Maxivitalis Slimax 100 tablet

Určení
unisex
0 g

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Mám ji¨ž druhé balení, pocit hladu po menších porcích jídla není.
    • Něco se podařilo zhubnout, ale udělala jsem celkovou změnu (menší zdravější porce, pohyb) ale slimax pomáhá s přechodem na méně jídla

• dobrá cena
    • nevím

snad mi pomůže s hubnutím

• , zakoupeno v Maxivitalis

Jsem zklamaná, po užívání zhruba jednoho týdne mám větší váhu, než před užíváním přípravku.

Určení
unisex
0 g

Slimax™ s novou a extra silnou recepturou obsahuje látky, které přispívají ke snížení hmotnosti.

Popis

Slimax™ je doplněk stravy, který sníží kalorický příjem, protože vytváří pocit nasycení.

Složení v 1 tobolce 500 mg Glukomannan 50 mg Jitrocel indický (Psyllium, Plantago ovata)

Přídatné látky 50 alginát sodný, 50 mg xantanová guma, želatina (obal tobolky)

Dávkování

Užívejte 2 tobolky 3x denně 15 minut před každým jídlem a zapijte min. 1 sklenicí vody (0,3 dcl). Dávku lze zvýšit každých 5 dní o 1 tobolku na jedno jídlo, až se pocit hladu výrazně sníží. Nepřekračujte maximální dávku (5 tobolek 3x denně). Tobolky se polykají celé a před užitím se neotvírají.

Balení 90 tobolek + 10 tobolek ZDARMA - dávka na cca 16 dní

Upozornění

Doplněk stravy. Slimax™ se nesmí užívat při přecitlivělosti na jednu nebo více složek, gastrointestinálních onemocněních, stenóze jícnu nebo již existujících střevních potížích. Slimax™ v kombinaci s léky může snižovat jejich účinnost, proto doporučujeme užít vaše léky minimálně 20 minut předem. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud si nejste jisti, zda můžete užívat samostatně nebo v kombinaci s jiným lékem, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Na začátku kúry se mohou vyskytnout mírné žaludeční a střevní obtíže, např. řídká stolice, mírný průjem, říhání, nadýmání a zácpa. Nežádoucí účinky většinou do 3 dnů zmizí. Skladujte při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

Další sdělení

Doporučujeme kombinovat s produkty

FitMe Slim & Sun 100 kapslí a

FitMe Burn 200 tbl.

V naší nabídce naleznete také další přípravky s glukomannanem a další produkty pro kontrolu hmotnosti.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Mám ji¨ž druhé balení, pocit hladu po menších porcích jídla není.

• dobrá cena
    • nevím

snad mi pomůže s hubnutím

• přírodní báze
    • -

• , zakoupeno v Maxivitalis

Zatím nevím,beru to chvíli.

nefunguje dle popisu

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Tento přípravek je úžasný vřele doporučuji.

Sem spokojená

• , zakoupeno v Maxivitalis

potlačí chutě, pocit hladu...

• Zatím nevím
    • nevím,teprve začínám
  • , zakoupeno v Maxivitalis

• beru krátce,tak nemohu odpovědně zhodnotit

Produkt mně zaujal množstvím i cenou