Neospan Forte Swiss 45 tablet

BALENÍ 45 tobolek - dávka na 22-45 dní DÁVKOVÁNÍ Užívejte 1 tobolku půl hodiny před spaním. Pro silnější účinek je možné užít až 2 tobolky. Pro dosažení dlouhodobého účinku...
Garantovaný nákup z www.lekarna-gabriela.cz

Skladem • 1 varianta60 Kč97 % • 2 909 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč97 % • 8 279 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč99 % • 4 456 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč98 % • 20 689 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 228 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč99 % • 5 453 recenzíDalší informace

Laktobacily
CBD

BALENÍ 45 tobolek - dávka na 22-45 dní

DÁVKOVÁNÍ

Užívejte 1 tobolku půl hodiny před spaním. Pro silnější účinek je možné užít až 2 tobolky. Pro dosažení dlouhodobého účinku užívejte po dobu 2-3 měsíců.

POPIS

NEOSPAN FORTE je doplněk stravy S EXTRA SILNOU DÁVKU KOZLÍKU

LÉKAŘSKÉHO a s pomerančovníkem hořkým, pro snadnější usínání a kvalitnější spánek. Funkčnost přípravku synergicky doplňují vitaminy B1, B2, B6 pro správnou činnost nervové soustavy a hořčík, který přispívá ke snížení únavy a míry vyčerpání.

CO ZPŮSOBUJE PROBLÉMY S USÍNÁNÍM A SPÁNKEM?

• nepravidelný režim,
  • stres,
  • nervozita a napětí,
  • nedostatek pohybu,
  • kouření, alkohol, káva a těžká jídla,
  • nevhodné podmínky pro spaní (nedostatečné zatemnění,

špatná matrace, nedostatek čerstvého vzduchu).

UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Děti, těhotné a kojící ženy a uživatelé antidepresiv mohou přípravek užívat po konzultaci se svým lékařem nebo lékárníkem. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15–25 °C. Chraňte před přímým sluncem a mrazem.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka59 Kč93 % • 500 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč97 % • 18 404 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč99 % • 51 621 recenzíDalší informace

Mám problémy se spaním a usínáním, tento výrobek mi vůbec nepomohl, vyhozené peníze. Dnes jsem dobral plato a nevidím žádný výsledek.

• Sice mu to trvalo asi 1,5hod, ale úplně jsem cítila jak mi přestává fungovat tělo a pak mozek. Super

• naletěla jsem na reklamu
    • vůbec nezabírá

Ráno po noční směně 1 tob.-spala jsem jen 2hod.Při 2tob.-spala jsem 3hod a po zbytek dne jsem byla omámená.Po týdnu noční jsem potřebovala večer usnout-nejdřív 1tob.,po 2hod. 2.tob.-usnula jsem až v 5ráno. Vyhozené peníze

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč99 % • 51 621 recenzíDalší informace

• zlepšilo se mi spaní
  • , zakoupeno v zlekarny.cz

• Funguje
    • Na přírodní bázi
    • Není návykový
  • , zakoupeno v MujLekarnik.cz

• přírodní, nenávykový

• Rozhodl jsem se pro tento produkt na základě reklamy.
    • Reklama neodpovídá (v mém případě) skutečnému účinku.
    • Výsledek odpovídá placebo efektu.

Účinek tohoto produktu mě zklamal.

• vůbec nefunguje

spím možná ještě hůř, nebo spíš nespím

• , zakoupeno v sLéky.cz

Usíná se po něm docela dobře a poměrně rychle.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Obsahuje bylinky, kterým věřím. Zatím užito 10 tobolek, jsem velmi spokojen. Děkuji.