Mucuna pruriens 100 tablet

unisex
Množství
100 tbl

• , zakoupeno v Doplňky.stravy.cz

• Výhodou je, že nemusím polykat celou kapsli. Můžu si ji přidat do jídla nebo pití, jelikož se mi po operaci špatně polyká.

Tento produkt mi byl doporučen mým očním lékařem.

• , zakoupeno v Fitness-shop.cz

• V rámci "doplňku stravy" perfektní přípravek na tvorbu Dopaminu v organizmu po užití tobolky. Původně jsem ho objednal pro manželku, která má asi slabého Parkinsona, na nějž je Dopamin primárně určen, tak jako přípravek na lékařský předpis s Leodopou - Nakom Mite, který je samozřejmě účinnější.
    • -

Protože jsem pokusný králík, a se manželka nových léků bojí, tak jsem po prostudování účinku a užití L-Dopy na NETu tuto vyzkoušel. Jaké bylo mé překvapení, když jsem po obvyklé únavě téměř denně po obědě (je mi více, jak 70 roků) byl stále čilý a dokonce se mi vrátila i činorodost a elán. Stejný, ale silnější účinek měl později, maželce předepsaný Nakom. Ten jsem na sobě také "otestoval" a jeho účinky byly o něco silnější, než u L-Dopy. Ta je ale volně prodejná, bohužel ale jen na NETu, takže musíte platit poštovné. Ale L-Dopa je ryze přírodní a v Anglii vyrobený preparát, kterému lze opravdu naprosto důvěřovat!

• , zakoupeno v ProfiDoplnkyStravy.cz

• MUCUNA pruriens je skvělý produkt, vyloženě a pouze na přírodní bázi. Funguje a to je důležité!

Tento produkt podporuje vitalitu, i když má též detoxikační účinky. Člověk se po něm cítí lépe. Ulevuje bolestem kloubů, což je hodně důležité. Největší plus je však to, že je ryze přírodní.

Forma produktu
tablety
Určení
unisex
Množství
100 tbl

Doplněk stravy. Mucuna pruriens (Mucuna=rod, Pruriens=druh) je divoce rostoucí i pěstovaná fazole s vysokým obsahem fytofarmak (L-dopa 3-6 %), bílkovin (proteinů 25-30 %) a dalších cca 37 fytochemických, farmaceuticky aktivních látek. Mucuna puriens je až patnáct metrů dlouhá okrasná liána s výraznými purpurovými květy, která se v lidovém léčitelství využívala už od středověku. V tradiční indické medicíně je to potom doslova poklad - dokonce jsou této mocné bylince přisuzovány afrodiziakální účinky. Nejmocnější částí květiny jsou potom její sametové fazolky, o kterých by se dalo takřka říct, že jsou bájnými zlatými fazolkami ajurvédy.

Tyto sametové fazolky nepatří mezi zázraky ajurvédy jen tak - obsahuje totiž velice účinnou látku jménem L-DOPA, která je prekurzorem dopaminu, na který je konvertována pomocí enzymu dopa-dekarboxylázy. Tato látka se již od druhé poloviny minulého století využívá při léčbě Parkinsonovy choroby. Bohužel nám nařízení komise EU neumožňuje, uvést tuto vlastnost jako zdravotní tvrzení. Dále mucuna puriens podporuje produkci testosteronu a příznivě působí i na náš sexuální život - jak již bylo řečeno, mucuna puriens byla považována za silné afrodiziakum. Podporuje plodnost, příznivě působí na kvalitu spermií a stimuluje libido. Také u ní najdeme schopnost stimulovat růstový hormon, zrychlovat metabolismus a při pohybu příspívá k rychlejšímu spalování tukových buněk. Navíc nám dodá potřebnou energii a my jsme tak schopni cvičit déle a tím pádem i efektivněji. Proto je to vynikající doplněk stravy například při cvičení, hubnutí a kontrole tělesné hmotnosti.

A aby toho nebylo málo, mucuna puriens příznivě působí i na naši náladu - uklidňuje nervy a napomáhá k lepšímu psychickému soustředění. Rovněž pomáhá udržet normální hladinu cholesterolu v krvi a normální krevní tlak.

Vyrobeno speciálně pro USA , Kanadu a Austrálii, prodej také prostřednictvím Amazon a Ebay.

Mucuna Pruriens (Sametové fazole) je tradiční rostlinou ajurvédské medicíny, častěji známá jako sametové fazole. Tradičně se využívá jako afrodiziakum, snižuje míru stresu a má pozitivní vliv na kognitivní funkce jako je paměť a soustředění.

Látky obsažené v Mucuně pruriens patří do skupiny neurotransmiterů, které ve významné míře zvyšují produkci růstového hormonu, což má za důsledek zlepšení kondice imunitního systému, odbourávání tuků a podporu růstu svalové hmoty.

Pokud je při hubnutí současně podávána Mucuna pruriens, tak se v organismu spalují tukové buňky bez viditelné změny objemu svalové hmoty.

STÁRNUTÍ ORGANISMU

Postupně s věkem se v organizmu snižuje hladina a produkce růstového hormonu, jehož produkce je v období mládí dostatečná. Mucuna pruriens obsahuje komplex látek, které podporují zvýšenou produkci růstového hormonu a s tím související regenerační schopnost organismu i ve vyšším věku.

Spolu s významnou antioxidační kapacitou obsažených látek a v kombinaci s posílením mozkové činnosti dopaminem je Mucuna pruriens vysoce doporučovaná pro lidi ve vyšším věku.

AFRODIZIAKÁLNÍ ÚČINKY

Mucuna pruriens obsahuje látky, které zajišťují zvýšenou produkci dopaminu a zvyšují obsah testosteronu v krvi i organismu, v důsledku čehož se zvyšuje libido uživatele, zvyšuje se sexuální touha a podporuje se správná činnost pohlavních orgánů jak u mužů, tak i u žen.

OBEZITA A SNIŽOVÁNÍ NADVÁHY

Látky, které obsahuje Mucuna pruriens, působí jako prekurzory tuků na svalovou hmotu, přičemž se zabraňuje vytváření tukové hmoty a tvorbě nových tukový buněk v organismu.

Urychlí se proces metabolismu a činnost těchto látek v souvislosti s vhodnou pohybovou aktivitou urychluje a stabilizuje proces snižování nadváhy - hubnutí bez jojo efektu.

• Užívání: 1 - 3 kapsle denně
  • Složení: Mucuna pruriens (extrahováno na 10 % obsahu L-Dopa) 360 mg, tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý)
  • Balení obsahuje: 100 tobolek

• , zakoupeno v Doplňky.stravy.cz

Tento produkt mi byl doporučen mým očním lékařem.

• , zakoupeno v Fitness-shop.cz

• -