Naděje Ostropestřec mariánský z pupenů 50 ml

Skladem • Více variant69 Kč97 % • 104 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárek66 Kč96 % • 27 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variant47 Kč90 % • 603 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek45 Kč98 % • 327 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant69 Kč97 % • 39 247 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • Více variant59 Kč87 % • 192 recenzíDalší informace

Způsob podání
perorální podání
CBG

• , zakoupeno v Alterna Medica

• prvotřídní čistič orgánů, pomohl mi v době, kdy jsem neměla dobré výsledky krevních testů
  • , zakoupeno v Resonancia

CBD
Způsob podání
perorální podání
CBG

Výborně působí na jaterní tkáně i játra. Podporuje správnou funkci jater a jejich detoxikační účinky. Je velice vhodná i na pročišťování těla. Blahodárně ovlivňuje funkci srdce a jeho stav.

Tyto tinktury jsou vyráběny z extraktů pupenů rostlin a ty obsahují na rozdíl od jiné části rostliny speciální výživné cenné látky, které působí blahodárně na lidský organismus. Látky získané z pupenů mají vysoký obsah vitamínů, minerálů, stopových prvků, hormonů, ale také enzymů a jiných hodnotných látek.

Chcete-li se o bylince či pupenu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací herbář, kde se dozvíte vše o působení na lidský organismus.

• Dávkování: Denní dávka = počet kapek odpovídající hmotnosti člověka rozdělíme na dvě nebo tři denní dávky (např. při celkové hmotnosti 60 kg dávku rozdělíme na 2 x 30 kapek nebo 3 x 20 kapek)NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.
  • Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě do 28°C. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Případný zákal není na závadu.
  • Výrobce: Mgr. Jarmila Podhorná, Brodek u Konice 3, 798 46.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Resonancia

OK

• , zakoupeno v pro-zdravi.net

• Mám stále zdravá játra i když užívám kortikoidy

Jsem spokojená

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

výborný

• , zakoupeno v ZDRAVI-GLOBAL.CZ

• bezva, účinky jsem začala pozorovat cca za týden

Zhoršila se mi pleť, tak jsem si koupila tuto tinkturu a pomohla. Pupínky zmizeli a navíc se i cítím líp (mám víc energie). Určitě doporučuji