Liftec CZ Liftea Metabolic 250 ml

BALENÍ 250 ml DÁVKOVÁNÍ Užívejte 15 ml denně. UPOZORNĚNÍ Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy...
Garantovaný nákup z MJ - Krása a zdraví

perorální podání
CBG
CBD

• , Testováno s Testuj.to

• Táto detoxikačná kúra mi veľmi pomohla pri mojich začiatkoch chudnutia. Pomohla mi začať žiť zdravšie a tak zmeniť môj životný štýl. Odporúčam
    • :-D
  • , Testováno s Testuj.to

• Detoxikační kúra Liftea Metabolik mi velice pomohl, když jsem začínala se změnou životního stylu. Dlouho jsem chtěla něco dělat, žít zdravě a chtěla jsem svůj organismus detoxivat a tento přípravek mi moc pomohl. Určitě za mě mohu doporučit. Doma se neztratí
  • , zakoupeno v Dr. Max lékárna

BALENÍ 250 ml

DÁVKOVÁNÍ

Užívejte 15 ml denně.

UPOZORNĚNÍ

Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 952 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 104 812 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace

3zákazníci nedoporučují produkt

• :-D

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• pomáhá
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 952 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Lékárna.cz

používám vždy na jaře a na podzim jako detox.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• zatím dobrý,užívám týden

začala jsem užívat,zatím v pohodě ,uvidíme za měsíc

• , Testováno s Testuj.to

• rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
  • , Testováno s Testuj.to

• Já jsem si tento produkt koupila v drogerii dm a byla jsem s ním nadmíru spokojená, i v jen lehce oslazené šťávě nebyla chuť přípravku vůbec poznat. Bez nalití do šťávy má příchuť slívy/švestky, ale hořkou, takže je lepší dát do čehokoliv, šlo to i do nealkoholického piva (trochu to "vylítlo, vypěnilo"), ale žádná pachuť cítit nebyla ani v tom pivu. Od této firmy jsem nakoupila více výrobků a zároveň mě potěšil věrnostní program Liftec- na příbalovém letáčku jsou kódy, které se zadávají na web liftec klubu.. Objednala jsem si za body 2x čajánek, zatím nedorazil, ale snad dorazí :o). oblíbila jsem si také směs na odvodnění značky Liftea, není tak agresivní jako "H2Out" po které mi bylo mizerně, tato je v pohodě a žádné vedlejší účinky nemá.
  • , Testováno s Testuj.to

• skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení

• rozhodně doporučuji :)
  • , Testováno s Testuj.to

• Neváhejte, já můžu jen doporučit*heart**heart**heart*