NOW Acai Liquid Concentrate 473 ml od 446 Kč - Heureka.cz

NOW Acai Liquid Concentrate 473 ml

Popis produktu

Parametry produktu

Oblast užití
imunita
Objem
473 ml

Parametry produktu

Oblast užití
imunita
Objem
473 ml

Popis produktu

NOW Acai Liquid Concentrate (Koncentrát Acai), 473 ml

Acai Berries je ovoce původem z Brazílie a je jedním z nejpozoruhodnějších a nejvýživnějších plodů planety. Obsahuje fytonutrienty, jako je kyselina ellagová, rutin, antokyany a katechiny. Tyto přirozeně se vyskytující živiny pomáhají podporovat imunitní systém a mohou neutralizovat volné radikály vytvářené normálním buněčným metabolismem nebo expozicí životním prostředím. NOW ® používá pouze lyofilizované bobule Acai Berries, aby se lépe zachovala integrita živin přítomných v čerstvém Acai.

  • Podporuje imunitní systém.
  • Brání organismus proti volným radikálům.

Doporučené dávkování

Před použitím dobře protřepejte. Vezměte 1 polévkovou lžíci (15 ml) 2 až 3 krát denně. Lze užít přímo nebo smíchat s vodou nebo džusem. CHLAZENÍ PO OTEVŘENÍ.

Složení

Velikost dávky: 1 polévková lžíce (cca 15 ml)

Balení obsahuje přibližně 32 dávek. 

Množství v 1 dávce %RHP*

Kalorie 20 0,75%

Sacharidy celkem  5 g 2%

Organické Acai berry    (lyofilizované)    ( Euterpe oleracea )    (ekvivalentní 35 000 mg čerstvého Acai) 500 mg

  • **
  • % denní referenční hodnoty příjmu u průměrné dospělé osoby (2000 kcal)
  • ** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Upozornění

Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná / kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní stav, poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

U tohoto produktu se může vyskytnout přirozená změna barvy.

Produkt může mít také separaci oleje a šťávy s viditelnými malými částicemi. Toto je přirozená reakce mraženého sušeného Acai prášku. Před použitím nezapomeňte dobře protřepat.

Další složky 

Deionizovaná voda, rostlinný glycerin, kyselina citrónová, přírodní aroma acai a sorbát draselný (jako konzervační látka).

Neobsahuje pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby, mořské plody nebo ořechy. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.  

Balení: 473 ml

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.