LR Lifetakt Colostrum 60 kapslí

BALENÍ 60 kapslí - dávka na 1 měsíc DALŠÍ SDĚLENÍ V naší nabídce naleznete také další přípravky s kolostrem DÁVKOVÁNÍ Užívejte 1 kapsli 2x denně, zapijte vodou. Nezapíjejte...
Doporučená nabídka NašeAloe.cz

Do 2 týdnů • 1 varianta99 Kč95 % • 2 018 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta80 Kč183 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč63 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta88 Kč281 008 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 88 394 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta39 Kč641 recenzíDalší informace

perorální podání
CBD
CBG

• , zakoupeno v Viashop

• hned jsem vyzkoušela a zabírá i proti nachlazení :-)
  • , zakoupeno v Viashop

Produkt jsem si vybral kvůli nižší ceně oproti jiným obchodům.

• , zakoupeno v AlfaFIT

Po doporučení od známých jsem se rozhodl tento produkt vyzkoušet zatím působí blahodárně

Oblast užití
CBD
CBG

BALENÍ 60 kapslí - dávka na 1 měsíc

DALŠÍ SDĚLENÍ

V naší nabídce naleznete také další přípravky s kolostrem

DÁVKOVÁNÍ

Užívejte 1 kapsli 2x denně, zapijte vodou. Nezapíjejte teplými nápoji.

PŘÍDATNÉ LÁTKY želatina, soli hořčíku jedlých mastných kyselin (dělící prostředek), oxid titaničitý (barvivo)

UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy. Skladujte v suchu a chladu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Země původu Německo.

• Nevšiml jsem si žádné změny, ani pozitivní, ani negativní.

Podle mě vyhozené prachy. Jestli chcete vyzkoušet mateřské mléko, raději požádat nějakou těhuli jestli vás nechá si cucnout. Nakoupíte zadarmo a přímo od zdroje.

• , zakoupeno v Viashop

• hned jsem vyzkoušela a zabírá i proti nachlazení :-)
  • , zakoupeno v Viashop

Produkt jsem si vybral kvůli nižší ceně oproti jiným obchodům.

• pomáhá
  • , zakoupeno v Investice do zdraví

Produkt mi pomáhá jsem velice spokojen.
    Mohu jej doporučit ostatním
    Nákup byl bezproblémový

• Pomáhá na 100 procent. Nejlepší co znám.

Když už jste zoufalí a nic nepomáhá jako mě začnete užívat colostrum. Po 2 antibiotikách a neúspěšně léčbě zánětu močových cest a ledvin mi colostrum pomohlo a zbavilo mě problémů.

• , zakoupeno v LR Cosmetics e-shop

• Prirodni produkt
    • Účinkuje do nekolika hodin

Asi nejúčinnější colostrum co jsem mela

• , zakoupeno v PureFashion

Už druhým rokem dávám colostrum dětem a je to super. Nemarodíme. Opravdu to funguje.

hgzuftzfzt