Maxivitalis Vlákninové Max s extraktem zelené kávy 200 tablet

Množství
200 tbl

• , zakoupeno v MJ - Krása a zdraví

• Tablety by měly přispět k pocitu nasycení.
    • Užívám je týden, nemohu posoudit.

Zatím jsem žádný účinek nepozorovala - ale možná mám špatný pozorovací talent!!

• , zakoupeno v MJ - Krása a zdraví

• Beru jí chvíli a už je to poznat na stolici.
    • Vysoký obsah vlákniny.
    • Má docela silnou chuť,která je mi až nepříjemná
    • Tabletky nemají hladký povrch,takže je občas problém s polknutím.

Zatím jsem spokojený,protože výsledek je znatelný. Jak ale působí zelená káva ještě nevím.

• -příchuť kokosu
    • -zasycení na lačno, hodinu před snídaní

Užívala jsem vlákninu Herbalife (vláknina s bylinkami) která je bez příchuti a je dražší. Tato vláknina mi mvyhovuje lépe.

Množství
200 tbl

Vlákninové tablety MAX s extraktem zelené kávy příchuť kokos 250mg extraktu 10:1 v každé tabletě odpovídá 2500 mg zelené kávy 200 tablet.

Vlákninové tablety MAX s extraktem zelené kávy obsahují:

Extrakt zelené kávy 45% CGA se standardizovaným obsahem kyseliny  chlorogenové CGA. Tento extrakt se zaměřuje na sacharidový metabolismus.  Neobsahuje přitom kofein, takže nedráždí organismus.

Pektin

Jablečný pektin je přírodním zdrojem ve vodě rozpustné vlákniny. Základní funkcí vlákniny je napomáhat procesu trávení. Vláknina sama o sobě je nestravitelná a neslouží jako zdroj energie.

Vláknina prochází trávicím traktem, pročišťuje střeva a dodává objem stolici.

Chlorella sladkovodní řasa je výjimečná svým jedinečným obsahem bílkovin, chlorofylu, beta-karotenu, vitamínů a minerálních látek.

Inulín vláknina z čekanky s prebiotickými účinky a nízkou energetickou hodnotou.

Psyllium obsahuje rozpustnou vlákninu ve formě slizu. Ta v trávicím traktu po požití nabobtná a zvětší svůj objem.

Spirulina sladkovodní řasa bohatá na rostlinné bílkoviny, beta-karoten, železo, vitamin B12, vzácnou esenciální mastnou kyselinu GLA a nabízí pozoruhodnou škálu vitaminů, minerálů a živin.

Kdy vlákninové tablety MAX s extraktem zelené kávy pomáhají: příznivě působí při detoxikaci organismu zlepšují střevní mikroflóru pomáhají v boji proti nadváze zlepšují zažívání pro zdravá střeva

Upozornění:

Vlákninové tablety MAX s extraktem zelené kávy se nesmí užívat při přecitlivělosti na jednu nebo více složek.

Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy.

Spotřebujte do data uvedeného na obalu

Pokud si nejste jisti, zda můžete užívat samostatně nebo v kombinaci s jiným lékem, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Skladování: Při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

Složení jedné tablety:

Složení 1 tablety (1000 mg):

Kukuřičná vláknina    345 mg extrakt ze zelené kávy 10:1 45%CGA 250 mg

Jablečná vláknina – pektin   178 mg

Psyllium        50 mg

Inulín         47 mg

Sorbitol - sladidlo       30 mg

Oxid křemičitý /protispékavá složka/   30 mg stearan hořečnatý /protispékavá složka/   20 mg kokos ové aroma         15 mg talek /protispékavá složka/     10 mg

Chlorella        10 mg

Spirulina        10 mg sukralóza – sladidlo          2,38 mg

Niacin (vitamin B3)           0,76 mg (Tableta obsahuje 0,76 mg niacinu, odpovídá 4,76 % DDD*)

Hmotnost obsahu 200 tablet: 200 g ±5%

DDD* - doporučená denní dávka

Dávkování a užívání: 3x denně 2 tablety alespoň 30 minut před každým jídlem zapít minimálně 1 sklenicí vody (0,2l).

• , zakoupeno v MJ - Krása a zdraví

• Tablety by měly přispět k pocitu nasycení.
    • Užívám je týden, nemohu posoudit.

Zatím jsem žádný účinek nepozorovala - ale možná mám špatný pozorovací talent!!

• , zakoupeno v MJ - Krása a zdraví

• Beru jí chvíli a už je to poznat na stolici.
    • Vysoký obsah vlákniny.
    • Má docela silnou chuť,která je mi až nepříjemná
    • Tabletky nemají hladký povrch,takže je občas problém s polknutím.

• -příchuť kokosu
    • -zasycení na lačno, hodinu před snídaní

• , zakoupeno v Maxivitalis

Perfektně působí na peristaltiku střev,cítím se lépe.

• mě funguje
    • manželce nikoliv