle), kyselina stearová (rostlinný zdroj) a kyselina citronová.

Dávkování: 1 kapsli denně.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Pouze pro dospělé. Neužívejte tento produkt, pokud jste těhotná nebo kojíte. Pokud užíváte léky na předpis nebo máte zdravotní stav, poraďte se s lékařem před použitím.

Výrobce:

Now Foods 395 S. Glen Ellyn Road | Bloomingdale, IL 60108

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.